Ralph Lauren

( ilość produktów: 19 )

Ralph Lauren – zapachy, które odmieniają

Życie bywa trudne, męczące i rozczarowujące. Wielu z nas codziennie zmaga się z całym szeregiem problemów, które często okazują się nie do rozwiązania. Mimo to, co rano budzimy się, wstajemy z łóżka i podejmujemy kolejną walkę, stawiając czoła wyzwaniom. Czasami miło jest jednak opuścić gardę i udać, że kłopoty nie istnieją. Jak najłatwiej zatopić się w takiej fantazji? Dzięki Ralphowi Laurenowi. Ralph Lauren otwiera przed współczesnym mężczyzną...

Ralph Lauren – eZebra.pl

 

świat pełen elegancji, szyku i klasy. Wszystkie ubrania i akcesoria wychodzące spod ręki mistrza dają nam poczucie luksusu oraz sprawiają, że codzienność wydaje się mniej prozaiczna. Jednak sam strój nie wystarcza, by naprawdę oddać się marzeniu o lepszym życiu. Aby zapomnieć o troskach potrzebny jest nam przede wszystkim odpowiedni zapach. Jaki? Oczywiście jeden z proponowanych przez Ralpha Laurena.

 

Spełnione marzenia czyli krótka historia Ralpha Laurena

 

Jak to się stało, że chłopiec z prostej imigranckiej rodziny stał się guru świata mody? To proste – wystarczyły marzenie, pasja i ciężka praca.


Lauren urodził się pod koniec lat trzydziestych ubiegłego wieku w Nowym Jorku. Już jako dziecko, Ralph wykazywał wielkie zainteresowanie modą. Fascynowały go nie tylko kolory i kroje, ale również to jak w danych kreacjach prezentowali się konkretni ludzie. Projektant uwielbiał sposób, w jaki ubrania zmieniały oblicze tych, którzy je nosili.


Największą pasją artysty był styl glamour. W latach młodości, Lauren godzinami przyglądał się zdjęciom największych gwiazd kina i estrady, analizując wszystkie elementy ich stroju. Fascynowały go eleganckie garnitury, w których mężczyźni wyglądali jak prawdziwi gentlemani oraz piękne, bogate suknie sprawiające, że kobiety zamieniały się w cudowne księżniczki. Wiedział, że jego powołaniem jest projektowanie tego typu ubrań. Postanowił więc wziąć przeznaczenie we własne ręce i w 1967 roku otworzył swoją pierwszą firmę – Ralph Lauren Polo, która do dziś jest symbolem dobrego gustu i elegancji.

 

 

Szata i zapach zdobią człowieka

 

Pochodzący z niezamożnej rodziny, Ralph Lauren już w dzieciństwie zauważył jak ogromną rolę w kontaktach społecznych odgrywa prezencja. Artysta widział sprzedawców przeganiających ze swoich sklepów dzieci ubrane w skromne koszule, podczas gdy ich lepiej sytuowani rówieśnicy byli przez nich witani z otwartymi ramionami. Choć uważał taki stan rzeczy za niesprawiedliwy, to uznał jego istnienie i postanowił, że sam zacznie projektować ubrania, w których każdy z nas poczuje się jak zamożniejsza i bardziej dystyngowana wersja samego siebie.


Kreacje Ralpha Laurena charakteryzuje niekwestionowana klasa i szlachetność. Ich prosty, acz wysmakowany krój idealnie podkreśla zalety naszej sylwetki, jednocześnie dyskretnie ukrywając jej mankamenty. Połączenie garnituru czy słynnej koszulki Polo z niezwykle eleganckimi perfumami, jakie proponuje nam marka okazuje się nie tylko niezawodne, ale również zapewnia ogromne zainteresowanie płci pięknej.

 

 

Perfumy dla gentlemanów

 

Zapach ma ogromną moc. Odpowiednio dobrany potrafi dodać nam pewności siebie i zapewnić uwagę otoczenia. Niewłaściwy natomiast nie tylko zniechęca do nas ludzi, ale również odbiera nam cały animusz. Które z perfum dostępnych na rynku wybrać, by do tego nie dopuścić? Oczywiście te z oferty Ralpha Laurena.


Aromaty zamknięte w gustownych flakonach Ralpha Laurena bez wątpienia pozytywnie wpływają na nasze poczucie własnej wartości. Ich mocny drzewny bukiet połączony ze świeżością cytryn czy żurawiny sprawia, że zawsze świetnie się prezentujemy i robimy wrażenie eleganckich i zdecydowanych. Perfumy od mistrza dodają nam energii i pozwalają przeżyć każdy kolejny dzień na najwyższych obrotach. Dzięki nim zatapiamy się w fantazji o lepszym świecie i udaje nam się zapomnieć o wszelkich troskach. Jeżeli więc pragniesz poczuć czym jest prawdziwe szczęście, męskość i styl, wybierz zapachy Ralpha Laurena – na pewno tego nie pożałujesz.

pixel