Semilac One Step Hybrid

( ilość produktów: 16 )

Semilac One Step Hybrid. Kolorowa rewolucja na paznokciach

Ładne i zadbane paznokcie to coś, co dodaje nam pewność siebie i sprawia, że czujemy się lepiej we własnej skórze. Paznokciom możemy nadawać dowolne kształty, regulować ich długość oraz malować na różne kolory zgodnie z naszymi upodobaniami. Lakier na paznokciach to doskonała ozdoba dłoni, ale też dopełnienie całej stylizacji. Dla tych, którzy lubią trwały manicure utrzymujący się do kilkunastu dni, odpowiednim rozwiązaniem są lakiery Semilac One Step Hybrid...

Semilac One Step Hybrid - eZebra.pl

 

Jest to seria lakierów hybrydowych dostępnych w różnych kolorach i zapewniających długotrwały kolor na paznokciach.

 

Manicure hybrydowy – przygotowanie paznokci

 

Niezależnie od tego czy paznokcie malujemy zwykłym lakierem, czy Neonail Simple lub One Step Hybrid od Semilac, pierwszym krokiem jest przygotowanie płytki paznokcia. Co to oznacza w praktyce? Zanim nałożymy lakier hybrydowy na paznokcie, należy nadać im pożądany kształt oraz długość. W tym celu najlepiej użyć pilniczków o różnej gradacji. Przy ich pomocy zrobimy to szybko, a przede wszystkim precyzyjnie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczoną manicurzystką, czy też osobą początkującą w samodzielnym manicure, z pewnością dasz sobie radę!


Kiedy nasze paznokcie mają już odpowiednią długość oraz kształt, należy zadbać o odsunięcie skórek. Użyjmy do tego specjalnego radełka. Pamietajmy, że jest to narzędzie o ostrym zakończeniu, dlatego posługujmy się nim ostrożnie, aby nie uszkodzić płytki paznokcia. Odsunięte skórki usuwamy przy pomocy cążków. Na koniec powierzchnię paznokcia powinniśmy zmatowić przy pomocy bloczka polerskiego oraz odtłuścić cleanerem. Dzięki tym zabiegom lakier Semilac One Step Hybrid będzie utrzymywać się na paznokciach znacznie dłużej bez odprysków oraz mechanicznych uszkodzeń.

 

Paznokcie przygotowane, czyli czas na lakier One Step Hybrid

 

Z pewnością osoby początkujące w samodzielnym malowaniu paznokci lakierami hybrydowymi zadają sobie pytanie, jak używać tego rodzaju produktów. Malowanie paznokci przy pomocy Semilac One Step jest bardzo proste. Można się pokusić nawet o stwierdzenie, że taki manicure jest nawet łatwiejszy w przygotowaniu od tego przy użyciu tradycyjnego lakieru. Podczas używania lakierów hybrydowych ich konsystencja zastyga dopiero po umieszczeniu ręki w lampie UV (przykładowo takiej jak lampa od Sunone) więc bez problemu możemy poprawić niedoróbki albo zmazać nieudane elementy.


Utwardzanie lakieru zajmuje, w zależności od mocy lampy, od 30 do 60 sekund. Po tym czasie lakier jest twardy. Takie rozwiązanie sprawia, że lakier podczas malowania nie będzie zastygał na paznokciach, dlatego możemy bez pośpiechu nałożyć wybrany kolor. Ponadto jeśli zdarzy nam się pobrudzić skórki, wystarczy wziąć drewniany patyczek i usunąć lakier.


Warto też dodać, że lakiery hybrydowe Semilac wyposażone są w wygodny pędzelek, który ułatwia aplikację lakieru na paznokcie. Wyjątkową cechą serii One Step jest to, że trwałość lakieru osiąga się bez konieczności użycia bazy i topu! Wystarczy na paznokcie nałożyć 2-3 warstwy lakieru i każdą z nich utwardzić w lampie. Jest to więc zestaw startowy idealny dla początkujących. Ponadto takie rozwiązanie pozwala znacznie przyspieszyć cały manicure i zaoszczędzić nam trochę czasu.

 

Hybrydowe lakiery One Step Hybrid od Semilac

 

Producent lakierów hybrydowych One Step Hybrid oferuje dwa wygodne opakowania lakierów. Pierwszy z nich to tradycyjna forma w butelce, a w zasadzie w poręcznej buteleczce o pojemności 5 ml. Do malowania paznokci możemy użyć wielu dostępnych w ofercie kolorów. Do dyspozycji w serii Semilac One Step są odcienie zarówno jasne, takie jak beże, kremy, szarości i biel oraz wyraziste barwy granatu, czerni oraz różu i czerwieni. Każda z kobiet z pewnością znajdzie tutaj swoje ulubione kolory na co dzień oraz na wyjątkowe okazje. Dodatkowo w serii lakierów hybrydowych od Semilac znajdują się również lakiery z mieniącymi się drobinkami, które sprawią, że Twoje paznokcie będą widoczne już z daleka. Każdy lakier w buteleczce ma wygodny pędzelek, który swoim kształtem obejmuje większą część płytki paznokcia, dlatego malowanie jest szybkie. Już w kilka chwil pokryjemy równo i precyzyjnie wszystkie paznokcie ulubionym kolorem. Po utwardzeniu ostatniej warstwy paznokcie warto przemyć cleanerem, a na skórki nałożyć odżywczą oliwkę.

 

Semilac One Step Hybrid Marker

 

Alternatywą dla tradycyjnej formy lakieru w butelce jest lakier w markerze. Również nie wymaga on stosowania topu oraz bazy, a pozwala uzyskać trwałość koloru do kilkunastu dni. Lakier w kształcie markera zakończony jest wygodnym pędzelkiem, który umożliwia niezwykle precyzyjny manicure. Jego niewielki rozmiar pozwoli uniknąć zalania skórek. Dzięki temu rozwiązaniu lakier w markerze z pewnością ułatwi zdobienie paznokci hybrydowych. Ilość lakieru na pędzelku jest dozowana samodzielnie. Wystarczy tylko przekręcić marker, aby rozpocząć malowanie. Paleta kolorów lakierów w markerze również jest bardzo pokaźna.


Do wyboru mamy klasyczne odcienie czerwieni, czerni oraz odważne kolory różu i niebieskiego. Miłośniczki stonowanych kolorów również znajdą coś dla siebie. Mogą wybierać spośród beży, kremów oraz jasnych brązów. Wszystkie kolory są intensywne, dlatego do satysfakcjonujących efektów wystarczą 2-3 warstwy lakieru, który oczywiście utwardzamy w lampie. Po nałożeniu każdej warstwy koloru i utwardzeniu w lampie, paznokieć należy przetrzeć cleanerem.


Lakier hybrydowy w markerze po skończonym malowaniu paznokci należy przechowywać pionowo, a jego pędzelek po każdym użyciu wyczyścić. Pojemność jednego markera wynosi nieco mniej niż tych lakierów w butelkach, bo 3 ml. Jest ona wystarczająca na wykonanie około 5 zabiegów. Kiedy ostatnia warstwa lakieru zostanie utwardzona, na skórki warto nanieść olejek o właściwościach odżywiających.

 

Zmywanie lakierów hybrydowych

 

Lakiery hybrydowe po utwardzeniu w lampie UV utrzymują się na paznokciach nawet do 2 tygodni. Seria One Step Hybrid, jak podobne lakiery Silcare, sprawia, że paznokcie są twarde i zabezpieczone przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Lakiery hybrydowe są bezpieczne i delikatne dla płytki paznokcia mimo swojej trwałości. O ile odpowiednio je zmywamy. Do usunięcia hybrydy najlepiej użyć frezarki - to jednak zabieg wyłącznie dla doświadczonych. Warstwy lakieru można też usunąć za pomocą pilnika lub acetonu.

pixel