Nina Ricci

( ilość produktów: 8 )

Nina Ricci – perfumy elementem stylizacji

Projekty Niny Ricci są od zawsze wyjątkowe – emanują kobiecością i są wyrafinowane, ale nie bez dozy prostoty. Ricci postanowiła poświęcić się projektowaniu i pierwszy dom mody stworzyła w jednej ze stolic mody, Paryżu, razem z synem Robertem. Mimo że projektantka jest Włoszką, stworzona przez nią marka uchodzi zdecydowanie za francuską ze względu na miejsce założenia firmy i domu mody. Sukces przyszedł szybko – jeszcze przed I wojną światową dom mody...

Nina Ricci – eZebra.pl

 

znajdował się na aż 11 kondygnacjach! Dom mody założony przez Ninę Ricci i jej syna w Paryżu działa już od 1932 roku, a prezentowane tam kolekcje cechują się świetnym krojem i wysokiej jakości materiałami. Projektantka uzupełniła swoje stylizacje o wyjątkowe perfumy Nina Ricci, które pełnią rolę ważnego elementu kreacji, a nawet tożsamości. Oprócz perfum marka słynie z dodatków i akcesoriów, a także wysokiej klasy kosmetyków. Zobacz szeroką kolekcję perfum Nina Ricci w naszym sklepie i wybierz zapach dla siebie.

 

Nina Ricci L’Air du Temps

 

Pierwsze perfumy – Coeur Joie – Nina Ricci stworzyła w roku 1946, a dwa lata później drugą kompozycję, która jest dostępna do dzisiaj – ponadczasowe Nina Ricci L’Air du Temps jest odporny na trendy i wszelkie mody, zdobył szerokie grono wiernych miłośniczek. Kultowy zapach znajduje się w słynnym flakonie z kryształową gołębicą, symbolem wolności i tej francuskiej marki.


L’Air du Temps to zapach, który na stałe wpisał się w historię perfumiarstwa. Nadal ma pozycję bestsellera marki i jest noszony przez kobiety na całym świecie – również gwiazdy. Kompozycja dodatkowo umocniła pozycję paryskiego domu mody i jest cennym źródłem inspiracji dla stylizacji i perfum Nina Ricci.

 

Wyjątkowe perfumy z francuskim rodowodem

 

Nina Ricci Luna kryje w sobie wyjątkową i soczystą mieszankę owoców i esencjonalnych kwiatów. Kobiecy zapach z orientalnymi i słodkimi akcentami przełamana nutą karmelu trafia w gust młodych i nowoczesnych kobiet. Perfumy Nina Ricci podkreślają prawdziwą kobiecość i warto ich używać zarówno na co dzień, jak i na ważne okazje.


Słynne są też same flakony Nina Ricci, gdyż ich kształt inspirowany jest sercem lub jabłkiem, czyli nawiązują do kuszenia. Na przykład zapach Bella zachwyca świeżością i lekkością, to idealny wybór na lato. Esencjonalne kwiaty, energetyzujące owoce oraz słodka wanilia tworzą kompozycję wyjątkową. Dla dusz romantycznych polecamy perfumy Nina, zmysłowe, łączące francuski luksus, zmysłowość, szyk i czułość.

 

Romantyczne, kobiecie i zmysłowe

 

Marka Nica Ricci słynie z dbałości o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu zarówno ubrania, dodatki, jak i perfumy wyróżniają się niezwykłą zmysłowością, kobiecością i romantycznością. Kobiety ceniące elegancję, szyk i najwyższą jakość produktów chętnie wybierają tę markę – wśród jej miłośniczek jest wiele europejskich gwiazd.


Ponadczasowa elegancja przełamuje wszelkie chwilowe mody i sezonowe trendy, dlatego warto zainteresować się kolekcjami Niny Ricci oraz tworzonymi przez nią kompozycjami zapachowymi.

pixel