Golden Rose Total Cover

( ilość produktów: 7 )

Golden Rose Total Cover – udany makeup

Multifunkcyjny kosmetyk do makijażu Golden Rose Total Cover 2 in 1 Foundation & Concealer doskonale sprawdzi się zarówno stosowany na całą twarz jako podkład, jak i punktowo jak korektor. Golden Rose Total Cover charakteryzuje się lekką formułą, a zarazem doskonałym kryciem. Ten podkład i korektor 2w1 doskonale wyrównuje koloryt skóry oraz maskuje niedoskonałości i przebarwienia, dając nieskazitelny wygląd przez wiele godzin. Kosmetyki mogące pełnić...

Golden Rose Total Cover – eZebra.pl

 

różne funkcje to popularny wybór wielu kobiet – mogą odgrywać różne role, a skracają czas wykonania make-upu i zajmują niewiele miejsca w torebce. Golden Rose Total Cover 2 in 1 Foundation & Concealer jest dostępny w różnych odcieniach i można go dopasować idealnie do kolorytu swojej skóry. Dobranie odpowiedniego odcienia to klucz do sukcesu.

 

Golden Rose – popularna marka kosmetyków do makijażu

 

Marka Golden Rose to jeden z najpopularniejszych producentów lakierów do paznokci. Jej produkty są dostępne na polskim rynku od 2003 roku. Najpierw jej asortyment obejmował tylko lakiery, ale firma szybko zaczęła się rozwijać i poszerzać ofertę. Obecnie dostarcza kosmetyki i akcesoria do makijażu twarzy czy oczu i ma na koncie wiele bestsellerów.


Golden Rose produkuje m.in. lakiery do paznokci w różnych kolorach. Znana z lakierów marka słynie z dobrej jakości produktów i akcesoriów do makijażu – m.in. podkładów, korektorów, cieni do paznokci czy pomadek. Jednym z must have od Golden Rose jest wielofunkcyjny kosmetyk Total Cover 2 in 1 Foundation & Concealer łączący zalety podkładu oraz korektora.

 

Idealnie kryjący podkład i korektor w jednym

 

Golden Rose Total Cover 2 in 1 stosowany jako podkład maskuje niedoskonałości (zmiany trądzikowe, zaczerwienienia itp.) i wyrównuje koloryt skóry, a nałożony punktowo sprawdzi się jako korektor. Nadaje delikatnego i naturalnego wyglądu na wiele godzin – jest doskonałym wyborem jako kosmetyk do makijażu codziennego czy na specjalne okazje. Nie wymaga poprawek, lecz gwarantuje doskonały efekt na cały dzień.


Jego formułę wzbogacono też o filtr SPF 25, który zapewni ochronę przed promieniami słonecznymi, a także witaminę E nazywaną „witaminą młodości”, gdyż opóźnia proces starzenia się skóry. Jest chętnie wykorzystywana w kosmetyce, ponadto jest też silnym antyutleniaczem.

 

Podkład i korektor – jak je dopasować do swojej skóry?

 

Kolor korektora zwykle dobieramy pod kolor podkładu, ale w przypadku produktu wielofunkcyjnego – o formule 2 w 1 – ten problem Cię nie dotyczy. Zadaniem podkładu i korektora jest maskowanie wyprysków i cieni pod oczami oraz wyrównanie kolorytu skóry.


Odpowiedni kolor, starannie opracowana formuła i lekka konsystencja zapewnią pożądany efekt na wiele godzin. Kolor cery zmienia się kilka razy w ciągu roku – różnice widoczne są głównie między opaloną skórą, a jej jaśniejszym odcieniem w porze zimowej. Ważne, by o tym pamiętać, dopasowując produkty do makijażu twarzy.

pixel