Coco Glam

( ilość produktów: 1 )

Coco Glam – ekspert w wybielaniu

Coco Glam to innowacyjna polska marka kosmetyczna, która powstała w 2016 roku i zyskała popularność dzięki naturalnemu i ekologicznemu proszkowi o specjalnie opracowanej formule – idealnie sprawdza się do wybielania zębów. Został on przebadany i certyfikowany w Europie. Poza tym Coco Glam produkuje też kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała. Markę wspiera mocno grupa influencerów. W ofercie Coco Glam są między innymi pasty węglowe do wybielania...

Coco Glam – eZebra.pl

 

zębów (nawet przebarwień po kawie, mocnej herbacie czy czerwonym winie) w różnych smakach, system do wybielania (pełny zestaw), żele, paski wybielające, szczoteczki do zębów i inne akcesoria.

 

Pasta węglowa Coco Glam – zadbaj o piękny uśmiech

 

Aktywny węgiel. Flagowym produktem marki jest naturalny proszek do wybielania zębów Coco Glam. Jego formułę oparto na aktywnym węglu, który pomaga starannie oczyścić jamę ustną, a także wspiera proces wybielania zębów w pełni bezpieczny sposób. Ponadto zapobiega chorobom dziąseł, powstawaniu próchnicy i rozwojowi bakterii. Regularne stosowanie proszku Coco Glam to metoda naturalnego wybielania zębów, ale jest też ważnym elementem profilaktyki przeciwpróchniczej.


Jak go używać? Przede wszystkim delikatnie. Zęby trzeba pielęgnować delikatnie miękką szczoteczką, gdyż proszek wybiela zęby przez pochłanianie. To alternatywa dla specjalistycznego sprzętu – tę metodą można zastosować samodzielnie w domu.

 

Proszek do wybielania zębów Coco Glam. Jak to działa?

 

Węgiel aktywny pozyskiwany z drzewa kokosowego ma porowatą strukturę, a także cenne właściwości wiązania i adsorpcji. Jest przetworzony w taki sposób, aby nie posiadał wysokiego stopnia ścieralności – nie oddziałuje na szkliwo i strukturę zębów ani nie absorbuje minerałów.


Skutecznie usuwa za to różne zanieczyszczenia z powierzchni zębów, nawet te wynikające z picia kawy, czarnej herbaty czy palenia papierosów. Wybielanie zębów węglem aktywnym ma wiele zalet – przede wszystkim jest bezpieczne dla zdrowia i kondycji zębów. Ponadto węgiel ma cenne właściwości pochłaniania zanieczyszczeń.

 

Moc ekologicznych i naturalnych składników w proszku Coco Glam?

 

Produkty Coco Glam zawierają jedynie naturalne i ekologiczne substancje – proszek do wybielania zębów marki składa się tylko z czterech elementów, węgla aktywnego, mięty, glinki bentonitowej oraz ekstraktu z pomarańczy.


Jednym z kluczowych składników kosmetyku jest lecznicza glinka bentonitowa wyróżniająca się działaniem wybielającym, ale i wzmacniającym. Mięta pomaga odzyskać świeży oddech, a ekstrakt z pomarańczy to źródło witaminy C, która delikatnie wspiera usuwanie nalotu z zębów.

 

Inne produkty do zębów w ofercie marki Coco Glam

 

Do zastosowania tej metody wybielania zębów potrzebna jest też miękka szczoteczka do zębów z oferty Coco Glam. Można też dokupić czarny proszek do zębów, lampę LED do wybielania czy paski wybielające albo zainwestować w cały zestaw, idealny na początek.


Wszystkie produkty Coco Glam są przyjazne dla wegan i środowiska – nie są testowane na zwierzętach. Zobacz wszystkie dostępne produkty i skompletuj zestaw do wybielania uzębienia i higieny jamy ustnej.

pixel