Gillette

( ilość produktów: 93 )

Gillette – najlepsze golenie na świecie

Skuteczne, niezwykle precyzyjne maszynki do golenia Gillette znane są na całym świecie, ale wszystko zaczęło się ponad 100 lat temu, kiedy King C. Gillette wpadł na pomysł zastosowania wyjątkowo cienkich i silnych wymiennych ostrzy, mimo że naukowcy z MIT stwierdzili, że ich wyprodukowanie nie jest możliwe. Celem Gillette było stworzenie innowacyjnej maszynki, ulepszenie kąta ustawienia ostrzy i uchwytu, regulacja mechanizmu otwierania i zamykania, czyli...

Gillette – eZebra.pl

 

wyprodukowanie pierwszego „precyzyjnego urządzenia”. Sukces udało się osiągnąć w 1920 roku. W ofercie marki znajdziesz wiele serii, które możesz dobrać do swoich indywidualnych potrzeb m.in.: Gillette MACH3, Gillette Venus Swirl, Gillette Venus 3, Gillette Venus Riviera, Gillette Fusion Proglide Sensitive, Gillette Venus Sensitive Smooth, Gillette Venus Comfort Glide Spa Breeze, Gillette Series Sensitive Cool.

 

Technologia maszynek Gillette

 

Obecnie marka, mimo wielkiego uznania, nieustannie czerpie z nowoczesnych rozwiązań, aby wciąż ulepszać swoje produkty i gwarantować najlepsze golenie na świecie. W 2019 roku powstała Gillette® SkinGuard Sensitive, czyli pierwsza maszynka dedykowana mężczyznom o wrażliwej skórze, z tendencją do wysypki.


Maszynki do golenia Gillette są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami na rynku. Można dobrać model idealny do swoich potrzeb – np. zapewniający optymalnym poziom nawilżenia przed kontaktem z ostrzami, a także po nim, co gwarantuje właściwą ochronę skóry przed podrażnieniami.

 

Maszynki do golenia Gillette – najlepsze dla mężczyzny

 

W naszym sklepie zapewniamy duży wybór produktów marki Gillette, m.in. maszynki do golenia dla mężczyzn – np. Fusion 5, Mach 3 itd. – ale także nawilżające i ochronne żele, wkłady do maszynek, ostrza, pianki do golenia, kosmetyki do skóry wrażliwej, normalnej itd.


Maszynka Gillette – jak Fusion Proglide 5 – dopasowuje się do kształtów twarzy, dzięki czemu zapewnia swobodę ruchów i precyzyjnie usuwa niemal każdy włos. Wyróżnia ją także pasek nawilżający i precyzyjny trimer – urządzenia są tak zaprojektowane, aby zapobiegać podrażnieniom.

 

Maszynki Gillette także dla kobiet

 

Marka Gillette stworzyła także wyjątkowe maszynki do golenia dla kobiet. Gwarantują one dokładne, staranne i gładkie golenie za jednym pociągnięciem. Gillette Venus jest prosta w obsłudze i odpowiada na potrzeby kobiet, a te są inne niż mężczyzn. Większość panów goli tylko twarz i szyję, a panie także nogi, miejsce pod pachami i strefę bikini, czasami także ręce. Oznacza to, że kobiety mają aż 18-krotnie więcej powierzchni do golenia niż mężczyźni! Poza tym kobiece włoski szybciej rosną i są cieńsze, a w dodatku mogą rosnąć nawet w różnych kierunkach. Maszynki Venus mają od 3 do 5 ostrzy, dzięki czemu zapewniają dokładne golenie. Wkłady do maszynki są wyposażone w nowoczesne ochronne poduszeczki, dzięki którym możliwe jest staranne i precyzyjne golenie oraz uzyskanie pożądanego efektu.


Maszynki Venus zostały stworzone z myślą o kobietach i wyposażono je w praktyczną rączkę, której można usunąć włoski z miejsc trudno dostępnych. Zaokrąglona główka dopasowuje się do konturów ciała, a poduszeczki ochronią przed zacięciami.


Zobacz dostępne produkty i zainwestuj w maszynkę Gillette – gładka i przyjemna w dotyku skóra wpływa także na pewność siebie.

pixel