Chloe

( ilość produktów: 13 )

Chloe - kobiecość

Kobiety cenią sobie piękno i dobrą prezencję niezależnie od sytuacji, w której akurat się znajdą. Jako wyjątkowy typ klienta, zasługują na szczególną uwagę, by wszystkie ich potrzeby mogły zostać spełnione. Jedną z kwestii, na których szczególnie zależy paniom, jest zapach, idealnie pasujący do ich osobowości. Aby je wybierać, najlepiej rozważać propozycje od czołowych producentów, takich jak Chloe. Perfumy tej marki potrafią skutecznie zachwycić, jednocześnie...

Chloe - eZebra.pl

 

poprawiając samopoczucie każdej ze swoich użytkowniczek. Zapach Chloe Każda kompozycja, z jakiej powstają profesjonalne perfumy, musi być odpowiednio wyważona. Właśnie dlatego perfumy Chloe z jednej strony uosabiają delikatność i niewinność, właściwą kobietom, z drugiej natomiast wyrażają sobą niezachwianą pewność, chęć dążenia do celu i zwodniczość, właściwą kuszącym uwodzicielkom. Sama historia marki sięga roku 1952, kiedy to Gabrielle Aghion i Jacques Lenoir postanowili stworzyć wyjątkową kolekcję mody. Z początku były to ubrania oraz różnego rodzaju dodatki, a także akcesoria odzieżowe. Z czasem jednak wprowadzono też kwiatowy zapach Chloe, dostępny w kilku ciekawych odsłonach. Miały one wyrażać styl wcześniejszych strojów – delikatność, zwiewność i dziewczęcość, okraszone delikatna nutką pikanterii, tak właściwej wielu tajemniczym kobietom. Do ich tworzenia zatrudniano wielu znakomitych specjalistów, doskonale znanych wśród zwolenników perfumiarstwa, takich jak Michel Almairac, Anne Flipo oraz Betty Busse. Ich doświadczenie, a także ogromne zaangażowanie pozwoliło na skomponowanie niesamowitych zapachów, znanych do dziś.

 

Perfumy Chloe – dla kogo?

 

Marka Chloe tworzy wyjątkowe perfumy wyłącznie dla kobiet. Właśnie dlatego są one takie niezwykłe i tak dobrze trafiają do odbiorczyń. Perfumy damskie Chloe doskonale obrazują kobiecą naturę, wraz z jej zmiennością, nieprzewidywalnością i wielowarstwowością. Widać w nich za każdym razem rys indywidualności, który doskonale działa na męską wyobraźnię. Ze względu na swoją sporą różnorodność, mogą sprawdzić się zarówno u młodszych kobiet, jak i u pań w kwiecie wieku. Bez względu na własny charakter, wszystkie one powinny znaleźć swój typ perfum, dzięki któremu uda im się poczuć dostatecznie wyjątkowo.

 

Powab i subtelność – kobiece perfumy Chloe

 

Istnieje wiele różnorodnych kompozycji, stworzonych przez markę Chloe. Perfumy damskie o klasycznym, kwiecistym i lekko pudrowym zapachu to po prostu seria Chloe. Zmysłowe, uwodzicielskie, a przy tym tak bardzo niewinne, mogą przyprawić o zawrót głowy niejednego bezbronnego mężczyznę. Słodycz kwiatów frezji, liczi oraz piwonii dopełnia delikatna mgiełka konwaliowa, wzbogacana różanym aromatem. Do tej tradycyjnej kompozycji dołącza również cedr i piżmo, doskonale uwypuklające drugie, bardziej zadziorne oblicze kobiety. Oczywiście, to nie jedyne perfumy, jakimi może pochwalić się Chloe. Zapach dla prawdziwej romantyczki, przywieziony prosto z Paryża, zawierający w sobie chłód pogodnych nocy i tajemniczość kameralnej kawiarni, w której został złożony pierwszy pocałunek, to niewątpliwie Love Story.


Pierwszym, bardzo czystym i orzeźwiającym aromatem, jaki dociera do nozdrzy, jest intensywna woń neroli. Dopełnienie kwiatem pomarańczy i stafanotis, prosto z Madagaskaru wzbogaca jeszcze urok bukietu, czyniąc go pełniejszym. Wyrazistości całej kompozycji dodaje piżmo i cedr. Te z pań, które nie chcą od razu za dużo zdradzać, powinny koniecznie zwrócić uwagę na perfumy damskie Chloe See by Chloe. Tylko one otoczą je aurą tajemniczości, która zaintryguje, ale nie pokaże wszystkiego od razu. Delikatność kwiatu jabłoni, skryta za kwaskowatą nutą bergamotki nie daje się dostrzec od razu. Kojący olejek Ylang-Ylang uspokaja zmysły, by wanilia i piżmo mogły rozpalić je na nowo. Rozkoszując się tą niezwykła kompozycją wyśmienicie dopasowanych aromatów, nigdy nie będziesz do końca pewna, co czujesz, podobnie jak wszyscy wokół. Podobnie jak inne zapachy od Chloe, te perfumy ukażą przewrotność kobiecych emocji.

pixel