Lakiery hybrydowe Semilac

( ilość produktów: 316 )

Hybrydowe lakiery do paznokci

Stylowy, odporny, trwały i niezwykle intensywny – idealny manicure hybrydowy jest ważnym elementem stylizacji. Wyróżnia się wysoką trwałością, odpornością na zarysowania i uszkodzenia i wspaniałą pigmentacją barw. Prawidłowo wykonany powinien utrzymać się około 3-4 tygodni, mimo że niektóre panie decydują się na jego ponowną aplikację po 2 tyg. ze względu na odrost. Paznokcie hybrydowe zyskują na popularności. Duża trwałość, naturalny wygląd, brak odprysków i...

Lakiery hybrydowe – modny i trwały manicure – eZebra.pl

 

rys na lakierze, piękny połysk i głębia barw to podstawowe zalety tego rodzaju stylizacji – hybryda jest godną rozważenia alternatywą dla paznokci pomalowanych lakierem tradycyjnym, ale także akrylowych, żelowych lub tytanowych.

 

O czym warto pamiętać, wykonując hybrydę?

 

Kluczem do sukcesu jest m.in. staranne i prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia. Wcześniej należy też sięgnąć po pilnik do paznokci, aby nadać im odpowiedni kształt. Pielęgnacja to pierwszy etap wykonywania każdej stylizacji – warto o niej pamiętać i przeprowadzić ten etap jak najstaranniej, gdyż od tego zależy wytrzymałość całej stylizacji.


Płytki paznokci muszą być dobrze oczyszczone i zmatowione blokiem polerskim, co pozwoli na większą przyczepność bazy. Należy też odsunąć lub wyciąć skórki, a następnie nałożyć bazę, dwie warstwy lakieru i na końcu top. Każdą z nich trzeba utwardzić w lampie, gdyż lakiery hybrydowe nie wysychają same.

 

Co jest potrzebne do wykonania manicure hybrydowego?

 

Hybryda nie jest jednak sposobem na przedłużenie paznokci – przede wszystkim ma ona zabezpieczyć płytki paznokcia i nadać im pięknego i estetycznego wyglądu. Zanim jednak zaczniesz nadawać paznokciom pożądany kształt i pomalujesz je na wybrany kolor, skompletuj wszystkie niezbędne akcesoria.


Do wykonania perfekcyjnego manicure potrzebne będą między innymi lakiery hybrydowe w wybranych kolorach, bazę, top, odtłuszczacz (tzw. cleaner), lampę UV, LED lub UV LED, bezpyłowe waciki, oliwkę nawilżającą, pilnik, blok polerski, frezarkę (lub preparat z acetonem do usuwania lakieru hybrydowego), cążki i patyczki drewniane do odsuwania skórek oraz nawilżający krem do rąk lub odżywka wzmacniająca paznokcie.

 

Jak usunąć lakier hybrydowy?

 

Bardzo ważnym etapem jest też usuwanie hybrydy – czynność ta wymaga wprawy, aby nie uszkodzić płytki paznokcia. Do usuwania tego rodzaju lakieru służy płyn na bazie acetonu do zmywania hybryd lub funkcjonalna frezarka.


Płyn należy nałożyć na wacik i przyłożyć do paznokcia na kilka lub kilkanaście minut – klipsem lub folią należy przymocować wacik do każdego paznokcia. Gdy aceton zadziała, pozostałości trzeba bardzo delikatnie usunąć za pomocą patyczka, a potem spiłować resztki lakieru bazowego i sięgnąć po cleaner. Umiejętne usunięcie lakieru hybrydowego nie niszczy paznokci.


Hybrydy i aceton mogą jednak doprowadzić do rozdwajania się paznokci u osób z cienkimi i łamliwymi paznokciami oraz z powodu nieodpowiedniego wykonania stylizacji. Można też wykorzystać frezarkę, to szybki i skuteczny sposób, ale wymagający wprawy i doświadczenia.


Popularne produkty: lakiery hybrydowe Semilac, lakiery hybrydowe Silcare, lakiery hybrydowe Claresa, lakiery hybrydowe Neonail, lakiery hybrydowe Sunone.

pixel