Kavai

( ilość produktów: 19 )

Kavai - pędzle

Kavai to firma zajmująca się produkcją profesjonalnych pędzli do makijażu. Pędzle wykonane są zarówno z włosia naturalnego, jaki syntetycznego. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom makijażu wykonywanego zawodowo i tworzy swoje produkty z myślą o perfekcji i idealnym wykończeniu make-upu. Pędzle wyróżniają się miedzianą, chromowaną skuwką. W odróżnieniu od skuwek aluminiowych, skuwki w pędzlach Kavai są bardzo wytrzymałe, odporne na wgniecenia i zarysowania....

Kavai - eZebra.pl

 

Drewniana rączka również jest gwarantem trwałości i wygodnego użytkowania. Wszystkie pędzle oznaczone są litera „K” przed numerem oznaczającym rodzaj i przeznaczenie. Logo oraz numer są wygrawerowane na rączce. Nie zmazują się awet podczas wielokrotnego mycia. Właściwie dobrane włosie oraz odpowiednio uformowany kształt zapewniają łatwość w aplikacji kosmetyków i precyzję w wykonywaniu makijażu. W ofercie firmy znajdziemy pojedyncze pędzle, dzięki którym wykonamy pełny makijaż, począwszy od nałożenia produktów bazowych, poprzez wizaż oczu oraz wykończenie i konturowanie. Marka Kavai produkuje pędzle zarówno z wykorzystaniem włosia naturalnego, jak i włosia syntetycznego. W ofercie znajdują się także pędzle, które łączą w sobie włosie naturalne i syntetyczne, z przewagą włosia naturalnego.

 

Pędzle naturalne

 

Szeroki asortyment stanowią pędzle z wykorzystaniem włosia kozy. Znajdziemy tu między innymi pędzle do nakładania pudru, różu i rozświetlacza oraz pędzle do malowania powiek. Wybierać możemy spośród różnych rodzajów pędzli, których przeznaczenie jest podobne. Makijażysta może wybrać kształt i długość włosia, jakim pracuje mu się najlepiej. Co więcej, poszczególne pędzle, mimo podobnego przeznaczenia, zapewniają inny efekt makijażu. I tak do pudru, rozświetlaczy oraz róży przeznaczone są zarówno pędzle o dłuższym zaokrąglonym włosiu, jaki i pędzle z włosiem krótkim, ściętym prosto oraz włosem średniej długości, ściętym po skosie i zaokrąglonym. Podobnie z pędzlami do cieni.


W ofercie znajdziemy mnóstwo rodzajów: pędzle do aplikowania, rozcierania i mieszania cieni, specjalne pędzle do nakładania produktu w zgięciach powieki i wykonywania makijażu smokey eye – o lekko spiczastym zakończeniu, typowe, zaokrąglone pędzle do blendowania, a także pędzle o dłuższym sprężystym włosiu, do nakładania cieni bazowych, pędzle o krótkim, zwartym włosiu do rozmiękczania linii czy małe, precyzyjne pędzelki służące do nakładania cieni rozświetlający w wewnętrzny kącik oka.

 

Pędzle syntetyczne

 

Kavai posiada w swojej ofercie pędzle wykonane wyłącznie z włosia syntetycznego. Tu też możemy wybierać z szerokiej gamy produktów. Najpopularniejszymi pędzlami syntetycznymi są pędzle do stylizacji brwi. Z racji tego, że dla wykonania precyzyjnej kreski powinny być one sztywniejsze, włosie syntetyczne doskonale się tutaj sprawdza. Takimi pędzelkami są pędzle skośne do nakładania konturówek i cieni do brwi oraz pędzle krótkie i wąski do rysowania kresek i aplikowania eyelinera. Wśród pędzli syntetycznych znajdziemy też takie, które idealnie sprawdzają się w nakładaniu produktów płynnych, na przykład w aplikowaniu podkładu. Włosie syntetyczne nie wchłania produktu, który tym samym możemy w całości nałożyć na twarz i równomiernie na niej rozprowadzić.


Pędzle do podkładu z włosia syntetycznego ze względu na brak chłonności zdecydowanie wygrywają z gąbeczkami, które zawsze – w mniejszym lub większym stopniu, w zależności od rodzaju gąbki – wchłaniają fluid. Podobnie jak w przypadku pędzli z naturalnego włosia, tak i tu znajdziemy rozmaite kształty pędzelków: zaokrąglone, dłuższe, krótsze, bardziej zwarte i ścięte – w zależności od aplikowanego produktu i rodzaju makijażu.

 

Kavai – perfekcyjne wykończenie produktów

 

Bez względu na to, czy wybierzemy pędzel o naturalnym czy o syntetycznym włosiu, możemy liczyć na solidność i trwałość. Wytrzymałe i mocne skuwki trzymają włosie w ryzach: zapobiegają wypadaniu włosków i odkształcaniu się pędzla. Również dzięki temu pędzle są łatwe do utrzymania w czystości: możemy je myć bez obaw o zmianę formy, a z pewnością, że zawsze zachowujemy odpowiednią higienę. A czy możemy mówić o jednym, uniwersalnym pędzlu do konkretnej partii twarzy, który posłuży nam we wszystkich typach makijażu? Z pewnością nie.


Wybór pędzla należy uzależnić przede wszystkim od efektu, jaki chcemy uzyskać. Makijaż dzienny, który jest mniej wymagający wykonamy za pomocą najpopularniejszych i najprostszych pędzli. Do konturowania twarzy czy też malowania oczu z rezultatem przydymienia pomocne będą pędzle o specjalnym przeznaczeniu.

pixel