Joanna Ultra Color

( ilość produktów: 24 )

Joanna Ultra Color - farbowanie i pielęgnacja włosów

Joanna Ultra Color to seria koloryzujących szamponów i odżywek do włosów. Produkty podkreślają intensywność koloru, wzmacniają go oraz przedłużają jego trwałość. Wyrównują koloryt, nadają głębi i intensywności. Seria przeznaczona do włosów blond eliminuje żółte odcienie. Dodatkowo kosmetyki z serii Joanna Ultra Color pielęgnują włosy. Dodają im blasku, wygładzają, sprawiają, że są gładkie i odżywione oraz łatwo się rozczesują po myciu...

Joanna Ultra Color - eZebra.pl

 

Dostępne są produkty przeznaczone do włosów blond, rozjaśnionych i naturalnych (w wersji blond chłodnej oraz różowej), do włosów o odcieniach brązu oraz do włosów czerwonych, rudych i wiśniowych.

 

Produkty wspomagające koloryzację

 

Włosy o naturalnym kolorze oraz włosy farbowane bardzo często tracą blask, stają się mało wyraziste, dość szybko reagują na słońce, kolor płowieje i przestaje zachwycać intensywnością. Pasma blond mają z kolei tendencję do łapania żółtych barw, które są zazwyczaj niemile widziane. Dla osób, którym zależy na wzmocnieniu koloru bez używania farby, firma Joanna stworzyła serię genialnych produktów: odżywek i szamponów. Kosmetyki te nie są uniwersalne, każdy z nich bowiem przeznaczony jest do innego koloru włosów. Powstały zatem odżywki szampony dla włosów w odcieniach brązu, czerwieni, rudych i dla włosów jasnych, w kolorze blondu. Do pielęgnowania koloryzowanych pasm nada się też seria Joanna Color Care.


Koloryzacja bez amoniaku zyskuje na popularności.Ludzie szukają dziś możliwości wzmocnienia barwy włosów bez niszczenia nich. Częste traktowanie pasm mocnymi farbami z amoniakiem może je znacząco osłabiać, sprawić, że staną się suche, łamliwe, osłabione, szorstkie i mniej gęste.


Odpowiedzą na potrzeby konsumentek w zakresie koloryzacji bez amoniaku są właśnie produkty z serii Ultra Color. To połączenie lekkiego farbowania z pielęgnacją włosów. Koloryzacja nie jest trwała, nie ma za zadanie zmiany koloru na dłuższy czas. Produkty podkreślają kolor, wyrównują go, wzmacniają efekt, jednak nie farbują włosów. Podobnie działają alternatywne pianki koloryzujące, które nadają kolor, a jednocześnie odżywiają i wzmacniają pukle.

 

Kolor i pielęgnacja w jednym - Joanna Ultra Color

 

Kosmetyki z serii Joanna Ultra Color zawierają składniki aktywne, które zabezpieczają włosy przed uszkodzeniami ich struktury. Zarówno szampony, jak i odżywki sprawiają, że włosy są odpowiednio nawilżone, wygładzone i lśniące. Wszystkie produkty z tej gamy są lekkie, nie obciążają kosmyków. Ich zaletą jest również eliminacja elektryzowania się włosów.


Do farbowania włosów sprawdzą się też farby Garniera z serii Color Natural Creme. Dzięki wzbogaconej o naturalne olejki formule farby te są delikatne i nie obciążają nadmiernie pukli.

 

Ultra Color dla włosów blond

 

W linii kosmetyków znajdziemy dwie wersje Ultra Color: pierwsza w niebieskich opakowaniach dedykowana jest włosom blond z chłodnymi odcieniami, druga, w opakowaniach różowych, przeznaczona jest dla włosów blond z lekkimi różowymi odcieniami. Obie wersje będą odpowiednie dla włosów rozjaśnianych oraz siwych. Zaletą tej linii Ultra Color jest efekt eliminujący żółte odcienie.


Ultra Color blond chłodne odcienie: przywraca chłodny odcień, nadaje platynowego połysku, eliminuje żółte odcienie
Ultra Color blond różowe odcienie: nadaje włosom chłodny odcień z różową poświatą.

W obu liniach dostępne są:

 

Joanna Ultra Color szampon
Joanna Ultra Color odżywka

 

Ultra Color dla włosów w odcieniach brązu

 

Kosmetyki do lekkiej koloryzacji włosów w odcieniach brązu i włosów kasztanowych. Świetnie sprawdzą się na włosach ciemnobrązowych, jasnobrązowych oraz w średnich tonach brązu. Będą również odpowiednie dla kosmyków kasztanowych, w odcieniach gorzkiej czekolady, mlecznej czekolady, orzecha, a także w kolorze ciepłych brązów, popielatych.


Kosmetyków można używać również w przypadku balejażu z przewagą brązów, ombre, sombre i bronde.


Szampon Joanna Ultra Color oraz odżywka koloryzująca z tej serii pozwalają odświeżyć kolor, dodać mu głębi, zdecydowanie go podkreślić. Dodatkowo, dzięki specjalnym recepturom, kosmetyki nie wpływają źle na kondycję włosów. Doskonałym uzupełnieniem tego zdrowego farbowania będzie zastosowanie płukanki do włosów z serii Kuracja Octowa.


Do dbania o włosy przyda się też odżywka koloryzująca Joanna, która nie tylko wzmacnia głębię brązowych odcieni, ale także pielęgnuje włosy. Nadaje im miękkości, odżywia i wygładza. Włosy nie będą przesuszone, będą się dobrze rozczesywały oraz układały.


Szampon Joanna Ultra Color również podkreśla ciemne tony. Ma działanie oczyszczające, można go używać jak zwykłego szamponu lub nakładać po użyciu innego.

 

Ultra Color dla włosów w odcieniach czerwieni

 

Marka Joanna przygotowała również propozycję kosmetyków koloryzujących do włosów z odcieniami czerwieni. Produkty podkreślają i wydobywają czerwone odcienie pasm, nadają im również zdrowego wyglądu. Czerwień jest zdecydowanie bardziej intensywna.


Stosując szampon Ultra Color Joanna systematycznie, pogłębiamy intensywność włosów w odcieniach czerwonych i sprawiamy, że stają się one miękkie i wygładzone. Odżywka z kolei lekko koloryzuje, dzięki zawartej w niej naturalnych pigmentach. Uzupełnieniem kuracji powinna być pielęgnacja włosów farbowanych np. z serii Capillus.

 

Jak używać szamponu Joanna Ultra Color?

 

Nałóż niewielką ilość szamponu na dłonie, rozetrzyj go z odrobiną wody. Szampon należy rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy aż do uzyskania piany. Szampon spłukujemy letnią wodą, by dokładnie zamknąć łuski włosa. Mycie szamponem można wykonać dwukrotnie.


Szampon może być stosowany jako podstawowy produkt do oczyszczania włosów i skóry głowy lub może być używany po wstępnym myciu włosów innym szamponem.

 

Jak używać odżywki Joanna Ultra Color?

 

Po umyciu włosów szamponem należy nałożyć niewielką ilość odżywki na całą długość włosów. Odżywki nie nakładamy na włosy u nasady oraz na skórę głowy. Po 3-5 minutach odżywkę spłukujemy dokładnie letnią wodą.

 

Jakie są efekty stosowania produktów koloryzujących Joanna Ultra Color?

 

Produkty pozwalają podkreślić barwę włosów farbowanych. Dzięki nim kolor będzie się dłużej utrzymywał, nie będzie płowiał i zachowa swoją intensywność oraz głębię. Włosy będą błyszczące jak po wyjściu od fryzjera. Kosmetyki pomagają również wyrównać kolor włosów w przypadku nieprawidłowo wykonanej koloryzacji. Tonują odcienie i dają efekt jednolitegp, wyrazistego koloru.


W przypadku produktów dedykowanych włosom blond szampony i odżywki Ultra Color eliminujące żółte odcienie, wydobywają chłodny efekt na pasmach.

 

Czy produkty Ultra Color zawierają amoniak?

 

Nie, kosmetyki nie zawierają amoniaku. Ich działanie oparte jest na specjalnych pigmentach, które koloryzują włosy bez niszczenia ich.

 

Czy koloryzacja jest trwała?

 

Regularne stosowanie produktów poprawia efekt koloryzacji. Same produkty nie sprawiają, że koloryzacja będzie trwała. Należy więc pamiętać o skrupulatnej pielęgnacji i dbaniu o efekt.

pixel