Resibo

( ilość produktów: 45 )

Resibo – prosto z natury

Wszyscy wiemy jak trudno jest odkryć kosmetyk, który w stu procentach spełni nasze oczekiwania. Wielu z nas całymi latami testuje kolejne produkty w nadziei na to, że pomogą nam w walce z przetłuszczającą lub przesuszającą się cerą, wypadającymi i łamliwymi włosami czy skłonnościami do powstawania zmarszczek. Niestety rzadko udaje nam się odkryć cudowny specyfik, który w końcu uwalnia nas od tego typu problemów...

Resibo – eZebra.pl

 

Składy większości dostępnych na rynku produktów są dalekie od ideału. Chemicznie przetworzone komponenty i różnego rodzaju nienaturalne dodatki sprawiają, że kosmetyki zamiast niszczyć źródło problemu, działają powierzchownie, na krótki czas maskując nasze niedoskonałości – one jednak zawsze powracają, nierzadko ze zdwojoną siłą.


W jaki sposób skutecznie walczyć z problemami skóry? Zwróćmy się w stronę natury. Używając organicznych i naturalnych produktów, będziemy mieć pewność, że dostarczamy naszej skórze to, co najlepsze. Efekty ich działania są nie tylko szybko zauważalne, ale przede wszystkim trwałe. Kosmetyki naturalne doskonale oddziałują na naszą skórę, nie niszcząc jej i nie wysuszając. Które wybrać? Zdecydowanie produkty marki Resibo.

 

Piękno z natury, czyli czym kieruje się Resibo

 

Kosmetyki marki Resibo są niemal w stu procentach naturalne, ale to nie jedyna ich zaleta. Oprócz tego są także zdrowe, wegańskie i bezpieczne, a ich największym walorem jest fakt, że naprawdę działają. Założycielka firmy – Ewelina Kwit-Betlej na własnej skórze testuje wszystkie produkowane specyfiki. Każda próba trwa co najmniej kilka miesięcy, bo właścicielka Resibo zawsze chce mieć pewność, że dany kosmetyk sprawdzi się we wszystkich sytuacjach i nie spowoduje niepożądanych skutków ubocznych. Dzięki temu produkty oferowane przez Resibo odznaczają się niezwykłą skutecznością i cieszą się ogromną popularnością wśród klienteli nie tylko polskiej, ale także zagranicznej.


Choć Resibo stawia na naturę i dzięki niej uzyskuje wspaniałe rezultaty, to przy produkcji swoich kosmetyków nie stroni również od najnowszych technologii. Ewelina Kwit-Betlej podkreśla ich rolę w całym procesie tworzenia dobrej jakości specyfików, twierdząc, że bez nowoczesnych metod nie udałoby się jej osiągnąć celu, jakim było odkrycie możliwie najdoskonalszych kosmetyków. Na szczęście udało się! Teraz każdy z nas może cieszyć się niesamowitymi efektami, jaki zapewniają produkty Resibo.

 

Pasja i wytrwałość, czyli jak powstała marka Resibo

 

Resibo powstała niemal przypadkowo. Wszystko zaczęło się od uciążliwych problemów skórnych, z którymi w wieku dorastania zmagała się właścicielka marki. Jako nastolatka, Ewelina Kwit-Betlej sięgała po kolejne produkty oczyszczające, nawilżające i lecznicze, które miały pomóc jej wygrać tę nierówną walkę. Niestety przetłuszczająca się cera, krosty i zaczerwienienia znikały tylko na chwilę. Po kilku tygodniach wszystkie niedoskonałości wracały i okazywały się jeszcze trudniejsze do pokonania. Co zrobiła pani Ewelina? Wzięła sprawy w swoje ręce!


Kiedy po przejściu burzliwego okresu dojrzewania, problemy ze skórą się nie skończyły, Kwit-Betlej postanowiła spróbować innych niż dotychczas metod. Rozpoczęła intensywne poszukiwania alternatywnych sposobów radzenia sobie z problematyczną cerą i w końcu natknęła się na kilka artykułów na temat zbawiennego działania olejów. Po konsultacji ze znajomą chemiczką, zaczęła mieszać je ze sobą w różnych proporcjach i po około roku osiągnęła cel – swój pierwszy autorski olejek do demakijażu. Podarowała kosmetyk rodzinie oraz kilu znajomym i okazało się, że wszyscy byli nim zachwyceni – wtedy powstał pomysł stworzenia marki Resibo i rozpoczęła się wielka przygoda.

 

Czas na test, czyli jakie produkty Resibo są już dostępne

 

Resibo stawia przede wszystkim na jakość i dlatego w ich ofercie nie znajdziemy dziesiątek produktów, które ujarzmiłyby wszelkie nasze niedoskonałości. Możemy mieć jednak pewność, że każdy z wypuszczonych przez firmę kosmetyków jest dopracowany, przetestowany (nigdy na zwierzętach!), bezpieczny i przede wszystkim skuteczny. Różnica widoczna jest już po kliku dniach od rozpoczęcia kuracji i z każdym tygodniem staje się coraz bardziej oczywista. Wybierając Resibo, wybieramy więc to, co najlepsze. Co znajdziemy w ofercie firmy?


Resibo zajmuje się przede wszystkim produkcją kosmetyków do twarzy. W sprzedaży dostępne są różnego rodzaju maski, kremy, sera, toniki, oraz żele – wszystkie najwyższej jakości i cieszące się wspaniałą renomą wśród użytkowników. Najbardziej rozpoznawalnym i wyjątkowo popularnym specyfikiem wciąż pozostaje jednak słynny olejek do demakijażu, którego receptura powstała dzięki wytrwałości Eweliny Kwit-Betlej – zmęczonej nieskutecznymi produktami do twarzy, założycielki Resibo.

pixel