Szampony i odżywki z piwem do włosów – jak działają?
Szampon piwny to jeden z najbardziej znanych kosmetyków wchodzących w skład piwnej pielęgnacji. Stosowanie go do mycia włosów osłabionych: suchych, matowych i łamliwych to dobry sposób na to, by na co dzień łagodnie je oczyszczać, a przy tym wspierać ich odbudowę i wzmacniać ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Doskonałym uzupełnieniem działania szamponu z piwem są odżywki z dodatkiem tego samego składnika. Jak działają te kosmetyki? Jakich efektów (i kiedy) można się po nich spodziewać? Po jakie produkty warto sięgnąć? Odpowiadamy na najważniejsze pytania!
Czytaj więcej
Jak zrobić maseczkę z piwem na włosy? Przepis
Wykorzystanie piwa do pielęgnacji skóry i włosów staje się coraz popularniejsze. Płukanki piwne i spryskiwanie włosów piwem w celu utrwalenia fryzury to metody znane już naszym babciom. Dziś, wraz z powrotem do naturalnych metod pielęgnacji skóry i włosów, chętnie ponownie sięga się po sprawdzone, babcine receptury. Jedną z nich jest maseczka z piwa na włosy. Podpowiadamy, co daje i jak ją wykonać!
Czytaj więcej
Piwo na włosy – zastosowanie i efekty w pielęgnacji włosów
Piwo to bez wątpienia jeden z ulubionych napojów. Niektórzy sięgają po nie jednak nie z zamiarem spożycia, a… do pielęgnacji włosów. Nabłyszczające właściwości piwa po zastosowaniu go na włosy w formie płukanki są znane nie od dziś. Jednak piękny, zdrowy połysk włosów to niejedyne, co uzyskasz, jeśli zastosujesz piwo na włosy. Możesz oczywiście sięgnąć zarówno po samo piwo, jak i po kosmetyki, które zawierają ekstrakty z niego. W jednym i drugim przypadku efekty mogą Cię zaskoczyć!
Czytaj więcej
Kosmetyki piwne – charakterystyka i właściwości
Piwne kosmetyki cieszą się sporym zainteresowaniem, zarówno jako produkt do pielęgnacji włosów, jak i skóry. Bardzo możliwe jest, że kosmetyki piwne pokochasz praktycznie od pierwszego użycia. Piwo jest bowiem bogate w witaminy, minerały, aminokwasy i przeciwutleniacze, dzięki czemu kosmetyki piwne doskonale wspierają skórę i włosy, które potrzebują tego typu elementów, by być w jak najlepszej kondycji. Co warto wiedzieć o kosmetykach piwnych? Jak można wykorzystać je w codziennej, ale także okazjonalnej pielęgnacji? Podpowiadamy w najważniejszych kwestiach! 
 
Czytaj więcej
Ranking najlepszych masażerów do twarzy
Masaż twarzy może przynieść wiele korzyści: pod warunkiem, że będziesz wykonywać go prawidłowo i regularnie. Z pomocą przychodzi masażer do twarzy. Ranking najlepszych masażerów, jaki dla Was przygotowałyśmy, pomoże wybrać odpowiedni produkt. Sprawdź, dlaczego warto robić masaż twarzy i po jaki masażer sięgnąć!
Czytaj więcej
pixel