Tusze do rzęs Collistar

( ilość produktów: 3 )

Jaki powinien być najlepszy tusz do rzęs?

Jeśli by się nad tym zastanowić, najlepszy tusz do rzęs powinien po prostu spełniać wszystkie wymagania swojej użytkowniczki. Warto pamiętać, że jego dobór stanowi jak najbardziej kwestię indywidualną – dwóm przyjaciółkom niekoniecznie będzie pasować ten sam kosmetyk, mimo że jedna z nich bardzo go sobie chwali. Przede wszystkim, trzeba dobrać odpowiednio jego kolor. Dobry tusz do rzęs nie może być bowiem ani za ciemny, ani zbyt jasny. W przypadku delikatnej oprawy oczu...

Tusze do rzęs - eZebra.pl

 

charakterystycznej dla wielu blondynek, a także osób rudych, najlepiej stosować jaśniejsze kosmetyki – niebieskie, grafitowe bądź brązowe. Dla szatynek o niezbyt ciemnych brwiach, również korzystniejszy okaże się ciemnobrązowy tusz. Kolor czarny poleca się natomiast ciemnym szatynkom, brunetkom oraz wszystkim Paniom o bardzo ciemnej oprawie oczu.

 

Znajdź dobry tusz do rzęs pogrubiający i wydłużający

 

Kupując tusz do rzęs, można łatwo się przekonać, że każdy z nich ma spełniać określoną funkcję. Tak naprawdę większość kobiet interesuje, by znaleźć dobry tusz do rzęs pogrubiający i wydłużający je zarazem. Jak się często twierdzi, żadna nie ma przecież rzęs idealnych i zawsze jest coś, co można by delikatnie poprawić. Dobrze, jeśli dzięki odpowiedniemu kształtowi szczoteczki, którą nakłada się kosmetyk, rzęsy można jeszcze delikatnie podkręcić. Warto jednak pamiętać, że nie każda Pani potrzebuje tuszu o właściwościach wydłużających. Dobry tani tusz do rzęs, o ile tylko będzie właściwej jakości, nie musi koniecznie ich posiadać, ponieważ w przypadku naturalnie długich rzęs, można uzyskać karykaturalny efekt. Z kolei właściwe pogrubienie przydaje się zwykle wszystkim, nawet tym kobietom, które szczycą się bardzo gęstymi rzęsami.

 

Jaki tusz do rzęs wybrać?

 

Na pytanie, jaki tusz do rzęs powinno się wybrać, nie ma właściwie jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba samodzielnie przetestować i przekonać się, który wariant będzie najodpowiedniejszy. Poszczególne kosmetyki różnią się bowiem pod względem konsystencji oraz sposobu rozprowadzania. Producenci posługują się też zupełnie innymi aplikatorami, a nie każdy okaże się właściwy do konkretnego typu rzęs. Kobietom o wrażliwej skórze, ze skłonnościami do uczuleń, poleca się natomiast tusze antyalergiczne, które na pewno nie będą wywoływać podrażnień.

 

Tanie tusze do rzęs nie muszą być złe!

 

Wielu osobom wydaje się, że za porządny tusz trzeba sporo zapłacić. Nie zawsze. To oczywiste, że można znaleźć dobry tani tusz do rzęs – ważne tylko, by nie sugerować się ceną i nie dokonywać wyboru wyłącznie na jej podstawie. W sklepach często można złapać kosmetyki czołowych producentów w promocji, a są również marki mniej znane, a jednak wypuszczające profesjonalne produkty. Również w naszej drogerii można odnaleźć doskonałe, a przy tym tanie tusze do rzęs. Wybór jest bardzo szeroki, więc na pewno każda kobieta natrafi na ten, który ją zachwyci.


Popularne produkty: tusze do rzęs Maybelline, tusze do rzęs Bourjois, tusz do rzęs Bambi, tusze do rzęs Collistar, tusze do rzęs GOSH.

pixel