Avene

( ilość produktów: 8 )

Avene - idealna dla skóry

Avene to marka, która swoją pozycję wyrobiła sobie dzięki sile wody termalnej pochodzącej z francuskiej miejscowości o tej samej nazwie. Jej zbawienne działanie jest rokrocznie potwierdzane zarówno przez specjalistów, jak i pacjentów. Świetnie sprawdza się w leczeniu atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, oparzeń, alergii skórnych, a nawet łysienia. Idealne rozwiązanie dla skóry wrażliwej i nadwrażliwej. Jest również niezwykle bezpieczna...

Avene - eZebra.pl

 

Woda termalna Avene jest nieustannie testowana, a jej skuteczność została poparta badaniami naukowymi, które wielokrotnie pojawiały się w specjalistycznej prasie. To wszystko sprawiło, że Avene jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej poważanych marek dermokosmetycznych w Europie.

 

Kosmetyki Avene

 

Kosmetyki Avene oferują bardzo szeroką gamę artykułów. Każdy znajdzie odpowiadający jego potrzebom wyrób – dla skóry wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej i podrażnionej. Dla każdego przedziału wiekowego: dorośli, dzieci, a także niemowlęta, które są chyba najbardziej wymagającą grupą. Ponadto kosmetyki na bazie wody termalnej pomagają również zwalczać zmarszczki oraz chronić przed promieniami UV.


W gamie znajdziemy również preparaty łagodzące po opalaniu zarówno w słońcu, jak i na solarium. Zbawiennie działają przede wszystkim na skórę suchą, bardzo suchą, swędzącą i z atopowym zapaleniem. Oferta Avene to także produkty do makijażu – podkłady, korektory, pudry do konturowania, a także specjalne tusze do rzęs dla osób z wrażliwą skórą wokół oczu.

 

Avene – zbawienne działanie od 300 lat

 

Działanie wody termalnej znane jest już od 1736 roku. To oznacza, że już niemal trzy stulecia temu, bez tak rozwiniętej technologii klinicznej, było wiadomo, że to, co najlepsze dla nas znajdziemy w naturze. Dziś mamy na to potwierdzenie w postaci ponad trzystu badań klinicznych. Tak liczne badania nad substancjami czynnymi sprawiają, że mamy do czynienia z jednymi z najlepszych tego typu produktów na świecie. Starannie wyselekcjonowany skład mineralny artykułów pozostawia na skórze delikatny film, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom, działa łagodząco oraz pielęgnuje skórę.


Marka Avene nie spoczywa jednak na laurach i stara się cały czas ulepszać swoje kosmetyki na bazie wody termalnej. A ta jest darem natury. Podobnie jak skóra zresztą. Obie są delikatne i trzeba o nie dbać. Dlatego też głównym celem przedsiębiorstwa jest zapewnienie najlepszej i najbardziej naturalnej pielęgnacji ciała.

 

Zespół ekspertów

 

Możemy być pewni, że woda termalna zawarta w kosmetykach jest równie czysta, jak ta ze źródła. Wszystko dzięki bezpośredniemu połączeniu źródła z centrum produkcyjnym Avene. To najlepszy sposób na ochronę niezwykłych właściwości wody. Nad wszystkim czuwa ponad dwieście osób, których zadaniem jest przekazanie klientowi najlepszego wyrobu. Dostajemy gwarancję sterylności, dzięki specjalistycznemu procesowi technologicznemu, który jest jedyny w swoim rodzaju – jedyny taki na świecie. Rygorystyczna kontrola na każdym etapie produkcji powoduje, że możemy bez obaw stosować substancje tej nowatorskiej marki.


Popularne produkty: kremy Avene

pixel