Perspirex

( ilość produktów: 4 )

Perspirex (dawniej Etiaxil) - skuteczność

Perspirex (dawniej Etiaxil) jest polską marką na rynku produktów farmaceutycznych i kosmetycznych, specjalizującą się w produkcji preparatów przeznaczonych dla osób cierpiących na nadmierne pocenie, nazywane hiperhydrozą. Preparaty Perspirex (dawniej Etiaxil) mają potwierdzone działanie antyperspiracyjne sięgające od 72h godzin, nawet do sześciu dni. Czemu marka zawdzięcza tak wielki sukces? Kluczem jest specjalna, opatentowana formuła kosmetyków: CPX. Chlorek glinu, rozpuszczony...

Perspirex (dawniej Etiaxil) - eZebra.pl

 

w alkoholu, wchodzi w reakcję z wodą w kanałach potowych. Na skórze tworzy się żelowa bariera, przez którą pot nie może się przedostać i jest zatrzymywany. Produkty Perspirex (dawniej Etiaxil) są bezbarwne, dzięki czemu nie pozostawiają plam na odzieży. W ofercie marki obok tradycyjnych antyperspirantów znaleźć można również produkty dedykowane do walki z nadmierna potliwością dłoni i stóp. Lotion do stóp i dłoni, obok właściwości przeciw potowych, zapobiega również odparzaniu się skóry na stopach i zapobiega rozwojowi grzybicy.

 

Perspirex (dawniej Etiaxil) Comfort, Perspirex (dawniej Etiaxil) Original

 

Perspirex (dawniej Etiaxil) Comfort to antyperspirant w kulce do codziennego stosowania. Zapewnia ochronę sięgająca od trzech do pięciu dni. Jego formuła została opracowana w taki sposób, aby zapewnić skórze komfort nie tylko poprzez zapobieganie poceniu. Dezodorant jest bardzo delikatny, nie podrażnia naskórka, co jest częste przy stosowaniu intensywnych dezodorantów. Jest przy tym całkowicie bezwonny, dzięki czemu może być stosowany z preparatami zapachowymi – nie wchodzi z nimi w interakcję i nie ma obaw o tak zwane gryzienie się zapachów. Piętnastomililitrowe opakowanie produktu wystarcza na codzienne używanie przez około dwa do trzech miesięcy – Perspirex (dawniej Etiaxil) Comfort jest zatem preparatem również bardzo ekonomicznym. Należy do grupy produktów najskuteczniejszych na rynku, przeznaczonych do walki z nadmierną potliwością i przykrym zapachem.


Produkt oparty jest o system Aktywnej Pielęgnacji Skóry – APX. Preparat działa na gruczoły potowe nocą – czyli w czasie, kiedy ich aktywność jest uśpiona. Zapewnia skórze długotrwały komfort i ochronę przed potem sięgającą, podobnie jak Perspirex (dawniej Etiaxil) Comfort, od trzech do pięciu dni. Perspirex (dawniej Etiaxil) Original mimo silnego działania antyperspiracyjnego, jest bardzo delikatny dla skóry. Nie podrażnia jej i może być stosowany przez dłuższy czas.

 

Perspirex (dawniej Etiaxil) Strong i produkty do skóry wrażliwej

 

Perspirex (dawniej Etiaxil) Strong jest antyperspirantem o najsilniejszym działaniu. Czas zapobiegania potliwości od momentu aplikacji produktu to aż pięć dni! Podobnie jak pozostałe produkty marki, tak i ten oparty jest na formule zapewniającej skórze komfort i uczucie suchości, przy jednoczesnej bardzo dobrej tolerancji. Można stosować go bez obaw o swędzenie, podrażnienia, czy wysuszenie naskórka. Produkt nie ma zapachu, dzięki czemu nie wchodzi w interakcje z perfumami czy innymi produktami zapachowymi, których używamy.


Dezodorant jest przy tym bardzo wydajny. Jedno opakowanie o pojemności piętnastu mililitrów wystarcza według producenta na co najmniej cztery miesiące. Marka posiada w swojej ofercie również produkty przeznaczone do skóry wrażliwej. Posiadają one wzmocnioną formułę zapobiegającą podrażnieniom, przy jednoczesnym zachowaniu silnych właściwości antyperspiracyjnych. Produkty doskonale wchłaniają pot i zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu. Same są bezwonne i hipoalergiczne. Nie zawierają też alkoholu, który mógłby działać drażniąco na skórę.

 

Dlaczego warto?

 

Skuteczne działanie produktów Perspirex (dawniej Etiaxil) zostało potwierdzone klinicznie. Pozytywną opinię wystawiają również sami klienci: kto raz wypróbował antyperspiranty roll-on, chętnie sięga po niego ponownie. Preparaty Perspirex (dawniej Etiaxil) mimo bardzo mocnej formuły, która zapewnia świeżość i uczucie komfortu nawet do pięciu dni, są przeznaczone do długotrwałego stosowania. Możemy używać ich bez obaw o podrażnienia, suchość czy zaczerwienienia. Nie należy się martwić także o względy zdrowotne.


Silne blokowanie potliwości preparatem Perspirex (dawniej Etiaxil) nie prowadzi do zaburzeń w funkcjonowaniu gruczołów potowych. Preparat działa na nie w nocy, kiedy są najmniej aktywne, dzięki czemu osiąga najlepsze rezultaty. Preparat do walki z potliwością dłoni i stóp można z kolei stosować wyłącznie na niepodrażnioną i suchą skórę. Podobnie jak w przypadku antyperspirantów pod pachy, tak i w tym przypadku, produkt stosuje się na noc, aby wyregulować pracę gruczołów potowych w najdogodniejszym dla tego momencie – kiedy wykazują najmniejszą aktywność i są uśpione. Rano preparat należy całkowicie zmyć. Nie nakłada się go ponownie.

pixel