Crest

( ilość produktów: 21 )

Pielęgnacja jamy ustnej z Crest

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej. Nasze zęby należą do jednych z najtrwalszych materiałów na ziemi, pod warunkiem, że chronimy je przed szkodliwymi bakteriami, które żerując na ich powierzchni doprowadzają do próchnicy. Tę zasadę bardzo dobrze znali twórcy marki Crest, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1954 roku. Właśnie w tym czasie zespół naukowców pracujących na uniwersytecie w stanie Indiana...

Crest - eZebra.pl

 

opracował nowoczesny skład, wybielającej pasty do zębów. Specjalna kompozycja składników pozwalała zadbać o zęby kompleksowo: usunąć osadzające się na nich bakterie, ochronić przed napływem nowych, a także dbać o piękny, biały kolor naszego uśmiechu. To prawdziwy klasyk wśród produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Zobacz, jak zyskiwał popularność na całym świecie.

 

Crest – marka rozpoznawalna na całym świecie

 

Pomimo tego, iż na rynku znajdowały się wówczas również inne, podobne produkty, to właśnie pasta do zębów Crest zyskała uznanie Amerykańskiego Stowarzyszenia Dentystów. Stało się to właśnie ze względu na unikalny skład nowego produktu, który był o wiele delikatniejszy i bardziej przystępny niż obecne na rynku pasty do zębów. Zaczęto badania na szerszą skalę nad skutecznością nowinki oferowanej przez Crest. Ich efektem był raport opublikowany kilka lat później przed wspomniane już Amerykańskie Stowarzyszenie Dentystów, w którym udowodniono jej skuteczność w walce z próchnicą.


W dwa lata po publikacji wyników badań, w roku 196, pasta do zębów Crest stała się najchętniej kupowanym produktem do pielęgnacji uzębienia w całych Stanach Zjednoczonych. Co więcej, w 1976 roku Amerykańskie Stowarzyszenie Chemików uznało ten produkt za największe odkrycie na przestrzeni ostatnich 100 lat. Od tego czasu firma zaczęła się dynamicznie rozwijać, wprowadzając do swojej oferty dodatkowe produkty związane z pielęgnacją jamy ustnej.

 

Zęby białe i czyste jak śnieg!

 

Na chwilę obecną, firma produkuje wiele rozmaitych rodzajów past do zębów, inspirowanych różnymi technikami pielęgnacji. Oprócz tego dostępne są również sygnowane ich logo szczoteczki do zębów, irygatory, nici dentystyczne i płyny do płukania ust – wszystko po to, aby kompleksowo zadbać o higienę i zdrowie naszej jamy ustnej.


Produktem, który obecnie jest chyba najmocniej kojarzony z marką Crest, zarówno w Stanach, jak i w Europie są innowacyjne paski wybielające do zębów. Specjalnie opracowana formuła pozwala na bezpieczne wykonywanie zabiegu w domowym zaciszu – bez szkody dla szkliwa i dziąseł. Paski dostępne są w różnych zestawach, dzięki czemu możemy dostosować ich ilość do indywidualnych potrzeb.


Aplikacja jest dziecinnie prosta, tak aby każdy potrafił przeprowadzić profesjonalny zabieg dentystyczny i mógł cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Zaufaj marce, która od lat cieszy się ogromnym zaufaniem na całym świecie!

pixel