Garnier Olia

( ilość produktów: 29 )

Garnier Olia – piękny kolor z natury

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów do koloryzacji włosów. Jednak nie wszystkie gwarantują uzyskanie oczekiwanego koloru, który będzie przy tym trwały, nasycony i pełen głębi. Ponadto wiele ogólnodostępnych preparatów podczas procesu koloryzacji wysusza włosy, powoduje, że stają się łamliwe, kruche i trudne do układania. Samemu farbowaniu natomiast towarzyszy szczypanie i pieczenie skóry głowy, a zawarte w emulsjach środki chemiczne podrażniają oczy i wytwarzają nieprzyjemny, gryzący zapach...

Garnier Olia – piękny kolor z natury

 

Przełomową formułą na rynku, która służy nie tylko koloryzacji, ale też odżywieniu i odbudowie włosów podczas farbowania jest Garnier Olia – paleta farb bez amoniaku.

 

Garnier Olia – kolory marzeń

 

W linii tych wyjątkowo przyjaznych produktów dostępna jest pełna paleta barw farb Garnier. Przełom w koloryzacji włosów osiągnięty został poprzez stworzenie unikalnej formuły zawierającej specjalną kompozycję olejków zawartych nie tylko w dołączonej odżywce, ale również w samym kremie koloryzującym. Dlatego każde farbowanie pozwala uzyskać efekt niemal identyczny jak w salonie.


Każda farba do włosów Garnier Olia to aż 60% skoncentrowanych olejków, które stosowane jednocześnie wraz z formułą koloryzującą nadają włosom nie tylko wyjątkowo nasycony i głęboki kolor, ale jednocześnie dbają o kondycję i strukturę włosa podczas zabiegu. Ułatwiająca nakładanie kremowa konsystencja produktów z linii Olia nie spływa podczas aplikacji, równomiernie i perfekcyjnie pokrywa siwe włosy oraz pozwala uzyskać oczekiwany efekt.

 

Koloryzacja i efekty pielęgnacyjne Garnier

 

Farby Garnier Olia to wyjątkowe połączenie koloryzacji i pielęgnacji. Dzięki zawartym olejkom odżywiająca formuła wnika głęboko w strukturę włosa, regeneruje i powoduje, że proces koloryzacji staje się jednocześnie prawdziwym zabiegiem pielęgnacyjnym. Poza wymarzonym kolorem włosy stają się gładkie, lśniące i do 35% bardziej miękkie, uzyskują 3x więcej blasku, niż podczas stosowania innych farb o tradycyjnym składzie.


Formuła niezawierająca amoniaku ani innych silnych, szkodliwych substancji, pozwala na bezpieczne stosowanie także w przypadku osób o skórze wrażliwej, posiadających włosy cienkie, słabe lub łamliwe. Produkty wyraźnie wzmocnią i zregenerują strukturę włosa oraz pozwolą na zmianę wizerunku i osiągnięcie w pełni zadowalającego efektu. Procesy koloryzacji idealnie dopełnią i wspomogą pielęgnacyjne kosmetyki Joanna, które podobnie jak produkty Garnier bogate są w olejki, składniki naturalne i skutecznie odbudowujące włosy drogocenne substancje. Proces koloryzacji dostarczy dodatkowo uczucia relaksu i odprężenia dzięki zmysłowemu i przyjemnemu zapachowi, jaki posiadają kremy koloryzujące Garnier Olia.

 

Garnier Olia – dobierz kolor idealny

 

Szukasz produktu, który zmieni Twój look, pogłębi, rozjaśni lub odświeży obecny kolor? A może chcesz zaszaleć? Wszystkie te efekty uzyskasz dzięki linii kremów koloryzujących Garnier Olia. W palecie znajdziesz popularne kolory blond, w tym naturalny, jasny, średni i ciemny blond, kolory brąz i takie odcienie jak: ciemna czekolada, złocisty brąz i klasyczny ciemny brąz. A może skusi Cię zmysłowa czerń, intensywna czerwień, ekstrawagancki rudy, szalony głęboki fiolet lub intensywna miedź? Paleta barw Garnier Olia to kilkanaście nasyconych odcieni, najczęściej poszukiwanych przez najbardziej wymagające klientki.


Jeżeli jednak wymarzony kolor nie jest dostępny wśród dostępnych odcieni, warto zapoznać się z farbami i kolorami, jakie oferuje uzupełniająca seria Color Naturals Creme. Kremy koloryzujące dostępne w tej serii produktów Garnier zawierają w swoim składzie skoncentrowaną formułę nasyconą olejkiem z oliwek, awokado i shea. Podobnie jak Garnier Olia, produkty Color Naturals Creme podczas koloryzacji odżywiają i regenerują włosy, gwarantują 100% pokrycia siwych włosów i pozbawione są szkodliwych, drażniących substancji.

 

Profesjonalne rozjaśnianie w domu

 

W ofercie dostępnych odcieni znajdują się jasne, świetliste odcienie oraz modny popielaty blond. Aby uzyskać efekt zgodny z oczekiwaniami, przed koloryzacją właściwym odcieniem warto zastosować rozjaśniacz Garnier Olia B+++. To innowacyjny produkt rozjaśniający bez amoniaku, który zapewni długotrwały i nasycony blond oraz zapewni bazę do nałożenia wymarzonego jasnego odcienia. Produkt zapobiega przesuszeniu i zniszczeniu włosów. Podobnie jak pozostałe kremy koloryzujące z linii Garnier Olia wyposażony jest w odżywkę regenerującą i wygładzającą.


Jeżeli włosy oporne są na zabiegi koloryzacji i rozjaśniania, a wcześniejsze próby z użyciem innych preparatów kończyły się fiaskiem, dobrym rozwiązaniem będzie wybór cenionego w dziedzinie koloryzacji produktu, którym jest rozjaśniacz w proszku od Wella Professionals. Jest to preparat stosowany zarówno w profesjonalnych zakładach i salonach fryzjerskich, jak i w warunkach domowych. Pozwala osiągnąć efekt rozjaśnienia nawet o kilka tonów, nie niszcząc i nie przesuszając włosów. Idealnie komponuje się i współpracuje z kremami koloryzacyjnymi i odżywkami z linii Garnier Olia.

 

Od głębokiej czerni do świetlistego blondu z Garnier Olia

 

Często bywa, że marzy nam się spektakularna i radykalna zmiana z efektem wow. Przykładem takiej metamorfozy jest zupełna zmiana nie tylko odcienia, ale i koloru włosów z ciemnego na ekstremalnie jasny. W takich sytuacja sama farba nie wystarczy. Niezbędna jest dekoloryzacja i rozjaśnianie włosów w sposób ostrożny, za pomocą profesjonalnych kosmetyków i według ściśle określonych procedur. Nie oznacza to jednak, że taka zmiana musi wiązać się kosztowna i długą wizytą w salonie fryzjerskim. Równie skutecznie i bezpiecznie można przeprowadzić skuteczne rozjaśnianie włosów w domu. Zastosowanie po rozjaśnianiu wymarzonego odcienia kremu koloryzacyjnego z linii Garnier Olia odżywi i zregeneruje włosy. Niweluje również wszelkie negatywne oddziaływania preparatów dekoloryzujących, a co najważniejsze, pozwoli dokonać metamorfozy i spełnić marzenie o zachwycającym i pełnym blasku kolorze blond.

pixel