Fanola

( ilość produktów: 82 )

Fanola – włoskie kosmetyki do włosów

Fanola to włoska marka renomowanych kosmetyków do włosów, która powstała, aby odpowiedzieć na potrzeby profesjonalistów – fryzjerów i stylistów. Oferta obejmuje szeroką gamę produktów fryzjerskich. Marka powstała w 2004 roku i szybko awansowała na jednego z liderów w branży – nie tylko we Włoszech, ale na całym świecie. Fanola podkreśla to, co najważniejsze w profesjonalnej pielęgnacji włosów – stawia na wysoką jakość, dobrze dopasowane składniki, nowoczesność...

Fanola – eZebra.pl

 

nowe zaawansowane technologie oraz kreatywność w produkcji kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji. W ofercie firmy są kosmetyki fryzjerskie dopasowane do różnych typów włosów. Unikalne formuły zapewniają skuteczną ochronę włosów i skóry głowy. Zachęcamy do zapoznania się z produktami Fanoli dostępnymi w naszym sklepie.

 

Kosmetyki fryzjerskie Fanola o wszechstronnym działaniu

 

Wszechstronne, skuteczne, sprawdzone i łatwe w aplikacji kosmetyki dla włosów gwarantują pożądane efekty zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i stylizacji i koloryzacji. Symbol „Made in Italy” podkreśla wysoki standard kosmetyków. Profesjonalne kosmetyki powstają w nowoczesnych laboratoriach – wyróżnia je wszechstronne działanie i wysoka jakość, która zadowoli specjalistów oczekujących najwyższej jakości. Włoska marka jako pierwsza zauważyła najważniejsze problemy wywołane przez koloryzację – wymaga to odpowiedniej pielęgnacji oraz stylizacji włosów farbowanych. Włosy regularnie poddawane zabiegom chemicznym są narażone na uszkodzenie, osłabienie i przesuszenie, a także na utratę blasku. Zaawansowana linia produktów fryzjerskich dla miłośniczek blondu pomoże zadbać o ich kondycję oraz wygląd.

 

Fanola – najlepszy wybór do pielęgnacji włosów rozjaśnianych

 

Zaawansowane technologie i nowoczesne laboratoria marki Fanola pozwalają na opracowywanie unikalnych receptur i stworzenie kosmetyków idealnie dopasowanych do różnego rodzaju włosów – są one niezbędne w renomowanych salonach fryzjerskich. Zyskują popularność nie tylko wśród profesjonalnych fryzjerów i stylistów, ale też blogerek, modelek i celebrytek zachwyconych rezultatami – pięknym blondem bez ryzyka zniszczenia pasm. Fanola oferuje m.in. kosmetyki do zaawansowanej pielęgnacji, stylizacji i bezpiecznej koloryzacji. Największą sławę przyniosły jednak marce produkty przeznaczone do włosów farbowanych na jasny kolor – różne odcienie blond. Bardzo popularne wśród konsumetów są szampony Fanola. Zaawansowana technologia i starannie dobrane składniki sprawiają, że produkty te świetnie chronią zarówno włosy, jak i skórę głowy na każdym etapie koloryzacji. Zwykle problemem są żółte pasma, które wyglądają bardzo nieestetycznie i są błędem w sztuce – linia Fanola No Yellow to kosmetyki do włosów blond, które ochronią przed żółtym odcieniem.

pixel