Ziaja Med

( ilość produktów: 66 )

Ziaja Med - dla zdrowia skóry

Początek firmy Ziaja to lata osiemdziesiąte, a konkretnie rok 1989. Zakład założony został przez farmaceutyków Aleksandrę i Zenona Ziaja. Aktualnie podmiot ten zajmuje się produkcją mających wysoką jakość farmaceutyków i kosmetyków pielęgnacyjnych. Na chwilę obecną centrala zatrudnia ponad 500 pracowników, natomiast sprzedaż detaliczną i dystrybucję tworzy sieć 14 oddziałów, które zostały zlokalizowane na terenie całego kraju. Pierwszym, sprzedawanym do dziś kosmetykiem...

Ziaja Med - eZebra.pl

 

był naturalny krem oliwkowy. Współcześnie w asortymencie znajduje się około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska. Udział kapitału polskiego wynosi tymczasem 100 proc., a produkty dystrybuowane są do ponad trzydziestu państw, np. Czech, Danii, Finlandii, Szwecji. Ziaja med to jedna serii tego producenta.

 

Ziaja Med – poznaj specjalistyczną linię

 

Do jednych z największych zalet takich kosmetyków należy to, że nie są one testowane na zwierzętach, a ilość zawartych w nich konserwantów ogranicza się do minimum. Seria przeznaczona jest dla osób, które zmagają się z uciążliwymi zmianami skórnymi. Przykładami takich problemów jest łojotok, trądzik różowaty, łuszczyca, czy AZS. Wśród produktów znalazła się m.in.: antybakteryjna pasta myjąca do twarzy, antybakteryjny reduktor trądziku, reduktor przebarwień, a także dermatologiczny olejek myjący i baza do kąpieli. Bogatą ofertą Ziaja Med jest ponadto linia kremów dedykowanych do różnych problemów. Mamy tu kremy naprawcze, pod oczy na dzień i na noc, a dodatkowo środki ochronno-regenerujące, uszczelniające naczynka, wybielające, przeciwzmarszczkowe.

 

Zadbane i piękne ciało – Ziaja Med

 

Seria kosmetyków Ziaja Med to również linia produktów określanych jako kuracja lipidowa. Są one przeznaczone do skóry bardzo wrażliwej. Takiej, która nie toleruje inwazyjnych środków myjących. Kosmetyki te nie naruszają równowagi chemicznej naskórka, a przy okazji działają nawilżająco. Nie zawierają mydła i parabenów, dzięki temu zapobiegają wysuszaniu naskórka. Mamy tu także linię produktów, których celem jest uszczelnianie naczynek krwionośnych. Jej składniki bazują na ekologicznych surowcach, a do tego wyraźnie wzmacniają barierę ochronną naskórka. Ich działanie polega na obkurczaniu i uszczelnianiu ścianek naczyń krwionośnych, a dodatkowo zapobiega ich osłabieniu. Nie są one już tak bardzo kruche. Przy okazji skóra staje się rozjaśniona i nie powstają na niej nowe pajączki. Podczas takiej pielęgnacji spowalniane są procesy starzenia, dochodzi do zminimalizowania uszkodzenia włókien kolagenowych.

 

Ziaja Med – zdecyduj się na jakość!

 

Każdy z artykułów Ziaja Med, a konkretnie ich skład, bez względu na to, do której serii się zalicza, został dopracowany z największą starannością. Na co się zdecydujesz? Będzie to kuracja: lipidowa, naczynkowa, antybakteryjna? A może aktualnie potrzebujesz jedynie kuracji wybielającej lub redukującej podrażnienia albo tonizującej? W kategorii produktów Ziaja Med znajdziesz środek, który pomoże ci zminimalizować Twój problem. Dodatkowo mamy tu kilka kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry głowy. Ich celem jest m.in. zminimalizowanie świądu czy redukcja łupieżu. Dodatkowy plus stanowi cena tych produktów, wiele z nich wiąże się z wydatkiem jedynie kilkunastu złotych.

pixel