Wilkinson

( ilość produktów: 82 )

Wilkinson - historia

Historia marki Wilkinson Sword sięga 1772 roku, kiedy Henry Nock założył w Londynie sklep z bronią. Od samego początku jesteśmy znani z dostarczania ostrzy najwyższej jakości. Wykorzystujemy swoje bogate doświadczenie i dziedzictwo, żeby dostarczać konsumentom możliwie najlepszych narzędzi, dzięki którym mogą wyrażać siebie i swój styl. Od samego początku byliśmy, i nadal jesteśmy, innowacyjni. Na historię marki Wilkinson składa się kilka ważnych dat...

Wilkinson - historia

 

Bardzo mało osób wie, że początkowo marka ta zajmowała się produkcją szabli i broni. Tak było przez 100 lat. Dopiero w roku 1898 Wilkinson Sword wprowadził pierwszą z wielu innowacji w produktach do golenia. Była to maszynka „pall mall”. Rok 1929 – na rynku pojawia się ostrze empire. Kolejną ważną datą był rok 1962, wówczas miało miejsce wprowadzenie ostrzy pokrytych teflonem. Golenie stało się wtedy wygodniejsze i bezpieczniejsze. Dalej był Bonded system T70, osadzenie ostrza w plastikowej obudowie – produkcja zapoczątkowana została w 1971 roku. Kolejny ważny punkt, to przyznanie nagrody Design Council za estetykę maszynki Kompakt Design. Miało to miejsce w roku 1988. Sześć lat później powstało coś dla pań, a konkretnie systemowa maszynka – Lady Protector.

 

Wilkinson – szeroka gama produktów

 

Następny przełom stanowi rok 2000, wówczas narodził się Protector 3D Diamond – maszynka o ostrzach utwardzanych diamentem. Oprócz tego ważną zmianę wprowadził ponadto rok 2008, kiedy to na rynku pojawiła się maszynka jednoczęściowa z czterema ostrzami. Wykorzystano tutaj nowoczesne technologie maszynek systemowych, dostępne są one jednak tylko na rynkach zachodnioeuropejskich. To jeszcze nie koniec innowacji wprowadzanych przez markę Wilkinson. W roku 2009 pojawiło się coś dla pań, a konkretnie najnowocześniejsza maszynka, która łączy w sobie stylizację i golenie, a to za sprawą specjalnego trymera. A to wszystko w jednym kobiecym gadżecie – Quattro for women bikini. Marka ta żyje w zgodzie z najnowszymi trendami. To odpowiedź na potrzeby każdej kobiety. Sprawia, że ukryte w nich piękno można wydobyć na zewnątrz.

 

Wilkinson – filozofia marki

 

Także wśród jej produktów widoczne jest odniesienie do ekologii i tego, co naturalne. Globalna moda ma swoje odzwierciedlenie np. w maszynkach Intution Naturals – maszynka 3w1 nasączona została 100% naturalnym aloesem i witaminą E. A opakowanie tego produktu podlega w 100% recyclingowi.


Produkty Wilkinson znajdujące się w tej kategorii to odpowiedź na potrzeby zadbanych kobiet i mężczyzn. Mogą oni bowiem wybierać wśród różnych technologii, maszynek systemowych i jednorazowych. Design, kształt i zastosowany mechanizm są tutaj na bardzo wysokim poziomie. Przekonaj się o tym podczas swojego najbliższego domowego spa. Zamów wybrane produkty i czekaj na paczkę. Możesz też liczyć na szybką dostawę. Po zastosowaniu odpowiedniego filtra, na ekranie Twojego komputera zobaczysz produkty, które wysyłamy w ciągu 24 godzin.

 

Wilkinson – asortyment dla niej i dla niego!

 

Każdy, kto słyszał o marce Wilkinson w pierwszej kolejności łączy ją z maszynkami do golenia. I tutaj się nie myli! Są to produkty jednorazowe, a także te wielokrotnego użytku. Dodatkowo robione są różne akcesoria uzupełniające, takie jak wkłady do maszynki, czy po prostu żyletki. Ich cenne dopełnienie stanowią kosmetyki, uzupełniające potrzeby męskiej skóry. Stworzone są tak, aby chroniły przed podrażnieniami, a niektóre z nich nawet nawilżały. Są też produkty sensitive zapewniające idealnie gładkie golenie. W kategorii tej znajdą dla siebie coś zarówno ci, którzy należą do fanów klasyki, jak i ci, którzy cenią sobie różne nowinki.


Wilkinson to akcesoria przeznaczone nie tylko dla mężczyzn. Również i kobiety mają tutaj w czym wybierać. Produkty te również uwzględniają piękno i delikatność kobiecej skóry. Różnią się od tych pierwszych nie tylko kolorystyką i nieco bardziej subtelnym designem. Ponadto tym, że zapewniają komfort podczas depilacji nieco wrażliwszych i delikatniejszych miejsc. Bywa, że w tym celu paski takich maszynek wzbogacone zostały o kompleks z aloesu i witaminy E. Wszystko w trosce o to, aby golenie stawało się coraz łatwiejsze i przyjemniejsze.

pixel