Elisium

( ilość produktów: 153 )

Elisium – kosmetyki i akcesoria do paznokci

Elisium to młoda, polska marka, która oferuje różne kosmetyki i akcesoria do stylizacji paznokci – m.in. lakiery, pilniki, bazy, topy, bloki polerskie, lampy UV i LED, płyny, pyłki, pudry do manicure, waciki bezpyłowe oraz pędzelki do zdobień, a także specjalne zestawy dla początkujących oraz bardziej rozbudowane. Elisium zapewnia produkty do różnego rodzaju manicure – hybrydowego, ale też tradycyjnego, żelowego czy tytanowego. Elisium posiada w swojej ofercie wszystko...

Elisium – wszystko dla paznokci – eZebra.pl

 

co jest potrzebne do stworzenia pięknego manicure. Wiele kobiet nie wyobraża sobie stylizacji – również na co dzień – bez zadbanych paznokci. Polska marka Elisium dostarcza akcesoria i kosmetyki, a także produkty niezbędne do metody stylizacji FlexyGel. W ofercie marki znajduje się wiele serii, które dopasujesz do swoich potrzeb m.in: Elisium Autumn in Toronto, Elisium Business in New York, Elisium Carnival in Rio, Elisium Cat Eye Galaxy, Elisium Charming Venice, Elisium Exclusive Dubai, Elisium Katmandu Folk, Elisium Lively Tokyo, Elisium London Chic, Elisium One Night in Bangkok, Elisium Party in Honolulu, Elisium Romantic Paris, Elisium Royal Madrid, Elisium Straciatella, Elisium Sufring Time in Sydney, Elisium Sweet Malibu, Elisium Vibrant Barcelona, Elisium White Aspen.

 

FlexyGel System – autorska metoda stylizacji paznokci od Elisium

 

FlexyGel System to innowacyjna metoda stylizacji paznokci stworzona przez markę Elisium. To rewolucja w paznokciowym świecie! Jest prosta, szybka, łatwa w wykonaniu, a także pozwala uzyskać piękny i trwały manicure – na co dzień lub na ważne okazje.


FlexyGel System to innowacyjna metoda stylizacji, ale i przedłużania paznokci. Kluczowym produktem jest specjalny żel, Slip liquidzie, niezbędny do formowania, a także formy do przedłużania paznokci. Produkt jest bardzo gęsty i bezwonny, a także wydajny.

 

Jak stosować FlexyGel System?

 

Najlepiej nakładać FlexyGel System szpatułką. Nie zastyga ani nie spływa, a czas pracy z nim jest nieograniczony – dla początkujących oznacza to ogromny komfort. Delikatnie zwilżonym pędzelkiem warto go rozprowadzić po paznokciu, szablonie lub formie – uformuj pożądany kształt. Pod wpływem Slip Liquidem FlexyGel będzie on plastyczny i podatny na formowanie.


Do przedłużania paznokci służą też wykorzystać specjalne formy, które można znaleźć w ofercie marki Elisium. Wtedy żel formowany jest bezpośrednio na szablonie. Formę z żelem można łatwo dopasować do paznokcia. Pozostaje całą stylizację włożyć do lampy, a po utwardzeniu ściągnąć szablon – i gotowe! Ten autorski system Elisium pozwala na uzyskanie niezwykle trwałego manicure, bardziej odpornego niż tradycyjny żel. Jest trwały i odporny na odpryski, bezpieczny dla zdrowia i nie drażni zapachem.

 

Zestawy do stylizacji paznokci metodą FlexyGel System

 

Dostępne są różne zestawy kosmetyków, akcesoriów i produktów, niezbędne do wykonywania manicure w domu. Obejmują one m.in. bazy, żele, przezroczysty Builder Gel Clear do profesjonalnego budowania paznokci żelowych, paletki do mieszania kolorów, pędzelki do nakładania żelu, topy itd.


Dostępne są zarówno zestawy startowe, jak i w wersji rozbudowanej – zestaw dla początkujących obejmuje Miracle Base Gel, FlexyGel Milky, Slip Liquid, Pro Bond No Acid Primer oraz Top Coat Shiny, czyli wszystko, co jest potrzebne do wykonania pięknej stylizacji.


Maxi Flexygel zawiera także inne niezbędne akcesoria ułatwiające przygotowanie stylizacji – jak np. pędzelek ze szpatułką, błyszczący Top Coat Shiny no wipe, formy Quick Shape Type 2. Efektem pracy są idealnie ukształtowane paznokcie – nie ma potrzeby aplikowania kilku warstw żelu.

pixel