SEKRETY MAKIJAŻU
22.05.2018

Najlepsza baza pod cienie: jaką wybrać i jak ją nakładać

Najlepsza baza pod cienie: jaką wybrać i jak ją nakładać

Baza pod cienie do powiek wydłuża ich trwałość kosmetyku, ułatwia nakładanie, ogranicza zbieranie się cieni w załamaniach, a dodatkowo pogłębia ich kolor. Coraz więcej produktów tego typu ma dodatkowe funkcje, np. zawartości olejów i witamin nadaje im działanie przeciwzmarszczkowe. Dobra baza pod cienie to niezastąpiony kosmetyk – jak ją wybrać i w jaki sposób stosować, by uzyskać jak najlepszy efekt? Podpowiadamy.

Jeszcze kilka lat temu cienie do powiek były traktowane jako przeżytek, kolejny element mody, który odszedł w zapomnienie. Dziś wiele kobiet nie wyobraża sobie bez nich makijażu. Cienie do powiek powróciły w wielkim stylu, są o wiele trwalsze i estetyczne nawet po wielu godzinach. W tym przypadku istotną funkcję spełnia baza pod cienie. To niepozorny kosmetyk, który potrafi czynić cuda, trzeba jednak nauczyć się, jak nakładać bazę pod cienie i znaleźć tę właściwą. Nie każdy produkt da spektakularne efekty i cena nie ma tu nic do rzeczy. Przedstawiamy Wam kosmetyki świetne jakościowo za naprawdę niską cenę.

cien

Dobra baza pod cienie – czyli jaka?

Zwykło się uważać, że baza pod cienie jest kosmetykiem stosowanym w sytuacjach wyjątkowych u kobiet z problematycznymi powiekami, np. z tendencjami do tłustej powieki lub z tzw. powieką opadającą. Prawda jest jednak taka, że to istotny produkt makijażowy, który przyda się każdej kobiecie, ceniącej sobie ładny i trwały makijaż oczu.

Co wyróżnia najlepsze bazy pod cienie?

  • Zapobiega zbieraniu się cienia w załamaniu – szczególnie częsty problem u kobiet z tłustą powieką. Nie pomaga wybór kosmetyków z wyższej półki – cienie wałkują się i zbierają nieestetycznie w załamaniu powieki. Szczególnie tyczy się to cieni perłowych, błyszczących. Wiele pań z tłustą powieką zrezygnowało z nich całkowicie lub korzysta jedynie z matowych odcieni. Baza będzie tutaj doskonałym wyborem.
  • Wydłuża trwałość – cień na powiece utrzymujący się w dobrym stanie przez większość dnia? Tak, to możliwe. Jednak warunkiem jest odpowiedni dobór bazy pod cienie. To od jakości zastosowanego kosmetyku zależeć będzie żywotność makijażu. Bez obaw, dobra baza do powiek wcale nie musi dużo kosztować. Za chwilę Wam to udowodnimy.
  • Podbija kolor cieni – to niesamowite, jak baza pod cienie potrafi podkreślić kolor makijażu. Nawet takiego gorszej jakości i mniej napigmentowanego. Zastosuj ją, jeśli zależy ci na głębokim i hipnotyzującym kolorze powiek.
  • Zapobiega osypywaniu się cieni – jeśli denerwują cię drobinki cieni, które zostają na policzkach podczas aplikacji na powiece, to koniecznie wypróbuj bazę pod cienie. Zapewnia świetną przyczepność kosmetyków, dzięki czemu ich aplikacja jest znacznie prostsza. Koniec z usuwaniem drobinek z policzków i koniecznością ponownego nakładania podkładu czy pudru. Prosty i trwalszy makijaż to największe plusy bazy.

Komentarze

Skomentuj jako pierwszy.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018

Polecane

pixel