Vis Plantis

( ilość produktów: 124 )

Vis Plantis – polskie kosmetyki naturalne

Niewątpliwie największą popularnością cieszą się obecnie kosmetyki naturalne i wegańskie, oparte na roślinnych składnikach. Kosmetyki marki Vis Plantis łączą dobrodziejstwo naturalnych komponentów z możliwościami nowoczesnej technologii. Aż 99% składników produktów Vis Plantis jest pochodzenia naturalnego. Jeśli stawiasz na naturalny skład i wysoką jakość, sięgnij po ich kosmetyki, a właściwie zadbasz o skórę i piękne włosy. Specjalne formuły kosmetyków...

Vis Plantis – eZebra.pl

 

skomponowane są przy użyciu cennych substancji i ekstraktów roślinnych – szeroka oferta produktów Vis Plantis pozwala znaleźć każdej kobiecie coś dla siebie. Ich bazę stanowią przede wszystkim polskie zioła i zboża wykazujące dobroczynne działanie na zdrowie, kondycję i wygląd skóry oraz włosów.

 

Różnorodne linie kosmetyków Vis Plantis

 

Polska marka Vis Plantis stara się odpowiedzieć na potrzeby każdej kobiety – niezależnie od tego, jaki rodzaj skóry i włosów posiada. Oferta firmy obejmuje różne produkty – do wyboru jest kilka serii kosmetyków, m.in.: Vis Plantis Professional, Vis Plantis Problem Skin, Vis Plantis Helix Vital Care, Vis Plantis Basil Element, Vis Plantis Betula Alba Care, Vis Plantis Age Killing Effect. Można łatwo skompletować niezbędne produkty, by kompleksowo zadbać o ciało i włosy o różnych potrzebach. Poszczególne serie kosmetyków to:


Kremy, balsamy, szampony czy peelingi zmieniają codzienny obowiązek w prawdziwą przyjemność i rytuał. Produkty Vis Plantis odpowiadają na różnorodne potrzeby skóry. W ofercie są kosmetyki do skóry m.in. suchej, wrażliwej czy problematycznej. Zapewniają wsparcie i ukojenie, dzięki odpowiednim połączeniom starannie dobranych składników.

 

Nawet 98% składników naturalnych

 

Ziołowe kosmetyki Vis Plantis wykorzystują w działaniu moc natury. Zawierają cenne składniki roślinne – jak np. czarnuszka, skrzyp polny, yerba mate, czarna rzepa, kozieradka, jagody goji czy ekstrakt z papai. Produkty te zawierają specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty z roślin, których właściwości potwierdzono licznymi badaniami.


Nie zawierają niepożądanych i kontrowersyjnych składników, są odpowiednie dla miłośniczek kosmetyków naturalnych i wegańskich. Aż 98% składników pochodzenia naturalnego jest w kremie z filtratem śluzu ślimaka.

 

Polskie kosmetyki wegańskie

 

Vis Plantis należy do firmy Elfa Pharm Polska, która jest częścią międzynarodowego holdingu Elfa. Marka jest też ceniona przez osoby, dla których dobro wszystkich istot żywych jest ważne – kosmetyki Vis Plantis nie są testowane na zwierzętach.


Produkty te dostarczą im drogocennych składników odżywczych prosto z natury. Sięgając regularnie po kosmetyki Vis Plantis, można odpowiednio zadbać o twarz, ciało i włosy, ale też o los zwierząt. Elfa Pharm, producent marki Vis Plantis, wymaga dowodów od swoich dostawców, że ich produkty nie są testowane na zwierzętach. Takie dokumenty są warunkiem do rozpoczęcia współpracy.


Popularne produkty: szampony Vis Plantis

pixel