O firmie - eZebra.pl

EZEBRA.PL

Kilka słów o drogerii eZebra

W ezebra.pl znajdziesz kilkadziesiąt tysięcy produktów, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Zarówno pod względem ceny, jakości jak i różnorodności. Artykuły są podzielone na kilkanaście kategorii.

W trosce o kupujących wyróżniliśmy między innymi: Makijaż, Pielęgnację, Perfumy oraz Zestawy Prezentowe. W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki takich producentów jak: Estee Lauder, Nabla, NYX, Paco Rabane, Giorgio Armani, Calvin Klein, Max Factor, L'Oreal Paris, Maybelline, Rimmel i wielu innych. W ezebra.pl czekają na Ciebie konkurencyjne ceny i tysiące promocji.

Co znajdziesz w drogerii ezebra.pl?

Nieskazitelna, zadbana skóra, zdrowe, mocne i pełne blasku włosy, idealny makijaż to zasługa między innymi dobrze dobranych kosmetyków. Czy masz u siebie taki zestaw? Jeżeli jeszcze nie udało Ci się zebrać potrzebnych produktów, koniecznie skorzystaj z oferty dostępnej na stronie ezebra.pl. Dlaczego warto? Jest kilka powodów! Przede wszystkim dlatego, że znajdziesz tutaj wyczerpujący i pełny opis każdego z kosmetyków.

Bez trudu dowiesz się m.in., co znajduje się w ich składzie, a także w jaki typ opakowania zostały zapakowane. A na to wszystko masz tyle czasu, ile tylko potrzebujesz! Możliwość wygodnego porównywania produktów w zaciszu własnego domu to przewaga drogerii internetowych nad tymi tradycyjnymi, stacjonarnymi. Co więcej, te pierwsze są zazwyczaj lepiej wyposażone i kuszą większym bogactwem asortymentu. Dodatkowo masz pewność, że produkt, który kupujesz nie był wcześniej otwierany i jest fabrycznie zapakowany.

Ezebra.pl to także oszczędność czasu. Nie musisz stać w kolejce lub wędrować między półkami w poszukiwaniu swojego ulubionego produktu. Wystarczy kilka kliknięć i kosmetyki są Twoje.

Perfekcyjny makijaż to dobrze dobrane kosmetyki

Produkty do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci, tutaj kupisz wszystko, czego potrzebujesz! Znajdziesz swoje ulubione marki. Bez trudu skompletujesz zestawy ulubionych kosmetyków. A jeżeli pojawi się taka potrzeba, znajdziesz ich tańsze zamienniki.

Zawartość strony podzielona została tak, aby zakupy były szybkie i proste. W każdej kategorii znajdują się różne grupy produktów, co sprawia, że jeszcze łatwiej odnajdziesz to, czego szukasz! Możesz wybierać m.in. wśród produktów zaliczanych do zakładki: makijaż, paznokcie, pielęgnacja, akcesoria, perfumy, dom, men, soczewki, nowości, zestawy prezentowe. Oprócz tego na stronie dostępne są oferty specjalne. Znajdziesz je w kategorii promocje.

Profesjonalna i ekspercka pomoc!

Każdy klient i klientka w razie potrzeby może liczyć na pomoc naszych konsultantów. Uzyska wsparcie w postaci porady na temat odpowiedniego produktu. A oprócz tego zdobędzie odpowiedź na pytania związane z realizacją konkretnego zamówienia. Wystarczy, że skorzysta z umieszczonego na stronie telefonu kontaktowego lub skontaktuje się mailowo pod adresem drogeria@ezebra.pl

Dołącz do strefy klienta!

Ezebra.pl to nie tylko internetowa drogeria. To również strefa zaangażowanych klientek. Tych, które dzielą się między sobą swoimi opiniami i ocenami poszczególnych produktów.

Opis producenta to jeszcze nie wszystko, znaczenie ma również zdanie pojedynczego konsumenta. Poznaj te recenzje i dodaj własną! Co więcej, będąc aktywnym nabywcą, możesz zbierać nagrody za zdobyte punkty. Informacje na temat tej akcji znajdziesz na stronie ezebra.pl!

Dane Firmy

Drogeria internetowa ezebra.pl prowadzona jest przez:

EZEBRA.PL sp. z o.o.

Wilhelma Hessa 7, 20-270 Lublin

NIP 7123275732, REGON 060301634

Wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej

Numer telefonu: 81 47 14093

email: drogeria@ezebra.pl

Instagram: ezebrapl

Facebook: ezebrapl

YouTube: ezebra

Tik Tok: ezebrapl

pixel