Orientana

( ilość produktów: 137 )

Orientana – polskie kosmetyki naturalne

Orientana to polska marka zyskująca coraz większą popularność – w ofercie posiada kosmetyki do ciała oraz włosów opracowane na podstawie azjatyckich roślin oraz na bazie szerokiej wiedzy o kulturze tego regionu. Azjatyckie rytuały pielęgnacyjne szybko stały się popularne również poza Azją, podbijając m.in. Europę, gdyż każda kobieta marzy o pięknej i gładkiej cerze jak u Azjatek. Twórczyni marki Orientana poznawała te tajemnice urody w trakcie licznych podróży po Azji...

Orientana – polska marka kosmetyków naturalnych

 

W ich składzie nie ma sztucznych dodatków (jak silikony, parabeny, parafiny, barwniki) ani substancji pochodzenia zwierzęcego – produkty te mogą być stosowane przez kobiety, którym zależy na wysokiej jakości produktach, naturalnym składzie, ale też ekologii i zwierzętach. Zdrowy i promienny wygląd to – zdaniem twórców marki Orientana – efekt stosowania kosmetyków naturalnych.

 

Polska marka inspirowana Azją – poznaj kosmetyki Orientana

 

Orientana oferuje naturalne kosmetyki do ciała oraz włosów inspirowane kulturą, produktami i stylem życia Azji. Pozwolą one w pełni zadbać na co dzień o skórę i włosy, gdyż gwarantują 100% naturalności, skuteczności i bezpieczeństwa. Marka czerpie z azjatyckich składników i wiedzy na temat piękna.


Formuły kosmetyków Orientana są opracowywane w oparciu o receptury azjatyckie i są bogate w składniki z roślin uprawianych w Azji. Mimo że marka jest polska, preparaty są produkowane na Tajwanie oraz w Indiach. Marka słynie także z innowacyjnych produktów, m.in. peelingu do ust, naturalnego rytuału oczyszczającego czy maski na tkaninie z jedwabiu. To produkty powstałe z miłości do piękna, natury oraz Azji – poznaj je bliżej.

 

Inspiracja niezwykłym światem Dalekiego Wschodu

 

Kosmetyki Orientana wyróżniają się oryginalnym składem, zapachem i właściwościami – będą doskonałe do codziennej pielęgnacji ciała i włosów. Założycielka marki poznała w Azji różne wyjątkowe rośliny i receptury kosmetyczne, które nie były do tej pory powszechnie znane i stosowane w kosmetykach produkowanych w Europie.


Zakochana w Azji i kulturze Dalekiego Wschodu stworzyła innowacyjne kosmetyki Orientana. Stosując je regularnie, można dbać o urodę i cieszyć się wiecznie młodym wyglądem – ważną rolę w przedłużeniu młodości i poprawie kondycji skóry pełni jej właściwa pielęgnacja.


W ofercie marki są najróżniejsze kosmetyki do pielęgnacji, m.in. kremy Orientana - do twarzy na dzień oraz na noc, maski do twarzy, szampony, balsamy do ciała, olejki, peelingi, ale też maski na tkaninie, balsam w kostce, tonik do włosów czy bio henna do farbowania włosów.

 

Azjatyckie składniki o wyjątkowych właściwościach

 

Według założycielki marki Orientana, kosmetyki oparte na naturalnych i nieprzetworzonych ekstraktach roślinnych i znane od wieków rytuały powinny być podstawą codziennej pielęgnacji. Są to między innymi tłoczone na zimno oleje i masła roślinne, wyciągi pozyskane z azjatyckich ziół, drzew i kwiatów – aż z kilkudziesięciu gatunków roślin.


Należą do nich na przykład czereśnia japońska, migdały, luffa azjatycka, kokum, aloes, brahmi, masło shea, kokos, szafran, zielona herbata, żeń-szeń, imbir czy kurkuma, ale także śluz ślimaka, kozie mleko czy wosk pszczeli. Wiele z nich to substancje często i od wieków wykorzystywane w medycynie Dalekiego Wschodu.

pixel