Christian Laurent

( ilość produktów: 33 )

Christian Laurent – ekskluzywne kosmetyki

Christian Laurent to marka kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała oraz do makijażu powstała dzięki współpracy dwóch laboratoriów badawczych w Polsce i we Francji, w odpowiedzi na najnowsze światowe trendy w branży beauty.Stworzona dzięki temu unikalna koncepcja wysokiej klasy kosmetyków czerpie z wyrafinowanej definicji luksusu, wykreowanej przez francuskich naukowców. Nowoczesne, przełomowe technologie, wyselekcjonowane składniki aktywne skomponowane w aksamitnych formułach o zmysłowych zapachach zapewniają pełnię niezwykłych doznań oraz spektakularne efekty pielęgnacyjne.

Christian Laurent – eZebra.pl

 

Kompozycje zapachowe kosmetyków Christian Laurent® zostały opracowane we współpracy z wiodącymi francuskimi kreatorami ekskluzywnych nut zapachowych prosto z Grasse – światowej stolicy przemysłu perfumeryjnego.

 

Specjalnie dla kobiet

 

Twórcy marki wierzą, że każda kobieta zasługuje na najlepsze kosmetyki. Dlatego od lat analizują francuski oraz światowy rynek kosmetyczny i słuchają sugestii swoich klientek. Formuły kosmetyków opierają się o naturalne, ekskluzywne składniki z różnych zakątków świata, a inspiracją do ich powstania są najnowocześniejsze technologie oraz zabiegi dermokosmetyczne.


Kosmetyki Christian Laurent są niczym szyte na miarę suknie francuskich projektantów – idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, wydobywające naturalne piękno, dodające Twojemu stylowi splendoru i luksusu w najczystszej formie.

 

Christian Laurent - misja

 

Misja marki to tworzenie luksusowych kosmetyków o spektakularnej skuteczności i ekskluzywnym designie, abyś mogła poczuć się wyjątkowa. Przecież taka właśnie jesteś!

pixel