Missha

( ilość produktów: 42 )

Missha - koreańskie kosmetyki

Moda na pielęgnację K-Beauty nadal trwa, a dzięki niej mamy coraz większy wybór wysokiej jakości koreańskich kosmetyków na naszym rynku. Dobrym przykładem takich kosmetyków są produkty marki Missha skierowanej do 20- i 30-latek. Misją marki jest wspierać i towarzyszyć młodym kobietom na drodze do ich samoakceptacji oraz indywidualnego piękna. Missha zachęca kobiety do odważnego wyrażania swojego uroku, przyprawionego odrobiną serdecznego poczucia humoru...

Koreańska pielęgnacja z Missha - eZebra.pl

 

Dodatkowo pomaga w dążeniu do znajdowania jakościowych składników w rozsądnej cenie, które pozwalają dbać o siebie bez nadmiernego nadwyrężania swojego budżetu. Marka oferuje zróżnicowane produkty w różnych stylach tak, aby każda z nas mogła swobodnie odkryć swoją osobistą definicję piękna. W ofercie marki znajdziesz wiele serii, które możesz dobrać do swoich indywidualnych potrzeb m.in.: Missha Airy Fit Sheet Mask, Missha Black Ghassoul, Missha Premium Pink Aloe, Missha Pure Source, Missha Super Aqua, Missha Vita C Plus.

 

Historia sukcesu

 

Chociaż Missha została założona już w 2000 roku, to miano kultowej, światowej marki zyskała dopiero, kiedy wypuściła na rynek Time Revolution First Treatment Essence, która właściwościami i sposobem działania do złudzenia przypominała słynną SK-II Facial Treatment Essence, ale była 8 razy od niej tańsza. Od tego czasu marce udaje się sukcesywnie wzmacniać swoją pozycję, jako idealnej opcji dla młodych kobiet na każdym etapie ich życia. Niedawno wprowadziła także kolorową linię kosmetyków skierowaną do młodszych konsumentek o nazwie A’pieu, szybko podbijającą serca dziewczyn. Jak na renomowaną koreańską markę przystało, mamy tutaj także do wyboru mnóstwo wyjątkowo skutecznych masek w płachcie, a w tym niesamowite kuracje w trzech krokach, które w jednym opakowaniu podzielonym na trzy części oprócz maski zawierają także serum, krem lub peeling.

 

Jak powstają kultowe kosmetyki Missha?

 

Wiele pomysłów na swoje kosmetyki Missha czerpie bezpośrednio od klientek za pomocą strony Beauty Net. Poza tym marka bardzo uważnie wsłuchuje się w opinie konsumentek oraz uwagi dystrybutorów. Dzięki bliskim relacjom, pełnym zaufania i szacunku, opinie te są zmieniane w konkretne rozwiązania, a te rozwiązania w produkty unikatowe, wydajne, a przede wszystkim skuteczne. Kosmetyki Missha nie są testowane na zwierzętach. Poza tym są one przyjazne dla alergików i osób ze skórą skłonną do podrażnień, ponieważ w swoich składach bazują na naturalnych składnikach, bez parabenów oraz sztucznych barwników. Dodatkowo Missha pragnie rozpieszczać zmysły swoich konsumentek w rozsądnej cenie. Zgodnie z jej filozofią wyjątkowa jakość powinna być dostępna dla wszystkich.

 

Missha flagowe produkty – kremy BB

 

Wprawdzie marka zyskała sławę dzięki Time Revolution First Treatment Essence, ale jej flagowymi produktami są kremy BB Missha. Różnią się one znacznie od kremów popularnych na naszym rynku, które od podkładów różnią się praktycznie wyłącznie stopniem krycia. Tutaj są to kremy BB wierne swoim pierwotnym, koreańskim ideom. Wywodzą się ze specjalistycznych kosmetyków dla pacjentów po zabiegach laserowych, które odznaczały się działaniem bakteriobójczym, przeciwzapalnym, regeneracyjnym i łagodzącym podrażnienia. Oryginalny krem BB skutecznie zastępuje krem nawilżający, filtr UV, podkład i puder. Oprócz tego, że upiększa, pomaga przede wszystkim uporać się z niedoskonałościami cery. Takie są właśnie kremy BB Missha.

pixel