Prada

( ilość produktów: 26 )

Prada – perfumeryjna tradycja

Zapachy pobudzają, intrygują i przyciągają uwagę. Warto poznawać świat perfum w najlepszym wydaniu – decydując się m.in. na perfumy Prady. Dopiero dzięki wysokiej jakości produktom, opartym na starannie wyselekcjonowanych komponentach, może zakochać się w zapachu. Nowoczesne i zarazem uniwersalne produkty oferuje m.in. Prada – to wody perfumowane i toaletowe dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Szybko trafiają do serc i pobudzają zmysły pewnych siebie...

Perfumy Prada – eZebra.pl

 

i znających swoją wartość osób, które szukają niezwykłego zapachu nie tylko na co dzień, ale także na ważne spotkania i uroczystości. Duzy wybór perfum tej firmy znajdziesz w naszym sklepie.

 

Ikona mody i synonim luksusu

 

W 1913 roku dwaj bracia, Mario i Martino Prada, otworzyli pierwszy sklep z własnoręcznie tworzonymi wyrobami skórzanymi. Ich działalność powoli się rozwijała, aż Miuccia Prada, charyzmatyczna i kreatywna projektantka, zmieniła ją z rodzinnej firmy w znaną na całym świecie ikonę modę i synonim luksusu.


Nie bała się używać swojej wyobraźni i eksperymentowała, co znacznie wpłynęło na dynamikę rozwoju marki. Miuccia nadała jej charakterystycznego stylu, klasy i kobiecości. Pierwszy oficjalnie kierowany do szerokiego grona odbiorców Prada zaprezentowała jednak dopiero w 2004 roku.

 

Perfumy Prada – tradycja i innowacyjność

 

Zapachy Prada kontynuują wizję projektantki Miucca Prada, czyli włoskiego domu mody o tej samej nazwie. Będą idealnym dopełnieniem tworzonych przez nią kreacji. Perfumy produkowane są od 2004 roku i łączą tradycję, nowoczesność i wysoką jakość.


Wody perfumowane i toaletowe Prada spodobają się miłośnikom klasyki i poszukującym wyjątkowej jakości. Zapachy są bardzo świeże, zmysłowe i odważne, ale dzięki bazowym składnikom pozostają odpowiednio wyważone i kryją w sobie eleganckie tonacje.

 

Zapachy damskie i męskie Prada

 

Prada to perfumy wysokiej jakości, zachwycające świeżością i harmonią. Są idealne dla inteligentnych, modnych i eleganckich kobiet o bardzo kobiecym stylu. Panie wybierające perfumy Prada wyróżniają się klasą, odwagą i radością życia. Prada Candy Kiss łączy monoakord piżma, białą bawełnę, aromaty wanilii i kwiatów pomarańczy.


Z kolei zapach Prada Candy to wyjątkowo słodka propozycja łącząca zmysłowy benzoes i karmel. To, wbrew pozorom, dobrze przemyślana i skomponowana kompozycja, mimo że zaskakuje i niemal oszałamia swoim bogactwem. To, czego można się spodziewać, zapowiada już oryginalny różowo-złoty flakon. Również panowie chętnie noszą na co dzień oraz na specjalne okazje wyjątkowe perfumy Prada, idealnie komponując je z eleganckimi stylizacjami. Wyrażają osobowość i podkreślają styl, są skomponowane z myślą o męskim guście i charakterze. Spośród męskich zapachów Prada urzeka m.in. Prada L'Homme L’Eau Eau de Toilette.


Wyjątkowa mieszanka tworzy świeży, stylowy i energetyzujący zapach, który spodoba się aktywnym i eleganckim mężczyznom. Wspaniale orzeźwia, ale też rozwija się delikatnymi akordami. Zobacz wody perfumowane i toaletowe Prada dla kobiet i mężczyzn w naszej drogerii internetowej i wybierz zapach dla siebie.

pixel