Rimmel Match Perfection

( ilość produktów: 16 )

Rimmel Match Perfection - podkład, który dopasuje się do Twojej skóry!

Wybór odpowiedniego podkładu to najważniejsza kwestia decydująca o efekcie makijażu. Zbyt ciemny lub za jasny podkład mogą skutecznie zrujnować starania i przyciągać spojrzenia - nie będą to jednak spojrzenia zachwytu. Przetestuj podkłady Rimmel Match Perfection: kosmetyki, które dopasowują się do Twojej skóry!...

Podkład idealny, a więc jaki?

 

Podkład podkładowi nierówny - i nie chodzi tu tylko o kolorystykę i wykończenie. Podkłady różnią się między sobą wieloma innymi cechami. To między innymi formuła, skład, stopień krycia, zapach, a także przyjemność aplikacji. Jeśli zawiedzie choć jeden z tych czynników, to korzystanie z kosmetyku przestanie być przyjemną rutyną, a stanie się pewnym niepożądanym obowiązkiem.


Jaki powinien być idealny podkład? Przede wszystkim oczywiście dopasowany idealnie pod względem koloru. Druga, równie ważna kwestia, to formuła kosmetyku. To, jak rozprowadza się go na skórze, w ogromnej mierze wpływa na przyjemność używania go, a tym samym na to, jak często po niego sięgasz. Jeśli podkład rozprowadza się topornie, a także zastyga, zanim zdążysz go rozprowadzić na skórze - prawdopodobnie szybko stanie się stałym bywalcem półki i będzie z niej zdejmowany bardzo rzadko.


Kolejna kwestia to zapach kosmetyku. Im bardziej przyjemny dla zmysłów, tym lepiej. To sprawia, że chętniej i częściej po niego sięgniesz. Jeśli zapach będzie drażniący: sztuczny i chemiczny, lub będzie mocno w nim czuć alkohol - efekt będzie prawdopodobnie taki sam, jak w przypadku topornej aplikacji, a więc podkład nie będzie chętnie i często używany.

 

Jak idealnie dopasować podkład do odcienia skóry?

 

Bardzo ważną kwestią związaną z wyborem właściwego podkładu jest dopasowanie go do odcienia skóry tak, by… był niewidoczny. Wiele pań wybiera jednak zbyt jasny lub zbyt ciemny kolor, dokonując zakupu pod wpływem impulsu.


Najczęściej popełnianym błędem jest testowanie koloru na grzbiecie dłoni. Taki test jest zupełnie niemiarodajny. Skóra w tym miejscu ma bowiem przede wszystkim inny odcień niż skóra twarzy. Po drugie ma też inną strukturę. Testowanie koloru podkładu na dłoni jest więc ryzykowne!


Drugi często popełniany błąd przy wyborze koloru podkładu to nakładanie próbki na twarz, na której… znajduje się makijaż. Często do drogerii wstępujemy spontanicznie, a zachęcane reklamami, promocjami czy podpowiedziami konsultantek, podejmujemy nie do końca przemyślaną decyzję odnośnie zakupu kosmetyków - w tym także podkładu.


Kolejna kwestia to testowanie odcienia podkładu w pomieszczeniu ze sztucznym oświetleniem. Światło we wnętrzach przeważnie jest żółte, a więc ciepłe. Przez to ocenianie odcienia podkładu jest zupełnie niemiarodajne!


Aby zobaczyć, jak naprawdę kosmetyk prezentuje się na twarzy, trzeba po pierwsze poczekać, aż zastygnie na skórze, a tym samym się utrwali, a po drugie - trzeba zobaczyć efekt w naturalnym świetle dziennym.


Aby dobrać idealny odcień podkładu, nie można go również aplikować w przypadkowe miejsca w celu przetestowania go. Najbardziej odpowiednim miejscem jest linia żuchwy, a także skóra tuż pod brodą oraz na szyi. Jeśli w tych miejscach się odcina, to znaczy, że kolor nie jest trafiony. Jeśli jednak po nałożeniu i odczekaniu chwili na to, aż zastygnie i się utleni, pozostaje on niewidoczny w tych miejsach - oznacza to, że odcień jest dopasowany właściwie!

 

Podkłady Rimmel Match Perfection na eZebra - sprawdź, co u nas znajdziesz!

 

Odcień skóry może się zmieniać - wystarczy, że latem, kiedy eksponujesz skórę na działanie promieni słonecznych, opalisz się chociaż nieznacznie, by dotychczas używany podkład okazał się zbyt jasny. Zimą, gdy jest o wiele mniej słońca i jest ono naturalnie słabsze i świeci o wiele krócej w ciągu dnia, skóra może tracić koloryt i przybierać chłodny odcień. Naturalnie w tym przypadku dotychczas używany podkład może okazać się już niedopasowany.


Jak więc radzić sobie z takimi sytuacjami? Czy oznacza to konieczność kupowania nowych podkładów lub posiadania w swojej kosmetyczce kilku o różnych odcieniach? Rozwiązaniem jest propozycja znanej i lubianej marki Rimmel. Podkłady Match Perfection to odpowiedź na powyższe rozterki.


Po pierwsze: nadaje się do stosowania w przypadku każdego typu cery. Po drugie - dzięki zastosowaniu specjalnej, nowoczesnej technologii, podkład dosłownie dopasowuje się do skóry, dzięki czemu nawet w różnym oświetleniu różnica w kolorze nie będzie widoczna. Skład podkładów Rimmel Match Perfection został również opracowany w taki sposób, by nie szkodzić cerze wrażliwej oraz mieszanej i tłustej. Podkłady nie pogarszają ich kondycji, a wręcz przeciwnie - wykazują delikatne działanie pielęgnacyjne.


Dodatkowo podkłady Match Perfection zawierają filtr przeciwsłoneczny SPF 20, dzięki czemu czas przebywania na słońcu wydłuża się. Choć zwykło powiadać się, że jeśli coś jest do wszystkiego, to w rzeczywistości jest do niczego, to zdecydowanie w tym przypadku nie ma to najmniejszego przełożenia na rzeczywistość.


Doskonałe krycie, sprytne dopasowanie do odcienia skóry, a także lekka formuła, która nadaje się również do skóry delikatnej i trądzikowej - to najważniejsze cechy podkładów z serii Match Perfection, które zapewniły tym produktom tak ogromną popularność. Dodatkową zaletą podkładów tej marki i z tej serii jest ich trwałość: formuła long lasting pozwala cieszyć się nieskazitelnym makijażem przez kilkanaście godzin, bez obaw o to, że podkład zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie.


Sprawdź, jakie podkłady Rimmel Match Percection znajdziesz w ofercie drogerii internetowej eZebra i ciesz się udanymi zakupami w doskonałej cenie. Masz pytania lub wątpliwości związane z wyborem? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać tego właściwego!

pixel