Eyelinery Maybelline

( ilość produktów: 14 )

Eyelinery – piękne oczy przez cały dzień

Zobacz dostępne eyelinery w naszej ofercie renomowanych marek – jak między innymi Rimmel, Lancome, Max Factor, Maybelline, Eveline Cosmetics, Makeup Revolution, NYX Professional Makeup i inne – i wybierz idealny dla siebie i do twojego typu rzęs. Dobrej jakości eyeliner to podstawowy kosmetyk służący do wykonania perfekcyjnego makijażu oka. Przede wszystkim powinien być trwały, aby nie rozmazywał się w ciągu dnia, a także zapewniać głęboką czerń oraz piękne spojrzenie...

Eyelinery – eZebra.pl

 

Wodoodporność i trwałość eyelinera jest istotna głównie w sezonie letnim, gdyż wysokie temperatury sprawiają, że nawet perfekcyjny makijaż może nie wytrzymać wielu godzin.

 

Eyeliner – podstawowy element makijażu oka

 

Eyeliner urozmaici każdy makijaż, pięknie optycznie powiększając oko i dodając spojrzeniu wyrazistości. W naszym sklepie dostępne są najróżniejsze produkty, aby każda kobieta mogła znaleźć odpowiedni eyeliner dla siebie – na przykład w pisaku, żelu, pędzelku, kałamarzu, wodoodporny, płynny, czarny, niebieski, a nawet brokatowy. Zobacz wszystkie produkty i dopasuj najlepszy dla siebie.


Idealna kreska na powiece to element klasycznego makijażu oka. Aby precyzyjnie narysować kreskę, warto sięgnąć po eyeliner. Podczas rysowania kreski żelowym produktem konieczny jest także skośnie ścięty pędzelek, dzięki któremu łatwiej będzie wykonać jaskółkę. Warto wybierać eyelinery o gęstej konsystencji, gdyż można nimi sprawnie namalować mocną i trwałą kreskę.

 

Idealna kreska na oku

 

Eyelinerem namalujesz kreskę idealną – precyzyjnie i starannie. Najpierw wykonaj tzw. jaskółkę, która posłuży jako przedłużenie dolnej linii rzęs. Warto narysować niewielką kropeczkę w miejscu, w którym ma kończyć się kreska i następnie połączyć ją z zewnętrznym kącikiem oka. Patrz w górę i naciągnij skroń, a koniec kreski połączy z górną linią rzęs – pora już tylko domalować wzdłuż linii kreskę.


W naszym sklepie znajdziesz eyeliner idealny do Twoich potrzeb – warto przetestować kilka produktów, zanim dopasujesz odpowiedni dla siebie. Rodzajów jest wiele, dlatego sięgnij po ten, który jest najwygodniejszy. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z makijażem, wygodny do nauki będzie eyeliner z cienkim aplikatorem. Odrobina wprawy i dobry produkt to gwarancja, że perfekcyjny makijaż oka utrzyma się nawet przez 24 godziny!

 

Kolorowe eyelinery – hit na lato!

 

Kreska na oku to jeden z trendów ostatnich lat, który stał się kluczowym elementem makijażu. Piękny i trwały makijaż oka można przygotować, używając eyelinera. Służy do namalowania kreski na górnej i dolnej powiece – po czarny zwykle sięgamy, wykonując makijaż dzienny, ale kolorowe lub brokatowe pozwolą uzyskać atrakcyjne efekty, idealne na specjalne okazje – na lato lub na wieczór.


Klasyczna czerń, stylowy brąz, a może inny odważniejszy odcień fioletowego lub niebieskiego? Wykonuj kolorowy makijaż nie tylko w wakacje – takie barwy są teraz na topie. Aby kreska wyglądała profesjonalnie, trzeba mieć wprawę i odrobinę cierpliwości. Dla urozmaicenia możesz też wybrać kolorowy tusz do rzęs.


Popularne produkty: eyelinery Eveline, eyelinery Maybelline, eyelinery NYX.

pixel