Garnier Color Sensation

( ilość produktów: 21 )

Garnier Color Sensation – odkryj moc koloru

Naturalny kolor włosów nie zawsze podoba się każdemu. Zdarza się też, że odcień, którym obdarzyła nas natura, dodaje nam lat, czy też podkreśla mankamenty cery i urody. Na szczęście możemy w dowolny sposób i bez ograniczeń zmieniać kolor włosów. Z opcji tej korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. W tym celu wystarczy sięgnąć po dobrej jakości farbę do włosów i kolor włosów możemy zmienić nawet w domowych warunkach...

Garnier Color Sensation – odkryj moc koloru

 

Jeśli szukasz bogatej kolorystyki odcieni farb do włosów oraz sprawdzonego składu, to z pewnością do gustu przypadnie Ci Garnier Color Sensation.

 

Dlaczego Garnier Color Sensation?

 

W sklepach znajdziemy mnóstwo farb do włosów różnych producentów. Na pierwszy rzut oka ich odcienie są odmienne i to właśnie na to najczęściej zwracamy uwagę, wybierając farbę do włosów. Jednak kolor to nie wszystko. Bardzo ważną kwestią jest również skład produktu. Farby Garnier Color Sensation posiadają dobry skład, różnorodną kolorystykę oraz cieszą się dużą popularnością wśród użytkowniczek ze względu na trwałość odcieni. W opakowaniu każda farba do włosów zawiera kompletny zestaw, który pozwala na wykonanie samodzielnej koloryzacji w domu, uzyskując efekty niemalże jak w salonie fryzjerskim.

 

Wybór koloru

 

Podczas wyboru koloru farby należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze dokonaj oceny Twoich włosów. Z reguły kolory jasne takie jak Garnier Color Sensation S9 oraz naturalne brązy będą odpowiednie dla włosów o cienkiej strukturze. Z kolei posiadacze grubych włosów z powodzeniem mogą wybierać kolor farby czarny, ciemny brąz oraz wszelkie wyraziste odcienie. Dodatkowo, aby zapewnić satysfakcjonujące efekty, nowy kolor włosów warto dobrać do urody. Dlatego zwróćmy uwagę na odcień cery, kolor oczu, ale nie zapominajmy też o osobistych preferencjach. Warto też czytać wskazówki producentów, które znajdują się na opakowaniach farb. Często znajdują się tam informacje, że dana farba sprawdzi się w przypadku naturalnie jasnych włosów lub ciemnych.


Pamiętajmy, że finalny kolor, jaki uzyskamy na włosach, nie zawsze będzie identyczny z tym, który znajduje się na opakowaniu. Dzieje się tak, ponieważ na końcowy odcień wpływ ma między innymi to, czy farba nakładana jest na naturalne włosy, czy na wcześniej farbowane. Rezultat zależy też od czasu, na który pozostawimy farbę na włosach oraz od codziennej pielęgnacji włosów. Z reguły farbując jasne włosy na blond, kolor utrzyma się dłużej niż w przypadku farbowania ciemnych włosów na jasne. Dodatkowo intensywna ciemna czerwień oraz wszelkie kolory, w których włosy nie występują naturalnie, będą się szybciej wypłukiwać i tracić intensywność. Zazwyczaj farbowanie w domowych warunkach należy powtarzać co 6 do 8 tygodni w zależności od rodzaju farby.

 

Farby trwałe i półtrwałe

 

Podczas zakupu farb do włosów warto zwrócić uwagę na to, czy są trwałe. Farba trwała w składzie zawiera barwniki, które pozwalają na utrzymanie koloru na włosach na długi czas, nawet po wielokrotnym ich myciu. Pigmenty koloru czy to jest ametyst, czy też cynamonowy brąz wnikają głęboko w strukturę włosa, pozostając tam do momentu ponownego farbowania włosów. Z tego względu farby te sprawdzają się, kiedy chcemy na stałe zmienić kolor włosów. Są też dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy ukryć siwe włosy. Innym rodzajem farb są te półtrwałe. Jak sama ich nazwa wskazuje, kolor nie utrzyma się na włosach na stałe. Barwniki nie wnikają tak głęboko w strukturę włosa. Zazwyczaj farby półtrwałe to dobre rozwiązanie w przypadku chęci zmiany koloru o jeden lub dwa tony.

 

Krem koloryzujący do włosów

 

Jeśli nie zależy nam na trwałym efekcie, warto sięgnąć po krem koloryzujący do włosów. Barwniki w nim zawarte nie wnikają w strukturę włosa, a jedynie go otaczają. Oznacza to, że już po kilku myciach włosów kolor się wypłucze i powrócimy do naturalnego odcienia. Jest to rozwiązanie, które pozwala sprawdzić, czy przykładowo bursztynowa czerwień, blond lub inny kolor będzie nam pasować na stałe. Ponadto dzięki kremom koloryzującym można jednorazowo odmienić swój wygląd na jakąś specjalną okazję czy imprezę tematyczną. Zarówno kremy koloryzujące, jak i pozostałe farby do włosów Garniera w zestawie zawierają wszystko, co jest potrzebne do wykonania samodzielnej koloryzacji.

 

Rozjaśniacze do włosów

 

Odrębną kategorię stanowią też rozjaśniacze do włosów, których używa się w przypadku zmiany koloru włosów z ciemnych na jasne. Rozjaśniacz wnika głęboko w strukturę włosa, naruszając i rozchylając jego łuski. Wtedy aktywne składniki mogą wniknąć w głąb, wypłukując naturalny pigment włosa. Jasny blond to z pewnością bardzo atrakcyjny i pożądany przez wiele kobiet kolor włosów. Dzięki rozjaśniaczom nawet czarne włosy mogą nabrać odcienia blondu. Należy jednak pamiętać, że po rozjaśnianiu włosy wymagają szczególnej pielęgnacji. Z tego powodu warto wiedzieć, co pomoże zadbać o rozjaśnione włosy, aby były zdrowe, miękkie i lśniące. Odpowiednia pielęgnacja włosów po rozjaśnianiu jest bardzo ważna, dlatego jeśli zależy nam nie tylko na jasnym kolorze włosów, ale i na ich atrakcyjnym i zdrowym wyglądzie, włączymy do pielęgnacji odpowiednie kosmetyki.

 

Garnier Color Sensation paleta kolorów

 

Producent farb do włosów Garnier oferuje bardzo szeroki katalog z odcieniami. Z pewnością każda z Pań oraz każdy Pan znajdą swój wymarzony kolor. Garnier Color Sensation i paleta kolorów to odcienie zarówno bardzo jasnych blondów, jak i naturalne brązy, ciemne, a nawet wyróżniający się rubin, czerwień i wiele innych. Największą popularnością cieszą się odcienie blondu:


· S9 srebrny popielaty,


· 111 superjasny srebrny,


· 9.02 jasny opalizujący,


Paleta barw jest bardzo bogata zarówno w przypadku farb trwałych, półtrwałych jak i kremów koloryzujących.


Aby po zafarbowaniu włosów się nie rozczarować oraz ich nie zniszczyć, pamiętajmy o odpowiednim doborze koloru w zależności od rodzaju włosów oraz koloru cery i oczu. Wybierając farby od Garnier zyskujesz długotrwały i intensywny kolor, jednocześnie dbając o ich pielęgnację.

pixel