tołpa holistic

( ilość produktów: 8 )

Tołpa Holistic – holistyczne podejście w pielęgnacji cery dojrzałej

Każda skóra, a przede wszystkim cera, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Kosmetyki warto dobierać przede wszystkim pod kątem jej realnych potrzeb, nie tylko wieku. Im więcej jednak wiosen, tym więcej skórze trzeba, przede wszystkim jeśli chodzi o nawilżenie, odżywienie, rozjaśnienie, ujędrnienie i dotlenienie. Najlepsze efekty przynosi holistyczne podejście do kwestii pielęgnacji i dbania o zdrowie. Z myślą o wielokierunkowej pielęgnacji cery dojrzałej powstała linia Holistic...

Tołpa Holistic – eZebra.pl

 

Ideą, która przyświeca tej serii, jest pielęgnacja pro age: czyli akceptowanie upływu czasu i pielęgnacja cery w taki sposób, by dostarczyć jej wszystkiego, czego potrzebuje. Jakie produkty Tołpa Holistic znajdziesz na eZebra?

 

Tołpa – wyjątkowe połączenie natury i nauki

 

Produkty polskiej marki Tołpa są bardzo popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, w różnym wieku. Firma może pochwalić się kilkoma seriami produktów pielęgnacyjnych o przemyślanych, skutecznych i bezpiecznych składach, ukierunkowanych na rozwiązywanie problemów skórnych. Dzięki temu każdy znajdzie produkty, które będą odpowiadać potrzebom jego skóry.


Składy kosmetyków Tołpa to połączenie siły natury (formuły bazują na naturalnych, roślinnych składnikach), bezpieczeństwa stosowania, a także nowoczesnych i surowo testowanych rozwiązań. Dzięki temu w ręce klienta trafiają produkty skuteczne i przyjemne w codziennym użytkowaniu – zarówno dzięki formule, jak i zapachom. Te przywodzą na myśl naturę.


Marka Tołpa dba również o środowisko naturalne, dlatego opakowania produktów są ekologiczne i nadają się do wielokrotnego recyklingu.


Tym, co dodatkowo wyróżnia kosmetyki Tołpa, są ekstrakty z torfu i borowiny, znane ze swoich wyjątkowych właściwości detoksykujących i regenerujących. W połączeniu z innymi, cennymi i uznanymi składnikami aktywnymi sprawiają, że kosmetyki Tołpa dostarczają skórze tego, co najcenniejsze, bez zbędnych, sztucznych dodatków.

 

Seria Tołpa Holistic – wyjątkowa pielęgnacja pro age

 

Każdy z nas jest inny: żyje inaczej, odżywia się inaczej, a tym samym – oznaki upływu czasu dla każdego również są inne. W tej inności każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego warto pokochać najlepszą wersję siebie, czyli tę, którą jesteśmy na co dzień. Dotyczy to również zapobiegania upływowi czasu i odwracania jego skutków. Zamiast stosować agresywne, często sztuczne metody, mające na celu spłycić zmarszczki, wypełnić ubytki w skórze, czy wyrównać jej koloryt, do pielęgnacji skóry warto podejść łagodnie i rozsądnie: dostarczając jej dokładnie tego, czego potrzebuje. Wówczas sama się zregeneruje!


Dokładnie tym założeniem kierowali się specjaliści Tołpa, tworząc linię Holistic. Akceptacja, troska i spokój to trzy najważniejsze kwestie, mające wpływ na efektywną pielęgnację skóry. Wiek to tylko jeden z wielu czynników, mających wpływ na stan skóry, dlatego nie powinien być jedynym ani najważniejszym wyznacznikiem, jakie kosmetyki i składniki aktywne wybierać do pielęgnacji cery. W myśl tej idei powstała seria kosmetyków Holistic.


Sekretem produktów z tej linii jest połączenie dwóch czynników pielęgnujących: adaptogenu i składników aktywnych, zamkniętych w mikronośnikach.

 

Adaptogen – skuteczny sprzymierzeńca nie tylko w pielęgnacji skóry

 

Co kryje się pod tajemniczo brzmiącą nazwą adaptogen? To grupa roślin, które zawierają cenne z punktu widzenia pielęgnacji skóry składniki aktywne.


Wykazują między innymi właściwości zwiększające odporność na stres – w przypadku skóry chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, a tym samym przedłużają ich żywotność. Oprócz tego adaptogeny wpływają na zwiększenie adaptacji organizmu do trudnych dla niego warunków.


Dla skóry są niczym koktajl odżywczy, zwiększający przy tym poziom endorfin. Efekt? Skóra jest odprężona, wyciszona i o zdecydowanie lepszym kolorycie. W serii Tołpa Holistic adaptogenem jest różeniec górski.

 

Składniki aktywne w kosmetykach Tołpa Holistic

 

Dla kogo produkty Tołpa Holistic będą najlepsze? Dla każdego, kto chce kompleksowo zadbać o swoją cerę, zapewniając jej solidną dawkę nawilżenia, relaksu, dotlenienia i odżywienia.


W skład serii Holistic wchodzą 3 linie:


• wygładzająca: adaptogen + kwas azelainowy
• liftingująca: adaptogen + retinol
• rozjaśniająca: adaptogen + witamina C.


W liniach Tołpa Holistic znajdziesz między innymi wygładzające, rozjaśniające i liftingujące kremy (na dzień i na noc), Tołpa Holistic serum (między innymi rozjaśniające, skoncentrowane serum), a także Tołpa Holistic krem pod oczy.


Linię wygładzającą tworzą:


• wygładzający krem Tołpa Holistic na dzień;
• krem-maska na noc;
• peeling enzymatyczny.


Linia liftingująca to:


• krem przeciwzmarszczkowy na dzień (Tołpa Holistic Retinol);
• krem-maska przeciwzmarszczkowy na noc;
• liftingujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy;
• witalizujące serum-booster przeciwzmarszczkowe do twarzy.


Linia rozjaśniająca to:


• skoncentrowane, rozjaśniające serum; krem pod oczy redukujący cienie i opuchnięcia.


Produkty z serii Tołpa Holistic Pro Age z adaptogenem to łagodna, wielokierunkowa pielęgnacja, skoncentrowana na potrzebach cery dojrzałej. Pomaga redukować trzy najczęściej pojawiające się przypadłości, związane z upływem czasu: zmarszczki, pogorszenie jędrności skóry, a także przebarwienia.

 

Kosmetyki Tołpa Holistic na eZebra

 

W tym miejscu znajdziesz produkty Tołpa Holistic wszystkich trzech linii, tworzących tę serię. Produkty pod szyldem Tołpa to wyjątkowe połączenie cennych darów natury i wiedzy specjalistów. Dzięki temu w ręce klientów trafiają produkty bezpieczne, a przy tym o skutecznym działaniu.


Sprawdź aktualną ofertę kosmetyków Tołpa Holistic na eZebra. Promocje, nowości i bestsellery są na wyciągnięcie ręki – a raczej na kliknięcie myszką. Na eZebra zawsze czeka na Ciebie szeroki wybór różnych produktów, zawsze w doskonałych cenach. Dzięki temu możesz pozwolić sobie na więcej!

pixel