WoodWick

( ilość produktów: 135 )

Woodwick – świece zapachowe

Woodwick to marka amerykańska produkująca luksusowe i starannie wykonane świece zapachowe z najlepszego wosku, z naturalnym knotem z drewna. Wysokiej jakości surowce oraz świetne wykonanie sprawiają, że świece Woodwick zapewnią wspaniały aromat oraz odgłos trzaskającego płomienia – niczym w domowym kominku. Drewniany knot to przytulny dźwięk, ale także szybsze uwalnianie zapachu i czyste spalanie...

Woodwick – luksusowe świece zapachowe

 

Woodwick to oryginalne połączenia zapachowe skomponowane niebanalnie i harmonijnie, które potrafią stworzyć niezwykłą atmosferę – na przykład przytulną, romantyczną, intymną. Będą też elegancką ozdobą we wnętrzach – w stylowych i luksusowych domach są niezastąpione.

 

Woodwick – ceniona marka z wieloletnim doświadczeniem

 

Woodwick to marka zrodzona z prawdziwej pasji do pięknych rzeczy, luksusu i jakości. Produkowane przez nią świece zapachowe z prawdziwego zdarzenia zapewniają prawdziwe doznania – nawet po ich wypaleniu dobre emocje pozostaną z Tobą na długo. Ich zapach koi, wpływa na zmysły, cieszy, wprawia w świąteczny nastrój, pobudza albo relaksuje, a także pozwala zatopić się w marzeniach – w zależności od wyboru konkretnego zapachu i Twoich upodobań.


Marka Woodwick powstała w 1985 roku w starej fabryce w Minneapolis, którą przekształcono w ekskluzywne centrum handlowe. Zaletą świec zapachowych marki Woodwick jest drewniany knot, wysokiej jakości surowce, oryginalne kompozycje zapachowe, staranne wykonanie, ale także czysty płomień, który nie powoduje nieprzyjemnego dymienia. Nie są też wydzielane żadne toksyny.

 

Jak używać świec zapachowych Woodwick?

 

Używanie wysokiej jakości świec nie jest trudne ani skomplikowane. Każde zapalenie świeży powinno trwać do momentu rozpuszczenia się wosku na całej jej objętości – w ten sposób świeca wypali się równomiernie i nie dojdzie do tunelowania. Zapach świeży jest uwalniany od razu po kontakcie wosku z płomieniem.


Nie należy dmuchać na płomień – aby ją wygasić, należy jej po prostu odciąć dostęp powietrza. Warto też regularnie, czyli przed każdym następnym zapaleniem świecy, przycinać drewniany knot, co wpłynie na walory zapachowe i pozwoli dłużej cieszyć się aromatem wybranej kompozycji.

 

Świece zapachowe Woodwick – wspaniała dekoracja wnętrz

 

Świece pomogą przekształcić atmosferę przestrzeni domowej – sprawdzą się w każdym domu lub jako elegancki upominek. Dodadzą charakteru sypialni, salonowi czy pokojowi gościnnemu nie tylko swoim zapachem, ale także designem. Do wyboru jest ogromny wybór świec – w różnych rozmiarach i kolorach, a także aromatach, m.in. lawendowa, karmelowa, waniliowa, czy o aromacie białej herbaty i jaśminu.


Wypełnią dom pięknym i ulubionym zapachem, ale też posłużą jako stylowa dekoracja – są chętnie wybierane do aranżacji minimalistycznych, ale też glamour oraz boho. Każda z nich wyróżnia się też starannym wykonaniem. Można je dopasować do wnętrza kolorystycznie lub kierując się ulubionym zapachem. Przy tak wielu rodzajach, rozmiarach, kształtach, kolorach i zapachach każdy może znaleźć świece dopasowane do indywidualnych upodobań.

pixel