St. Tropez

( ilość produktów: 18 )

St.Tropez - zabierz skórę na wakacje

St. Tropez to firma, która swoją nazwę wzięła od miejscowości wypoczynkowej położonej na Lazurowym Wybrzeżu. I tak jak znana na całym świecie jest plaża w St. Tropez, tak i kosmetyki do opalania promowane tej marki, są prawdziwymi produktami premium, używanymi przez gwiazdy największego formatu. W trakcie wieloletnich badań nad rozwojem produktu, kosmetologom St. Tropez udało się uzyskać idealny skład produktów samoopalających, który minimalizuje ryzyko powstawania smug na ciele...

St.Tropez - eZebra.pl

 

Czy możliwe jest stworzenie ładnie pachnącego samoopalacza?

 

To co zdecydowanie wyróżnia samoopalacze spod znaku złocistej plaży, to brak charakterystycznego nieprzyjemnego zapachu składnika, który odpowiadał za brązowy odcień skóry. Specjalna, opatentowana przez ekspertów formuła, stała się prawdziwym przełomem na rynku kosmetyków samoopalających. Wachlarz oferowanych produktów jest naprawdę szeroki. Dzięki temu każda miłośniczka skóry muśniętej słońcem znajdzie wśród nich coś dla siebie: od delikatnych samoopalaczy w piance, poprzez innowacyjne balsamy do tworzenia opalenizny pod prysznicem, aż do specjalnych produktów, które pozwalają uzyskać efekt naturalnego, stopniowanego budowania opalenizny. To właśnie kompleksowe podejście do tematu opalenizny tworzonej przy pomocy kosmetyków, zagwarantowało marce swoje miejsce wśród bezsprzecznych liderów branży.


Dzięki aplikacji przy pomocy specjalnej rękawiczki, nawet nowicjuszki w dziedzinie tego rodzaju kosmetyków, są w stanie stworzyć idealną, naturalnie wyglądającą opaleniznę. To niewątpliwa zaleta tych produktów - każdy kto kiedyś choć raz korzystał z samoopalacza, wie ile się nieraz trzeba napracować, aby uzyskać pożądany efekt.

 

Eksperci w dziedzinie korzystania z dobrodziejstw słońca

 

Jednak St. Tropez to nie tylko same kosmetyki. Z marką współpracują również znani specjaliści z całego świata. Marka, jako ekspert w dziedzinie opalania, zaangażowana jest w szereg różnych kampanii promujących edukacje w zakresie zdrowych kąpieli słonecznych. To dzięki ludziom takim jak Nichola Joss, Melanie Mills czy Fiona Locke, poszerza się społeczna świadomość odnośnie bezpiecznego naturalnego opalania, stosowania kremów z filtrem i odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji opalonej skóry.


Unikalna formuła kosmetyków, została oparta na nawilżających właściwościach aloesu. Dzięki temu kosmetyki są lekkie, łatwo się wchłaniają i nie brudzą ubrań. Aloes również odżywia skórę, sprawiając że staje się ona gładka i wypielęgnowana. Odpowiedni poziom nawodnienia skóry, jest ważny, zwłaszcza w przypadku ekspozycji na naturalne promienie słoneczne. Zadbana skóra, sprawia też że opalenizna prezentuje się o wiele lepiej.


Nie musisz czekać na lato i słońce, aby cieszyć się piękną, złocistobrązową opalenizną. Nie potrzeba również wyjazdów na egzotyczne wycieczki. Z odpowiednio dobranymi kosmetykami samoopalającymi, które dodatkowo dbają o skórę, możesz poczuć muśnięcia słońca nawet w środku zimy. Zaufaj marce, polecanej przez gwiazdy i ekspertów.

pixel