Ardell

( ilość produktów: 210 )

ARDELL - wysoka jakość

Ardell to amerykańska marka, produkująca największej klasy rzęsy oraz akcesoria do przyklejania rzęs. Firma oferuje zarówno rzęsy w kępkach, jak i w paskach – w zależności od potrzeb i upodobań klientek. Dewizą marki jest dopasowanie się do stylu życia, nastroju i osobowości konsumenta, stworzenie produktu, który będzie towarzyszył kobietom na co dzień. Jednocześnie będzie też bezpieczny i godny zaufania. Klientki Ardell powinny czuć się pewnie i być zasypywane...

ARDELL - eZebra.pl

 

wieloma komplementami dzięki kuszącemu, uwodzicielskiemu spojrzeniu. Najczęściej używaną przez panie formą zagęszczania i wydłużania swoich naturalnych rzęs są rzęsy w kępkach. Są niezwykle proste w użyciu. Mogą być używane zarówno przez ekspertów jak i amatorów – sztuczne rzęsy Ardell to najwyższa jakość produktów. Jednym z najczęściej wybieranych produktów są kępki bez węzełków: Ardell Duralash Double Individuals. To pięćdziesiąt sześć kępek z włosem gęstszym o 60% niż tradycyjne produkty na rynku. Dodatkowo nazwa Double wskazuje na to, że w kępkach wykorzystano dwukrotnie więcej włosków niż stosowano do tej pory. Ze względu na to, że rzęsy nie posiadają węzełków, bardzo łatwo je założyć, ściągnąć i ukryć między naturalnymi rzęsami. Rzęsy występują w różnych długościach: od 8 do 12 mm. W kępce znajduje się 20 włosków.

 

Inne rodzaje produktów ARDELL

 

Kępki Ardell Triple Individuals to również zestaw pięćdziesięciu sześciu kępek bezwęzełkowych. Występują one w trzech różnych długościach: short, medium i long black. Idealnie nadają się zarówno do zagęszczania, jak i wydłużania rzęs. Bardzo łatwo je zaaplikować. Rzęsy można przyczepić wyłącznie w zewnętrznych kącikach, jeśli chcemy uzyskać naturalny efekt lub na całej długości – by uczynić je wyraźnym i mocnym akcentem makijażu. Ardell Duralash Soft Touch to kępki rzęs o zwężanych końcówkach – mają delikatniejszy wygląd. Doskonale sprawdzają się zarówno przy zagęszczaniu rzęs, jak i wydłużaniu. Posiadają bardzo naturalnych wygląd. Brak węzełków pozwala ukryć je między swoimi rzęsami.


Mimo tego, że są to rzęsy soft, założone na całej linii rzęs zapewnią wygląd glamour. Produktem z najwyższej półki są też kępki wykonane z naturalnych włosków: Ardell Professional Individuals. Są to kępki, które posiadają węzełki. Ich niewątpliwą zaletą jest komfort użytkowania – rzęsy doskonale trzymają się powieki i nie powodują uczucia ciężkości. Występują w trzech długościach. Dla zachowania naturalnego efektu warto wybierać długość nieznacznie większą od własnych rzęs.

 

ARDELL – rzęsy w blistrach

 

Rzęsy w paskach zapewniają spektakularny efekt wydłużenia i zagęszczenia na całej długości. W ofercie Ardell można znaleźć zarówno rzęsy naturalne, jak i syntetyczne. Ardell Mega volume wykonane są z naturalnych, sterylizowanych włosów ludzkich. Jest to materiał najwyższej jakości. Trwały i solidny. Rzęsy w blistrach nadają się do kilkakrotnego użytku. Aplikacja jest łatwa, dzięki czemu nie należy obawiać się o łamanie czy osłabianie własnych rzęs. W asortymencie Ardell znaleźć można też rzęsy syntetyczne. Takimi są na przykład rzęsy Studio Effects. Mimo iż zostały wykonane ze sztucznego materiału, doskonale imituje on rzęsy naturalne.


Jest delikatny i elastyczny. Paski rzęs nie obciążają powiek. Nadają się zarówno do codziennego użytku, jak i na specjalne okazje: wielkie wyjścia czy sesje fotograficzne. Rzęsy Studio Effects występują w kilku wariantach – delikatniejszych i pełniejszych.

 

Samoprzylepne rozwiązania

 

Rzęsy Ardell Self-Adhesive to również rzęsy w paskach, jednak samoprzylepne – do aplikacji nie potrzebujemy dodatkowego kleju. Klej jest położony bardzo cieniutko, w postaci czarnej linii – imituje na powiece efekt kreski narysowanej eyelinerem, dzięki czemu nie jest widoczny i łatwo ukryć go w pełnym makijażu. Rzęsy samoprzylepne są bardzo wygodne w użytkowaniu. Możemy wykorzystać je zarówno w przy mocniejszym, jak i codziennym make-upie. Ardell jest również producentem akcesoriów do przyklejania rzęs.


Podstawowym produktem jest tutaj klej, występujący w wielu wariantach, w zależności od rodzaju wybranych rzęs: do rzęs w kępkach i na pasku, jak również przeznaczenia – na przykład do rzęs, które będą miały kontakt z wodą – kleje wodoodporne. To również środki do usuwaniu kleju, a tym samym sztucznych rzęs – delikatne dla skóry i naturalnych rzęs, a jednocześnie doskonale rozpuszczające klej. Pięknie podkreślone rzęsy wymagają też odpowiednio wystylizowanych brwi. Wśród produktów Ardell znajdziemy również paletki do stylizacji brwi, pomady, kredki i pędzelki.

pixel