SunOne

( ilość produktów: 186 )

Sunone – domowe zabiegi dla pięknych paznokci

Zadbane paznokcie są wizytówką dłoni. Odpowiedni kształt, a nawet ich długość pozwalają na optyczne odmłodzenie oraz wyszczuplenie rąk. Manicure jest więc bardzo ważnym elementem dbania o wygląd również wśród Panów. Dodatkowym atutem, który dodaje rękom atrakcyjności, jest manicure hybrydowy...

Sunone – domowe zabiegi dla pięknych paznokci

 

Dzięki odpowiednim lakierom kolor na paznokciach może się utrzymywać nawet do 3 tygodni po jednej aplikacji. Takie efekty gwarantują między innymi lakiery hybrydowe Sunone.

 

Podstawy manicure

 

Zanim na paznokcie nałożymy ulubiony kolor lakieru, warto wykonać odpowiedni manicure. Pozwoli przede wszystkim na przedłużenie trwałości lakieru oraz atrakcyjność finalnego efektu.


Manicure powinniśmy zacząć od nadania paznokciom pożądanej długości. W tym celu można użyć nożyczek lub cążek do paznokci. Jeśli chcemy skrócić tylko nieznaczną długość można posłużyć się pilniczkiem. Kolejny krok to oczywiście nadanie paznokciom kształtu. W zależności od osobistych preferencji paznokcie mogą przybrać kształt zaokrąglony, kwadratowy, czy do szpica. Wygodne pilniki o różnej gradacji oferuje również producent lakierów hybrydowych Sunone. Im gradacja pilnika jest mniejsza, tym pilnik jest bardziej ostry. Z kolei wysoka liczba umieszczona na pilniku będzie świadczyć o tym, że pilnik jest delikatniejszy.


Zależnie od płytki paznokcia oraz indywidualnych umiejętności, wybór gradacji pilnika do nadania paznokciom ulubionego kształtu i długości, możemy wybierać według naszych preferencji. Nie zapominajmy również o odsunięciu skórek przy pomocy specjalnego radełka oraz usunięciu ich przy pomocy cążek. Tak przygotowane paznokcie są gotowe do aplikacji lakierów hybryd Silcare, Sunone lub innego producenta.

 

Lampy Sunone

 

Manicure hybrydowy różni się od tradycyjnego, dlatego konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiednie urządzenie. Niezbędne są specjalne lampy do hybryd. Przy ich pomocy lakier zostaje utrwalony na płytce paznokcia na długo. Lampy Sunone dostępne są w kilku wariantach, które różnią się między sobą przede wszystkim mocą wpływającą na szybkość utrwalania lakieru oraz wielkością.


Lampy do paznokci Sunone możemy zakupić o mocy od 48W do nawet 90W. Standardowa moc pracy urządzeń, którą oferuje ten producent, to również 50W i 80W. Wszystkie modele są stosunkowo lekkie oraz poręczne. Najniższa moc sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Przykładowo lampa Sunone 48W serii SUN 5 wyposażona jest w 24 diody dual LED. Zostały równomiernie rozmieszczone we wnętrzu lampy, dzięki czemu utwardzanie jest precyzyjne. Lampy o największej mocy posiadają aż 45 lamp led, które umożliwiają bardzo szybkie utwardzanie lakierów hybrydowych oraz żelowych.


Wszystkie lampy wyposażone są dodatkowo w czujniki ruchu, które uruchamiają lampę w momencie, gdy dłonie zostaną w niej umieszczone lub manualne przyciski, które umożliwiają ustawienie czasu pracy diod zgodnie z potrzebami. Dla osób stawiających pierwsze kroki w samodzielnym manicure hybrydowym, problematyczne może być wybranie lampy Sunone, która będzie najlepsza na początek. Polecana lampa Sunone 48W będzie odpowiednia, ale oczywiście można pokusić się o zakup mocniejszego modelu.

 

Lakiery hybrydowe

 

Zwykły lakier do paznokci nie będzie odpowiedni do manicure hybrydowego. Tutaj, oprócz lampy, konieczne będą lakiery hybrydowe Sunone lub innego producenta. Ich skład różni się od tych tradycyjnych. Pod wpływem promieniowania lamp LED lakier zmienia formę z płynnej na stałą, przylegając do płytki paznokcia.


Hybrydy wymagają również użycia przed nałożeniem koloru bazy, która wpływa również na trwałość lakieru. Z kolei po utwardzeniu kolorowego lakieru powinniśmy nałożyć top, który zabezpieczy kolor przed ścieraniem, porysowaniem oraz odpryskiwaniem. Dzięki temu manicure będzie się utrzymywać na paznokciach nawet kilka tygodni, nie tracąc na atrakcyjności. Czas utwardzania poszczególnych warstw będzie uzależniony od mocy lampy i może wynieść od 30 do 90 sekund. Sunone lakiery hybrydowe dostępne są w wielu wariantach. Możemy wybierać spośród odcieni jasnych oraz ciemnych. Dostępne są również kolory jaskrawe, z mieniącymi się drobinkami oraz z wysokim połyskiem. Duży wybór lakierów hybrydowych Semilac, Sunone oraz innych producentów sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni kolor dla siebie dopasowany do okazji.

 

Frezarki do paznokci

 

Manicure hybrydowy można sobie ułatwić używając frezarki Sunone do paznokci. Jest to urządzenie, które można wykorzystać zarówno do przygotowania płytki paznokcia jak i do ściągnięcia już starej hybrydy. Frezarka do paznokci znajduje się w każdym salonie kosmetycznym, ale z powodzeniem można użytkować ją również w domu. Wystarczy tylko nauczyć się jej obsługiwać, aby nie uszkodzić płytki paznokcia. Urządzenie wyposażone jest w wymienne frezy diamentowe o odmiennych kształtach. Taka różnorodność pozwala na szybkie usuwanie skórek, skracanie paznokci oraz nadanie im pożądanego kształtu. Profesjonalna frezarka z pewnością przyspiesza cały czas potrzebny do wykonania starannego i trwałego manicure.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o manicure hybrydowym?

 

Produkty od Sunone pozwalają na profesjonalny i długotrwały manicure hybrydowy w warunkach domowych oraz w salonach kosmetycznych. Z łatwością możemy skomponować niezbędnik do manicure hybrydowego lub zdecydować się na gotowy zestaw do hybryd, który będzie zawierać wszystkie niezbędne produkty do wykonania samodzielnego manicure.


Produkty Sunone, jak i pozostałe lampy do paznokci i akcesoria, pozwalają na wykonanie trwałego manicure. Dodatkowo przy użyciu żelu budującego i lamp LED możliwe jest przedłużanie paznokci. Żel zostaje utwardzony pod lampą i pozostaje przedłużeniem płytki paznokcia. Efekt jest bardzo naturalny i oczywiście na przedłużony paznokieć można nałożyć ulubiony kolor lakieru. Pamiętajmy jednak, że manicure hybrydowy jest trwały, dlatego nie usuniemy go w kilka sekund. Wybranie odpowiednich zmywaczy jak aceton lub umiejętne posługiwanie się pilniczkami i frezarką będą konieczne do usunięcia warstwy lakieru.


Lampy, lakiery oraz pozostałe akcesoria od Sunone to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów i możliwość profesjonalnego wykonania manicure hybrydowego w domu.

pixel