Karl Lagerfeld

( ilość produktów: 31 )

Karl Lagerfeld – wszechstronny talent

Perfumy Karl Lagerfeld są równie tajemnicze jak ich autor. Znacie tę postać? Charakterystyczne czarne okulary, garnitur slim i rękawiczki to już symbole marki, które w pełni określają Lagerfelda. Nie stronił od ekscentrycznych i odważnych akcesoriów, dbając o swój niezwykły wizerunek w każdym szczególe. Słynny projektant spełniał się w różnych dziedzinach – nie tylko jako kreator mody, ale także jako fotograf, reżyser, dziennikarz… i twórca zapachów. Zyskał sławę i...

Karl Lagerfeld – eZebra.pl

 

uznanie m.in. dzięki współpracy z najsłynniejszymi kultowymi markami, m.in. Chloé czy jako dyrektor kreatywny Chanel. Jako własna marka – Lagerfeld – oferuje oryginalną odzież, obuwie oraz perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wyróżnia je oryginalny, charakterystyczny styl, który wpisuje się w klasykę i wyrafinowaną elegancję, mimo że prezentują nowoczesność. Autor twierdził, że dla marki ważne jest obecnie, aby posiadać także autorskie zapachy.

 

Lagerfeld – marka perfum

 

Karl Lagerfeld to ceniona postać i uznawana na całym świecie marka, ale jako producent perfum zadebiutował stosunkowo niedawno – dopiero w 2014 roku stworzył pierwszy zapach sygnowany własnym nazwiskiem. Jego kompozycje są zaskakujące, gdyż wyczuwalna jest w nich niespodziewana subtelność i delikatność, ale połączona w nowoczesny sposób. Stworzył również wyjątkową serię Karl Lagerfeld Places by Karl, która jest skierowana do mężczyzn jak i dla kobiet.


Zapachy te idealnie współgrają z odważnym stylem wyróżniającym odzież oraz obuwie marki. Styl Lagerfeld czerpie z wyobraźni, kreatywności i innowacji, nie bojąc się różnych połączeń. Projektant twierdził, że styl musi być spójny, gdyż moda to nie tylko ubrania – to również dodatki, akcesoria oraz odpowiednio dobrany zapach. Na początku Lagerfeld stworzył dwa zapachy – jeden dla kobiet, drugi dla mężczyzn – które dopełniają całą stylizację.

 

Perfumy męskie Karl Lagerfeld

 

Perfumy sygnowane nazwiskiem Lagerfeld pojawiły się na rynku w 1978 r. Pierwsza kompozycja Lagerfeld Classic, to orientalno-drzewny zapach dla mężczyzn. Mają elegancję, szyk i prawdziwą klasę, gdyż powstały we współpracy z najlepszymi specjalistami ze świata perfum.


Stylowy i elegancki flakon kryje oryginalny męski zapach o niemal magnetyzujących właściwościach. Perfumy Karl Lagerfeld dodadzą nuty tajemniczości, są zmysłowe i żywiołowe, lekko słodkie – sprawdzą się na co dzień i na wieczór.

 

Perfumy damskie Karl Lagerfeld

 

Karl Lagerfeld tworzył kompozycje wyjątkowe – to perfumy zainspirowane geniuszem i niezwykłym talentem. Stworzył też zapachy dla kobiet – błękitny flakonik Sun Moon Stars kryje niezwykle wdzięczny i uwodzicielski zapach, który spodobał się kobietom na całym świecie. Ogromną popularność zyskały perfumy Karl Lagerfeld Private Klub for Men i Private Klub for Women.


Wyjątkowo zmysłowy zapach urzeka – jest niezwykle kobiecy i orzeźwiający. Łączy soczystość brzoskwini i limonki z nutą magnolii i róży. W składzie perfum jest też klasyczny duet ambry i piżma. Sięgnij po Pour Femme, ważny element stylizacji i atrybut kobiecości oraz elegancji, aby poczuć się pewnie i niezależnie każdego dnia.


Zobacz perfumy Karl Lagerfeld w naszej drogerii internetowej i złóż zamówienie już dziś!

pixel