La Roche Posay

( ilość produktów: 59 )

La Roche Posay – dermokosmetyki

Innowacyjne kosmetyki marki La Roche Posay odpowiadają na różne potrzeby skóry. Spośród bogatej oferty produktów marki można dopasować preparaty do skóry różnego typu – wspomogą walkę z różnymi dolegliwościami i niedoskonałościami. Są odpowiednim wyborem przy różnych skórnych problemach – jak między innymi trądzik, przebarwienia czy egzema. Marka La Roche-Posay posiada wieloletnie doświadczenie – rezultaty działania produkowanych przez nią...

La Roche Posay – eZebra.pl

 

kosmetyków potwierdzają też liczne badania. Jest ceniona zarówno przez użytkowników, jak i dermatologów. Nazwa pochodzi od wody termalnej, czyli najważniejszego składnika produktów firmy. Kosmetyki La Roche-Posay są dokładnie badane, dzięki czemu oferowane produkty są skuteczne i pomagają walczyć z wieloma problemami skóry. Wśród konkusmentów dużą popularnością cieszą się szczególnie kremy La Roche Posay.

 

Kompleksowa pielęgnacja skóry trądzikowej i wrażliwej

 

Skóra z tendencją do trądziku przysparza wiele problemów i wymaga specjalnej pielęgnacji oraz troski. Marka La Roche Posay stworzyła specjalne kosmetyki dla osób borykających się z nieestetycznymi wypryskami. Warto zacząć pielęgnację od fantastycznej serii La Roche-Posay Lipikar, która oczyści skórę, złagodzi podrażnienia, a także uzupełni niedobór lipidów.


Trądzik to jeden z powszechnych problemów skórnych – kojarzony z okresem nastoletnim, ale z jego powodu mogą cierpieć także osoby dorosłe. Aby skutecznie walczyć z trądzikiem, trzeba działać kompleksowo. Skóra wymaga dogłębnego oczyszczenia, ale także nawilżenia. Potrzebny jest m.in. łagodny preparat czyszczący, tonik, krem dopasowany do potrzeb i typu skóry, a także peeling enzymatyczny. Kluczem do sukcesu jest jednak systematyczność.

 

Moc i właściwości wody termalnej

 

Woda termalna słynie z zawartości wielu drogocennych składników mineralnych, które wykazują kojące i dobroczynne działanie na naturalne procesy fizjologiczne skóry. Dzięki formule soli mineralnych i oligoelementów, ma działanie łagodzące i przeciwutleniające. Krystalicznie czysta woda słynie jako neutralny środek leczniczy – to właśnie ten składnik jest bazą kosmetyków i wyróżnikiem marki La Roche Posay.


Woda termalna stosowana w produktach marki skutecznie ma właściwości antyoksydacyjne i wspomaga codzienną pielęgnację skóry wrażliwej, alergicznej i atopowej, a także jej leczenie. Działa łagodząco, a także wzmacnia skórę i chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto opóźnia proces starzenia się skóry – sprawia, że staje się ona miękka, gładka i chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych.

 

Kosmetyki La Roche Posay – na różne problemy skórne

 

Marka kompleksowo pomaga w walce z problemami skóry, opracowując dedykowane linie kosmetyków dla różnych typów cery i rozmaite dolegliwości. La Roche-Posay Effaclar to preparaty dedykowane skórze trądzikowej, które oczyszczają i zapobiegają powstawaniu wyprysków. Seria La Roche-Posay Anthelios wzbogacona jest o wysokie filtry, które mają zabezpieczyć skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.


La Roche-Posay Cicaplast to specjalne produkty dla osób, które przeszły zabiegi dermatologiczne – aktywne srebro przyspiesza procesy regeneracyjne. Już wcześniej wspomniana seria La Roche-Posay Lipikar stworzona została dla osób z wrażliwą, atopową i suchą skórą – to kosmetyki o delikatnym działaniu, służące do codziennego mycia i pielęgnacji. W ofercie marki znajduje się jeszcze wiele serii, które wspaniale działają na skórę m.in: La Roche-Posay Toleriane, La Roche-Posay Kerium, La Roche-Posay Hyalu B5, La Roche-Posay Rosaliac, La Roche-Posay Substiane, La Roche-Posay Redermic.

pixel