Palmer's

( ilość produktów: 25 )

Za co kochamy kosmetyki Plamer’s?

Produkty Palmer’s przeznaczone są do pielęgnacji ciała, zarówno tej codziennej, jak i pielęgnacji dedykowanej osobom z problemami skórnymi czy kobietom w ciąży. Zwłaszcza te ostatnie potrzebują, aby ktoś wyjątkowo zadbał o ich ciało. Dobroczynny wpływ masła kakaowego, wzbogaconego witaminami, olejkami czy ekstraktami, potrafi zdziałać cuda. Kosmetyki, które zawierają w swoim składzie cocoa butter doskonale nawilżają skórę, łagodzą podrażnienia...

Plamer’s - eZebra.pl

 

Palmer’s dla kobiet w ciąży

 

Szczególnie ukochały je sobie kobiety ciężarne. Skóra w czasie ciąży i karmienia piersią potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Narażona jest na utratę elastyczności, nadmierne rozciąganie, działanie hormonów. Stosując kosmetyki Palmer’s, skutecznie przeciwdziała się powstawaniu rozstępów. Masło kakaowe doskonale nawilża i wygładza. Skóra, która jest przygotowywana w ten sposób od początku ciąży łatwiej doświadcza naturalnych zmian, związanych z rozciąganiem.


Palmer’s stworzył w tym celu serię produktów przeciw rozstępom. Można znaleźć tu między innymi krem do masażu, balsam czy specjalny krem do brzucha. W czasie ciąży na nadmierne rozciąganie skóry narażone są szczególnie trzy partie ciała. To właśnie brzuch, uda i pośladki oraz biust. One wymagają dedykowanej pielęgnacji i regularnego stosowania kosmetyków, które zapewnią odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Kosmetyki testowane są dermatologiczne, więc nie ma ryzyka, że wywołają niepożądaną reakcję.

 

Kosmetyki na rozstępy

 

Można również używać ich kiedy rozstępy już się pojawią. Wiele zależy tu od genetycznych uwarunkowań skóry i nawet właściwa pielęgnacja niekiedy nie wystarczy, jeśli skóra jest wrażliwa na zmiany związane z rozciąganiem. Powstałe w ten sposób ślady – rozstępy można jednak rozjaśnić dopóki nie utrwaliły się na skórze. Tu z pomocą również przychodzi masło kakaowe. Jego skuteczność udowodniono także w walce z przebarwieniami czy bliznami.

 

 

Naturalna pielęgnacja skóry suchej

 

Jeśli chcesz mieć pewność, że odpowiednio dbasz o swoje ciało i zapewniasz mu potrzebną dawkę odżywienia, Palmer’s będzie strzałem w dziesiątkę. W tych kosmetykach jest wszystko, czego potrzebuje twoja skóra. Co więcej, są to substancje naturalne – w naturalny sposób zapewniają skórze równowagę. Szczególnie polecane są osobom, które borykają się z cerą suchą. Skóra skłonna do przesuszania jest również swędząca, a nierzadko również tak sucha, że powstają na niej charakterystyczne, nieestetyczne skórki. Kosmetyki Palmer’s są w stanie temu zaradzić.


Oliwka do ciała Palmer’s jest kombinacją masła kakaowego, oleju sezamowego, rzepakowego oraz ekstraktu z dzikiej róży. Dzięki temu dogłębnie nawilża, wyrównuje powierzchnię skóry oraz jej koloryt. Również i ona może być stosowana w walce z bliznami czy przebarwieniami. Ale z powodzeniem zastosujemy ją także w codziennej pielęgnacji skóry suchej. Co istotne, oliwka szybko się wchłania i nie brudzi ubrań. Ma przyjemny zapach. Toteż bez obaw możemy stosować ją zarówno po porannym, jak i wieczornym prysznicu – bez obaw o włożenie ubrań krótko po aplikacji kosmetyku.

 

pixel