Neve Cosmetics

( ilość produktów: 11 )

Neve Cosmetics - natura

Naturalne produkty cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Otoczeni wszechobecną sztucznością zwracamy coraz większą uwagę na to, co czyste, proste. Chcemy jeść zdrowo, hodujemy własne warzywa i owoce, skupiamy się na składzie kolejnych wyrobów i dbamy o ekologię. I to, w jaki sposób traktujemy jedzenie, przekłada się na sposób, w jaki dobieramy kosmetyki. Na fali tej mody na ekologiczne, świadome podejście do kupowania...

Neve Cosmetics - eZebra.pl

 

powstają kolejne marki. Między innymi te z branży kosmetycznej. W 2009 roku w pobliżu Turynu urodziła się firma Neve, czyli z włoskiego „śnieg”. I jej nazwa odbija się w podejściu do produkcji – wszystko ma być nieskazitelne niczym śnieg właśnie. A każdy człowiek jest unikalny, dokładnie tak, jak jego pojedynczy płatek. Taka filozofia przyświeca tej włoskiej marce, która szczególną uwagę zwraca na naturalność i indywidualne podejście do poszczególnych klientów.

 

Neve, prosta filozofia

 

Czystość dla Neve to odejście od wszelkich niezdrowych składników, które znajdziemy w większości drogeryjnych artykułów. Wytwórcy stawiają na proste formuły, nieskomplikowane przepisy, nie testują swoich artykułów na zwierzętach i wszystkie je znaczą etykietą „cruelty-free”, która oznacza pracę w zgodzie z najwyższymi standardami etyki. A większość ich produktów nadaje się dla wegan i wegetarian. Nawet pędzle wykonane są bez udziału naturalnego włosia. W kosmetykach tej marki nie znajdziemy parabenów, silikonów i innych niepożądanych składników. A na nie Neve zwraca szczególną uwagę.


Firma jest dumna z substancji, które wykorzystuje i wszystkie je przedstawia na swojej stronie internetowej. Ale cała ta niezachwiana etyka pracy nie ujmuje niczego z bogactwa produktów, rozwiązań i pomysłów, które Neve ma dla swoich klientek. Na każdym kroku firma podkreśla, jak ważny jest dla niej kolor – symbol indywidualizmu, energii, siły. To tutaj najpełniej wyraża się duch i filozofia marki – w fuzji dzikich barw i naturalności. Kolor, jak mówią o nim producenci, jest odbiciem naszej osobowości. Pracownicy Neve na każdym kroku podkreślają moc kreatywności i indywidualny rys każdego człowieka. Coś, co czyni go wyjątkowym, a co oni pragną podkreślać. Bo etyka nie wyklucza wysokiej estetyki.

 

Soczyste barwy od Neve

 

W szerokiej ofercie produktów Neve można znaleźć kosmetyki do malowania, artykuły przeznaczone do pielęgnacji, pędzle i akcesoria do makijażu. Wszystkie one to najwyższej jakości zestawy wykreowane dla różnych typów cery. Każdy bez wątpienia znajdzie tutaj coś dla siebie. Soczyste odcienie łączą się z delikatnymi barwami, subtelnymi beżami i kremami. Połączone w palety cienie do powiek tworzą komplety kontrastowe, ciekawe, mocne, które zawierają kolory na różne okazje i pory dnia. Wybór Neve to wybór bezbłędny, który gwarantuje zarówno najwyższą jakość, jak i ogromną paletę barw i w pełni etyczne, rozsądne zachowanie konsumenckie. A to jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważne.


Marka, poza tworzeniem świetnych kosmetyków, wspiera schroniska dla zwierząt i organizacje non profit pomagające chorym zwierzętom i ludziom w potrzebie. I to tę część swojej działalności nazywa „sercem Neve”. Wszyscy, którzy szukają nowoczesnej, świadomej firmy, powinni zwrócić uwagę na Neve. Włoskie przedsiębiorstwo spełnia wszystkie wymogi stawiane współcześnie producentom wytworów upiększających. Kolejne ich palety, pudry i kremy powstają we Włoszech z zachowaniem wysokich standardów produkcji.

 

 

Mineralna ochrona

 

Kosmetyki rodzą się z minerałów, ich formuły są maksymalnie uproszczone i czyste. Tak, by nie trzeba było nakładać na twarz niczego, co nie jest niezbędne do pielęgnacji i makijażu. Oto wyroby, które są dla skóry wyjątkowo łaskawe. Nie tylko poprawiają jej wygląd, ale też dbają i wspierają jej zdrowie. Podkład czy puder nie muszą być ciężkie i zatykające, róż nie musi podrażniać skóry, cienie osypywać się z powieki, a pomadka wysuszać. Z Neve każda część twarzy otrzyma doskonały makijaż i mineralną pielęgnację. Kosmetyki tej włoskiej firmy nadają się więc dla cery suchej, wrażliwej, trądzikowej.


Dla wszystkich, którzy zmagają się z problemami skórnymi, będą istnym wybawieniem. Pomogą zakryć niedoskonałości i jednocześnie nadadzą zdrowy, rześki wygląd. Wszyscy poszukujący ideału powinni sprawdzić ofertę Neve w naszej drogerii. Szeroki asortyment sprawi, że bez problemu odnajdą tutaj swój podkład, puder czy cień do powiek. Zdrowy, bez sztucznych dodatków, wyprodukowany z szacunkiem dla środowiska naturalnego.

pixel