Refectocil

( ilość produktów: 29 )

RefectoCil – lider w stylizacji oka

Choć oczy mogą wyrażać bardzo wiele, mają różne kolory i kształty, to jedno jest pewne – piękne zawsze przykuwają uwagę. Niestety wiele z nas nie jest usatysfakcjonowana naturalnym wyglądem swoich oczu i dlatego wciąż poszukujemy nowych sposobów na ich podkreślenie i upiększenie. Codziennie spędzamy sporo czasu przed lustrem nakładając na nie kolejne warstwy makijażu, inwestujemy w coraz to nowsze produkty do pielęgnacji. Często przy makijażu oczu skupiamy się...

RefectoCil – eZebra.pl

 

głównie na powiekach. Starannie je malujemy i konturujemy, pragnąc nadać oczom odpowiedni uwodzicielski kształt. Po wszystkim szybko aplikujemy na rzęsy maskarę i wydaje nam się, że jesteśmy gotowe do wyjścia. Nic bardziej mylnego! Aby nasze oko robiło większe wrażenie, podczas nakładania makijażu, przede wszystkim powinnyśmy skupić się na brwiach i rzęsach. Jeśli jednak nie chcemy poświęcać na nie zbyt wiele czasu, zdecydujmy się na hennę. Dzięki niej nasze oczy będą wyglądały pięknie każdego dnia. Jednak którego producenta henny wybrać? Oczywiście RefectoCil!

 

Pasja i przywiązanie do jakości czyli jak powstała marka RefectoCil

 

RefectoCil to marka, której historia sięga początków lat trzydziestych ubiegłego wieku. W tamtym czasie młody fryzjer Josef Gschwenter otworzył w Wiedniu swój pierwszy salon fryzjerski. Gschwenterowi od początku zależało na najwyżej jakości swoich usług, dlatego kiedy nie był zadowolony z dostępnych na rynku specyfików do farbowania włosów, postanowił sam zająć się ich produkcją. Kosmetyki fryzjera szybko stały się niezwykle popularne wśród mieszkanek austriackiej stolicy – wyróżniała je intensywność i trwałość. Zachęcony świetnymi opiniami swoich klientek, Gschwenter zdecydował się na założenie marki Gschwenter Cosmetics, w ramach której stworzył całą gamę kosmetyków do włosów.


Fryzjer nie spoczął jednak na laurach. Po sukcesie Gschwenter Cosmetics, Gschwenter postanowił rozpocząć kolejny projekt. Zauważył wśród swoich klientek, że wiele z nich narzeka na kolor brwi i rzęs. Szybko zdecydował więc, że kosmetyka oczu jest kolejnym obszarem, w który warto zainwestować. Bez zwłoki, stworzył nową markę o nazwie RefectoCil i zaczął produkcję henny do rzęs i brwi, która do dziś jest populatna wśród stylistów na całym świecie. Henna do brwi Refectocil cieszy się popularnością od ponad 60 lat i jest numerem jeden wśród konsumentów.

 

Piękno tkwi w każdej z nas!

 

Wiele z nas uważa duże korporacje kosmetyczne za bezduszne i istniejące jedynie dla zysku. RefectoCil zdecydowanie odbiega od tego wizerunku. Firma – choć stale się rozwija – na pierwszym miejscu stawia satysfakcję swoich klientek, których opinia ma dla niej największe znaczenie. Producenci wiedzą, że bez uznania konsumentek, dalsze sukcesy RefectoCil nie będą możliwe i dlatego nigdy nie godzą się na kompromisy w kwestii jakości swoich produktów.


RefectoCil dba o swoje konsumentki. Producenci zdają sobie sprawę z tego, jak ważna dla każdej z nas jest prezencja i dlatego pragną pomóc nam w osiągnieciu ideału. Mają również świadomość jak dużą rolę w kwestii wyglądu odgrywają oczy. Chcąc więc dać nam możliwość ich odpowiedniego zaznaczenia, RefectoCil skupił się na produkcji kosmetyków na bazie henny, które skutecznie i na długo podkreślają ich kontur. Jeżeli więc zależy nam na uwodzicielskim spojrzeniu, blasku i pewności siebie zdecydujmy się na produkty marki RefectoCil, a będziemy mieć pewność, że wybieramy to, co najlepsze.

 

Dla każdego coś dobrego czyli co oferuje nam RefectoCil

 

Choć w celu nałożenia henny na brwi lub rzęsy zazwyczaj umawiamy się na wizytę do salonu kosmetycznego, to wybierając produkty marki RefectoCil dajemy sobie możliwość samodzielnego wykonania zabiegu w domowym zaciszu. Firma oferuje nam łatwy dostęp nie tylko do henny, ale również do wszelkich potrzebnych do jej zaaplikowania akcesoriów – takich jak płatki ochronne pod oczy czy patyczki do nakładania – oraz produktów do stosowania po zabiegu. Dzięki RefectoCil nasze oczy szybko i bez zbędnych kosztów staną się wyraziste i po prostu piękne.


Na czym polega innowacyjność produktów RefectoCil? Producenci dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo, ale również o wygodę swoich klientek. Dlatego w ofercie firmy znajduje się henna w postaci żelu, który z jednej strony chroni oko przed podrażnieniem, a z drugiej jest wyjątkowo łatwy do aplikacji. Oprócz tego produkty RefectoCil utrzymują się dłużej niż większość tego typu kosmetyków dostępnych na rynku, bo nawet do sześciu tygodni. Pamiętajmy więc – w kwestii stylizacji oka RefectoCil nie ma sobie równych.

pixel