Jimmy Choo

( ilość produktów: 40 )

Jimmy Choo – zapachy uwodzące słodyczą

Każdy z nas miewa gorsze dni. Czasami czujemy się mało atrakcyjni, przygnębieni i niepewni siebie. Starając się podnieść na duchu, często podjadamy pyszne słodkości lub wybieramy się na shopping. Uznajemy, że z ciastkiem w ręku i w nowych ubraniach od razu poczujemy się lepiej. Niestety zakupoterapia nie zawsze przynosi pożądane rezultaty. Jeśli zastanawiamy się co skuteczniej poprawi nam humor niż czekolada i nowa garderoba, odpowiedź jest prosta – perfumy. Najlepszą metodą na...

Jimmy Choo – eZebra.pl

 

chandrę jest zanurzenie się w ulubionym zapachu – dzięki temu od razu poprawia się nasze samopoczucie. Owiani odpowiednimi perfumami odnajdujemy w sobie całe pokłady energii i pewności siebie. Dobrze dobrany zapach sprawia, że szybko nabieramy ochoty na zdobycie świata i z zapałem stawiamy czoła wszelkim przeciwnościom losu. Które perfumy wybrać, by na nowo odkryć w sobie piękno i siłę? Oczywiście Jimmy Choo.

 

Jimmy Choo – historia jak z bajki

 

Historia marki Jimmy Choo Ltd. jest wypadkową wielkich marzeń i ciężkiej pracy. Jej początek datuje się na koniec lat pięćdziesiątych. To wówczas pochodzący z ubogiej szewskiej rodziny młody Malezyjczyk Choo, tworzy swoją pierwszą parę butów. Szybko uznaje, że projektowanie obuwia jest jego pasją i życiowym powołaniem. Postanawia więc udać się do Londynu, by studiować ten odłam sztuki. Tam od razu okazuje się, że jest niezwykle utalentowany i niedługo po skończeniu studiów otwiera swoją pierwszą pracownię.


Przez kilka pierwszych lat marka Jimmy Choo Ltd. nie jest znana szerokiej publiczności, ale gdy odkrywa ją księżna Diana, firma przeżywa prawdziwy rozkwit. Aby móc się rozwijać, Choo odsprzedaje część swoich udziałów – dzięki tej inwestycji firma staje się rozpoznawalna na całym świecie.


Choć Jimmy Choo Ltd. słynie z produkcji butów, to od 2011 roku, marka ma w swojej ofercie również perfumy. Ukryte w stylowych flakonach elegancja i odrobina słodyczy robią furorę nie tylko wśród pań, ale również panów. Jeżeli więc pragniemy poczuć się pięknie i uwodzicielsko wybierzmy perfumy Jimmy Choo, a na pewno się nie zawiedziemy.

 

Elegancja i zwiewność w jednym

 

Zapachy Jimmy Choo łączą w sobie klasę i frywolność, wyszukanie i świeżość, a także szyk i młodość. Ich wyjątkowe kompozycje są stworzone z myślą o tych, którzy pragną odkryć w sobie malezyjski temperament i koloryt, jednocześnie uwydatniając swój niepospolity styl i dobry smak. Pozwalając sobie na odrobinę luksusu w postaci perfum Jimmy Choo, dajemy sobie możliwość znalezienia się w świecie zmysłowych marzeń, wytwornych przyjęć i szalonych nocy.


W przypadku butów marka Jimmy Choo słynie z fantazyjnych kolorów i eleganckiego designu. W kwestii perfum natomiast stara się łączyć w sobie nuty klasyczne z tymi odznaczającymi się ekstrawagancją. W swoich buteleczkach, Jimmy Choo zamyka więc odrobinę tajemnicy w postaci orchidei i piżma, wiążąc je z kroplą szaleństwa pochodzącego od mandarynki, toffee i paczuli. Taka mieszanka okazuje się nie tylko wyjątkowo uwodzicielska, ale również nieco niebezpieczna i przez to jeszcze bardziej pociągająca. Sięgając po zapachy Jimmy Choo, każdy z nas poczuje w sobie żar, którego nie uda się już ugasić.

 

Jimmy Choo – zapachy nie tylko dla kobiet

 

Choć Jimmy Choo kojarzy się głównie z projektowaniem wspaniałych butów dla eleganckich kobiet, to w kwestii perfum postanowił zrobić ukłon również w stronę panów. W swojej kolekcji for men, marka postawiła na męskość i drapieżność. Dominujące w nich zapachy ziołowe, niezwykle ciekawie komponują się z owocowymi akcentami ananasa czy melona. Dodatkowej dzikości dodają im również nuty zamszowe i pieprzowe. Perfumy Jimmy Choo sprawiają, że nie tylko czujemy się pewniejsi siebie i niezaprzeczalnie eleganccy, ale również odrobinę nieokrzesani, co okazuje się niezwykle ekscytujące.


Jeżeli drzemie w nas nieco drapieżności i zdarza się, że pragniemy dać jej upust, sięgnijmy po zapachy Jimmy Choo. Każdy z nas – tak kobiety, jak i mężczyźni – odnajdzie w nich nowe pokłady niesamowitej energii, którą z podniesioną głową będziemy mogli pokazać światu. Perfumy Jimmy Choo sprawią, że nasze poczucie własnej wartości sięgnie wyżyn, a my w końcu pokochamy samych siebie prawdziwą i szczerą miłością.

pixel