Naturalne Aromaty

( ilość produktów: 54 )

Naturalne Aromaty – olejki eteryczne i zapachowe

Naturalne Aromaty są jedną z największych firm produkujących olejki eteryczne i rozpylacze zapachowe w Polsce. W ofercie są też opakowania kosmetyczne. Marka powstała około 20 lat temu z fascynacji olejkami eterycznymi oraz aromaterapią. Produkty wyróżniają się wspaniałymi zapachami, unikalnymi właściwościami, naturalnością oraz szerokim spektrum zastosowań...

Naturalne Aromaty – eZebra.pl

 

Firma Naturalne Aromaty znajduje się w czołówce firm produkujących i zajmujących się dystrybucją naturalnych olejków zapachowych w Polsce. Zyskała ogromną popularność przede wszystkim wśród zwolenników aromaterapii. Olejki Naturalne Aromaty są powszechnie wykorzystywane w aromaterapii, medycynie naturalnej, a także jako składniki kosmetyków hand made.

 

Aromaterapia – coraz popularniejsza gałąź medycyny naturalnej

 

Aromaterapia polega na wykorzystywaniu naturalnych olejków eterycznych oraz innych substancji zapachowych do wpływania na nastrój, zdrowie i procesy poznawcze. Najwcześniejsze wzmianki o używaniu zapachów pochodzą z czasów około 3000 p.n.e. i dotyczą receptur mieszanek roślinnych.


Aromaterapia polega na wprowadzeniu do organizmu substancji zapachowych z olejków eterycznych pochodzenia roślinnego, które są czynne biologicznie – na przykład przez układ oddechowy (inhalacje) albo przez skórę (kąpiel, masaż itd.). Produkty stosowane w aromaterapii mają cenne właściwości antyseptyczne, mogą korzystnie wpływać na nastrój oraz koncentracje, a także są pomocne w leczeniu schorzeń skórnych.

 

Naturalne Aromaty – wyjątkowe olejki do zadań specjalnych

 

Olejki eteryczne Naturalne Aromaty można wykorzystywać m.in. podczas kąpieli czy masażu, ale sprawdzą się też jako składniki kosmetyków hand made (jak m.in. mydła) czy świec zapachowych. Marka wykorzystuje jedynie naturalne i bezpieczne surowce, aby stworzyć produkty o właściwościach odprężających i leczniczych.


Olejki eteryczne Naturalne Aromaty pomogą m.in. odprężyć się, zwalczyć problemy skórne, poprawić zdolność koncentracji, poprawią wygląd cery. Są wytwarzane w 100% z wielu części roślin (korzeni, liści, kwiatów oraz łodyg), kwiatów i drzew cenionych w przemyśle farmaceutycznym. Ich naturalne pochodzenie i cenne właściwości potwierdzają certyfikaty oraz badania farmakologiczne.

 

Olejki eteryczne Naturalne Aromaty – rodzaje i ich właściwości

 

W ofercie marki Naturalne Aromaty dostępne są najróżniejsze olejki zapachowe – m.in. z lawendy, drzewa różanego, goździków, pomarańczy, mięty, bergamotki czy jaśminu. Poznaj lepiej wybrane z olejków marki oraz ich zastosowanie.


· Olejek zapachowy Czekoladowe marzenie. Napełnia powietrze aromatem czekolady, sprawdzi się w aromatyzacji powietrza, jest idealny do masażu lub kąpieli, działa relaksująco i odprężająco, poprawia nastrój.


· Olejek zapachowy Bukiet ziół. Działa uspokajająco, może być używany podczas masażu lub zabiegów w domowym SPA. Nada powietrzu świeży i trwały zapach, dzięki czemu można cieszyć się bogatym aromatem.


· Olejek zapachowy Jaśmin. Również doskonały w aromatyzacji powietrza, zapewni długotrwały i przyjemny efekt. Łagodny zapach jaśminu umili kąpiel czy masaż, a także działa uspokajająco. Można go używać w zaciszu domowym, poprawia nastrój, dodaje energii do działania, zwiększa koncentrację i pomaga w przypadku napięcia nerwowego lub wyczerpania.

pixel