Jil Sander

( ilość produktów: 7 )

Jil Sander – zapach luksusowego minimalizmu

Świat ciągle przyśpiesza, a my razem z nim. Codzienna praca, spotkania i inne obowiązki często zajmują nam tyle czasu, że w ciągu tygodnia nie mamy nawet chwili dla siebie. Każdego ranka w pośpiechu czeszemy się, ubieramy i malujemy pragnąc zawsze wyglądać na silne, zmotywowane i pełne wigoru. Niestety często nam się to nie udaje – zmęczenie i zabieganie notorycznie pozbawiają nas całej werwy. Jak to zmienić? Sięgnijmy po zapachy Jil Sander. Perfumy Jil Sander skierowane...

Jil Sander – eZebra.pl

 

są do kobiet, które pragną na nowo odkryć w sobie pewność siebie, animusz i przebojowość. Otulając się ich zapachem, szybko poprawimy sobie samopoczucie i z podniesioną głową stawimy czoła rzeczywistości. Nie zapominajmy jednak, że wyjątkowe aromaty Sander dodadzą nam nie tylko siły i energii, ale również niezwykłej kobiecości. Minimalistyczne formuły zapachów marki w prosty, lecz nieoczywisty sposób podkreślą naszą subtelność i delikatność, jednocześnie wydobywając z nas niezwykły powab i dyskretną zmysłowość. Jeżeli chcemy na nowo poczuć w sobie siłę kobiecości, wybierzmy perfumy Jil Sander – na pewno się nie zawiedziemy.

 

Konsekwentnie do celu czyli krótka historia marki

 

Projektowanie było największym marzeniem Jil Sander od najmłodszych lat. Chcąc stać się ekspertką w tej dziedzinie i zdając sobie sprawę, że trzeba dobrze poznać przedmiot swoich modowych eksperymentów, by sprawnie i umiejętnie go wykorzystywać, młoda artystka przed rozpoczęciem kariery, postanowiła zdobyć tytuł inżyniera tkanin. Po jego uzyskaniu Sander nie spoczęła na laurach i kontynuowała naukę w Stanach Zjednoczonych. Możliwe, że do tej pory mieszkałaby za oceanem, gdyby nie tragiczna śmierć ojca, która zmusiła ją do po powrotu do ojczyzny.


W Niemczech Sander niemal natychmiast otworzyła niewielki sklepik, w którym sprzedawała kreacje Thierry’ego Muglera i Soni Rykiel. Szybko do asortymentu butiku dołączyły jej własne perfumy oraz projekty. Na początku działalności – w latach siedemdziesiątych – te minimalistyczne kreacje znalazły swoją wierną klientelę. Niestety ósma dekada XX wieku nie była dla nich łaskawa. Wśród krzykliwych, kolorowych i kiczowatych strojów, ubrania Sander wydawały się smutne i pozbawione energii. Artystka nie zamierzała jednak zmieniać stylu i konsekwentnie pracowała nad swoimi kolekcjami. Na szczęście w następnej dekadzie nastąpił wielki powrót klasycznej elegancji i projekty Sander zaczęły święcić triumfy.

 

Prostota siłą współczesnej kobiety

 

Wśród pań lubujących się w kreacjach Sander, najczęściej znajdują się kobiety biznesu – silne, wiedzące czego chcą i pragnące zawsze świetnie wyglądać. Takie klientki mają świadomość, że Jil Sander jest w stanie im to zapewnić i dlatego chętnie sięgają po jej produkty. Jej minimalistyczne, eleganckie projekty budzą zachwyt wpływowych biznesmenek, które strojem chcą wyrażać swój potencjał, ale także podkreślić kobiecość.


Proste, inspirowane modą męską płaszcze, marynarki i koszule przy pierwszym spojrzeniu mogą wydawać się nieco surowe i pozbawione delikatności. Nic bardziej mylnego. W każdej z kreacji Sander dopatrzymy się dziewczęcej nuty w postaci dekoltu na plecach czy subtelnych przezroczystości. Tego typu szczegóły charakteryzują styl Jil Sander – nieoczywistość połączona z perfekcyjnie dopracowanymi detalami to jej znak rozpoznawczy.


Kobiecość stanowi wyjątkowo ważny element strojów Sander. Projektantka oczywiście pragnie, by jej kreacje dodawały kobietom siły i powagi, ale mają również sprawiać, że każda z nas będzie świetnie czuła się we własnej skórze. Artystce zależy, by w świecie zdominowanym przez mężczyzn, kobiety w końcu ugruntowały swoje miejsce, a nie da się tego zrobić bez odrobiny zmysłowości i delikatności.

 

Jil Sander – perfumy nie tylko dla pań

 

Jako guru świata mody, Jil Sander doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem każdego stroju jest zapach. Odpowiednio dobrany może sprawić, że zyskamy przychylność partnerów biznesowych lub zainteresowanie płci przeciwnej. Pamiętajmy, że niezależnie od sytuacji, zawsze warto poważnie podejść do kwestii wyboru perfum. Oczywiście najlepsze na każdą okazję okażą się zapachy Jil Sander.


Perfumy Jil Sander dla pań charakteryzują się kwiatową bazą połączoną z orientalnymi aromatami. Dzięki takiemu zabiegowi, zapachy marki kryją w sobie niesamowitą głębię i sprawiają, że okrywamy się aurą tajemniczości. W minimalistycznych flakonikach Sander zamyka siłę i kobiecość, których choćby niewielka dawka doskonale wpłynie na samopoczucie każdej kobiety.


Kolekcja for men charakteryzuje się pikantnością i odrobiną drapieżności. Akordy pieprzowe łączone są tutaj z delikatnymi kwiatowymi aromatami, co okazuje się niesamowicie elegancką miksturą. W perfumach Jil Sander męskość i subtelność stanowią niezwykle zgraną parę i doskonale sprawdzą się u panów, którzy choć zazwyczaj dystyngowani, nie boją się czasem pokazać pazurów.

pixel