Tangle Teezer

( ilość produktów: 45 )

Tangle Teezer - szczotki do włosów

Rozczesywanie włosów nie musi być nieprzyjemną czynnością. Koniecznością, której musimy się podejmować każdego dnia. Łagodne wygładzanie włosów i delikatne rozplątywanie kosmyków jest możliwe. Nie chodzi tutaj tylko o użycie specjalnych kosmetyków, masek i odżywek, które wygładzą poszczególne pasma. Takich, które sprawią, że będą one gładkie i proste. Niemałe znaczenie ma tutaj także dobór właściwej szczotki do czesania włosów.

Tangle Teezer - eZebra.pl

 

Takiej, która będzie nie tylko poręczna, ale też nie doprowadzi do nieprzyjemnego ciągnięcia i szarpania. Szczotką tego rodzaju jest Tangle Teezer Compact Styler. Dlaczego cieszy się tak dużym powodzeniem i znajduje się niemal w każdej kosmetyczce? Szczotka Teezer została zaprojektowana i stworzona przez angielskiego fryzjera Shauna Pulfrey, który specjalizował się w koloryzacji włosów. Jego odkrycie jest przełomowe. I nie chodzi tu tylko o design, ale także o funkcjonalność tego przedmiotu. Początki jednak nie były łatwe. Pomysł fryzjera nie spotkał się z dużym entuzjazmem. Podczas jego występu w programie Dragons’Den i prezentacji swojego rozwiązania nie zyskał przychylności potencjalnych inwestorów. To go jednak nie zniechęciło, nadal pracował nad tym, aby wprowadzić swój produkt na rynek.

 

Tangle Teezer – dlaczego warto wypróbować?

 

Do jakich włosów Tangle Teezer Compact Styler? To szczotka dedykowana do włosów z problemami. Takich, które są słabe, łamią się i często plączą. Cenią ją ponadto właścicielki włosów farbowanych, a także tych, które zostały przedłużone. Wszystkie splątane kosmyki będą wyprostowane i to bez bólu oraz ciągnięcia. Zwykła czynność czesania stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Warto wiedzieć, że szczotka ma również niemały wpływ na wygląd i kondycję włosów.


Co ciekawe, ich osłonka staje się gładsza, ponieważ nie ulega już uszkodzeniom. Pasma są coraz bardziej błyszczące i wyglądają na znacznie zdrowsze niż dotychczas. Oprócz tego podczas czesania włosów fundujemy głowie masaż, a przy okazji pobudzamy cebulki włosów do wzrostu. A to dzięki temu, że szczotka ma ząbki różnej długości. Ta czynność jest przyjemna szczególnie wtedy, kiedy skóra jest zmęczona po całym dniu. Pomaga to także wówczas, gdy jest ona osłabiona po fryzurze, która wymagała mocnego upięcia. Można nią rozczesywać włosy zarówno mokre, jak i suche. Szczotka okazała się prawdziwym hitem. Takim, który doczekał się wielu różnych edycji. W ofercie marki znajduje się kilka serii szczotek do włosów m.in.: Tangle Teezer Back-Combing, Tangle Teezer Easy Dry & Go, Tangle Teezer Everyday Detangling Spray oraz Tangle Teezer Wet Detangling.

 

Tangle Teezer - działanie

 

Sukces tej szczotki ukryty jest w jej budowie. Jak działa Tangle Teezer? Szczotka zamiast włosia posiada elastyczne plastikowe ząbki. Noszą one określenie FLEXI, ponieważ są zrobione z tworzywa odpornego na odkształcenia i uszkodzenia. Na uwagę zasługuje także to, że jest poręczna. Łatwo można ją trzymać w dłoni podczas rozczesywania pojedynczych pasm. Bez trudu schowasz ją do torebki, nawet tej bardzo małej, po to, aby mieć zawsze przy sobie podczas całego dnia spędzanego poza domem. Aktualnie na rynku dostępne jest kilka modeli tego przedmiotu. Między innym Tangle Teezer w kompakcie i pojedynczy.


Przewidziano także model dedykowany dla mężczyzn. Jego minimalistyczny kształt i czarny kolor w pełni wpisuje się w męskie poczucie estetyki. Jest to także idealny pomysł na drobny podarek dla niego.

 

Tangle Teezer - dla każdego!

 

Przewidziano także modele dla małych dziewczynek, różowa kolorystyka i bajkowy motyw sprawiają, że zakocha się w nim każda mała księżniczka. Podobnie jak uwielbia je wiele dorosłych kobiet. O jej niezwykłości świadczą nie tylko opinie wielu zadowolonych użytkowniczek. Potwierdza to także fachowa prasa, jak i telewizja. Produkt zyskał bardzo wysokie noty w swojej kategorii.


Polecały go także magazyny takie jak: Cosmopolitan, Glamour, Marie Claire, Grazia, Harpers Bazaar, Hairdressers Journal, Professional Hairdresser. Wśród zdobytych nagród można wymienić wyróżnienie Your Hair Magazine Tangle Teezer, a konkretnie tytuł Best Hair Buys 2011. Oprócz tego Tangle Teezer został zwycięzcą Cosmopolitan Beauty Awards 2010. Poza tym, że bardzo dobrze czesze, przyciąga także wzrok swoim wyglądem. Bez względu na to, czy jest to szczotka w kompakcie, czy też nie. Bogata kolorystyka i wykorzystanie ciekawych wzorów sprawia, że każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Który model wybierzesz?

pixel