Ibra

( ilość produktów: 117 )

Ibra - Historia

Ibra Make-up to jedna z cenionych polskich marek, która ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości pędzle i wiele innych akcesoriów do makijażu. Właścicielem tego podmiotu jest dynamicznie rozwijająca się firma Aruba. Początki Ibra Make-up sięgają roku 2009. To wtedy stała się ona wyłącznym dystrybutorem firmy Karaja na terenie naszego całego kraju. Kolejnym krokiem było stworzenie własnych wysokiej jakości produktów. Polityką firmy jest to, że produkują rzeczy skierowane...

Ibra Make-up – eZebra.pl

 

do profesjonalistów takich, jak wizażyści, a także wielu innych osób, które zawodowo trudnią się wykonywaniem makijażu. Oprócz tego odbiorcami są początkujące miłośniczki make-upu. Takie, które jeszcze nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w tej materii.

 

Ibra – produkty dla Ciebie!

 

Asortyment firmy jest tak stworzony i rozwijany, aby usprawnił prace nawet najbardziej wymagających klientek. Oprócz wypuszczania na rynek swoich produktów firma dzieli się zdobytą wiedzą i nabytymi umiejętnościami. Ibra Make-up organizuje cykliczne warsztaty i szkolenia, a oprócz tego promuje współpracujących z nią klientów. Poza tym jest bardzo aktywna. Pojawia się na wielu różnych targach branżowych i kongresach. Co dobrego w ofercie?


Wśród produktów oferowanych przez markę można znaleźć bardzo dobrej jakości pędzle IBRA, które zostały wykonane z naturalnego włosia (koza, sobol, kucyk), a także tego syntetycznego. Mają one różne przeznaczenie. Służą między innymi do blendowania i łączenia cieni, a także do konturowania i rozświetlania. Pomocne są także podczas makijażu ust, czy modelowania twarzy. Ich jakość ma bardzo duży wpływ na finalny efekt całego makijażu, podobnie jak kosmetyki mające wysoką jakość.

 

Włosie naturalne

 

Przed zakupem pędzla z włosia naturalnego sprawdź jednak, czy nie wywołuje ono u Ciebie alergii. Ponieważ wytwory ze skóry zwierząt i ich futro znajdują się w czołówce substancji alergizujących. Ci, którzy mają ten problem, mogą zdecydować się na pędzle z włosia syntetycznego. Ważne jest także to, aby odpowiednio dbać o pędzle do makijażu. Powinny być one regularnie myte (wystarczy zwyczajne mydło w płynie) i suszone, po to, aby wykonywanie makijażu codziennego było zawsze higieniczne. Oprócz tego trzeba je odpowiednio przechowywać, ponieważ delikatne włókna podatne są na uszkodzenia i odkształcenia. Godnym uwagi produktem są także pędzle wykonane z włosia syntetycznego.


Najnowsze technologie sprawiają, że jest ono o wiele bardziej miękkie niż włosie naturalne, a ponadto jego struktura jest nieporowata i gładka. Cenione są ponadto zazwyczaj za bardzo dużą trwałość. Pędzle przez bardzo długi czas zachowują swój pierwotny kształt i są odporne na uszkodzenia.

 

Co oprócz pędzli do makijażu?

 

Oprócz tego wśród produktów marki dostępne są kępki rzęs w kilku różnych długościach. Jednym z tych produktów jest IBRA sztuczne rzęsy naturals kępki C0,07 10MM. Wykonane zostały z włosa syntetycznego w kolorze czarnym o różnorodnej długości. Można wybierać pomiędzy: 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, a także 13 mm. Pamiętaj, że po nałożeniu rzęs syntetycznych nie należy ich dotykać, ponieważ klej musi dobrze wyschnąć. Jeżeli zdecydujesz się na taki dodatek, nie będziesz musiała używać zalotki i tuszu. Sztuczne rzęsy syntetyczne przykleja się do tych naturalnych. Zazwyczaj jest to od 30 do nawet 100 rzęs. Wykonywanie takiego zabiegu jest zupełnie bezbolesne. Jeżeli nabierzesz wprawy, możesz robić go sama w domu, bez pomocy kosmetyczki. Przekonaj się jakie to proste!


W kategorii tej znajdują się profesjonalne szczoteczki do rzęs, wręcz idealne do salonu kosmetycznego. Trudno też nie wspomnieć o przedmiocie, który szczególnie cenny jest podczas nakładania podkładu. Chodzi tutaj o beauty blender. Szpiczasty koniec gąbeczki pozwoli dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc. Co ciekawe, gąbka namoczona wodą zmienia swój rozmiar. Tak przygotowany blender wchłonie mniej kosmetyku, a oprócz tego będzie się właściwie trzymać w dłoni.

pixel