- Marka Maybelline
- Seria Maybelline Super Stay
- Kategoria Pomadki Maybelline
Maybelline Matte Ink matowa pomadka do ust w płynie 05 Loyalist 5 ml
Maybelline Matte Ink matowa pomadka do ust w płynie 05 Loyalist 5 ml
Kup taniej w zestawie
Opinie o Maybelline Matte Ink matowa pomadka do ust w płynie 05 Loyalist 5 ml
4.94
Liczba wystawionych opinii: 52
549
43
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Niezniszczalna pomadka! Rzadko decyduję się zebrać całą gamę kolorystyczną konkretnej pomadki, ale mam już prawie wszystkie kolory :)
Trzeba jedynie uważać, żeby nie przesuszyć ust, szczególnie jeśli ktoś ma do tego tendencję. Wcześniej położona pomadka nawilżająca załatwia sprawę.
Kolory dobrze się ze sobą łączą i można zrobić efekt ombre na ustach. Jeśli ktoś lubi położyć błyszczyk na matową pomadkę, to też nie ma problemu z trwałością pomadki.
Naprawdę mega polecam :)
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Niezniszczalna pomadka! Rzadko decyduję się zebrać całą gamę kolorystyczną konkretnej pomadki, ale mam już prawie wszystkie kolory :)
Trzeba jedynie uważać, żeby nie przesuszyć ust, szczególnie jeśli ktoś ma do tego tendencję. Wcześniej położona pomadka nawilżająca załatwia sprawę.
Kolory dobrze się ze sobą łączą i można zrobić efekt ombre na ustach. Jeśli ktoś lubi położyć błyszczyk na matową pomadkę, to też nie ma problemu z trwałością pomadki.
Naprawdę mega polecam :)
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Piękne żywe kolory .. Świetny aplikator, dzięki któremu mogę ładnie wyrysować usta. Wytrzymałość tej pomadki jest czymś niesamowitym. Po prostu nałóż cienką warstwę rano, pozwól jej wyschnąć, jedz i pij a ona wytrzyma. Muszę wypróbować więcej odcieni
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Krótko:
- bardzo trwała, nie zostawia śladów, ale trochę ściera się podczas jedzenia
- pigmentacja to jakiś obłęd
- nie wysusza mi ust mimo kilku dni stosowania - może dlatego, że stosuję najpierw bazę pod pomadki z Wibo :)
- nie mam problemów z demakijażem, nakładam na usta trochę olejku, wmasowuję, zbieram wacikiem i już :)
- aplikator jest doskonały, pięknie wyrysowuje usta, nie ma tego żadna z dotychczasowych moich pomadek
Byłam do niej bardzo sceptyczna, ale zaryzykowałam podczas promki w Rossmannie. Naprawdę unikałam pomadek w płynie jak ognia po tym jak kilkanaście razy się na nich zawiodłam, a ta ma wszystko to, czego nie miały tamte.
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Krótko:
- bardzo trwała, nie zostawia śladów, ale trochę ściera się podczas jedzenia
- pigmentacja to jakiś obłęd
- nie wysusza mi ust mimo kilku dni stosowania - może dlatego, że stosuję najpierw bazę pod pomadki z Wibo :)
- nie mam problemów z demakijażem, nakładam na usta trochę olejku, wmasowuję, zbieram wacikiem i już :)
- aplikator jest doskonały, pięknie wyrysowuje usta, nie ma tego żadna z dotychczasowych moich pomadek
Byłam do niej bardzo sceptyczna, ale zaryzykowałam podczas promki w Rossmannie. Naprawdę unikałam pomadek w płynie jak ognia po tym jak kilkanaście razy się na nich zawiodłam, a ta ma wszystko to, czego nie miały tamte.
Napisz swoją opinię
Producent odpowiedzialny:
- L’Oréal Polska Sp. z o.o.
- ul. ul. Grzybowska 62
- 00-844 Warszawa
- Polska
- serwis.konsumencki@loreal.com




