Mugga

( ilość produktów: 7 )

Mugga – sposób na komary

Produkty Mugga są produkowane w belgijskiej firmie Jaico RDP NV, która działa od 1987 roku. Obejmuje ona szeroką grupę produktów objętych nową dyrektywą unijną 528/2012 – Jaico to jedna z największych firm na świecie oferujących profesjonalne repelenty na insekty. Mugga słynie z nowoczesnych technologii i innowacyjnego podejścia do produkcji dobrej jakości preparatów. Firma od lat współpracuje z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii oraz szwajcarskim...

Mugga – eZebra.pl

 

Instytutem Zdrowia Publicznego w Szwajcarii. Repelenty marki zdobyły uznanie na całym świecie i liczne nagrody oraz wyróżnienia na prestiżowych wystawach i w ważnych konkursach – m.in. Honorowy Złoty Certyfikat TransTech, Złoty Medal w Genewie Invention Expo, Oscar publiczny Eureka w Brukseli itd. Produkty Mugga zdobyły też specjalne wyróżnienia Unii Europejskiej za skuteczność. Oferujemy różne produkty marki Mugga – m.in. balsam kojący na ukąszenia i poparzenia, spray na komary w wersji dla zastosowań ekstremalnych, spray dla dzieci itd. Zobacz całą ofertę i dobierz preparaty zależnie od swoich potrzeb.

 

Roll-on Jaico Mosquito – flagowy produkt marki Mugga

 

Marka Mugga zdobyła uznanie m.in. za flagowy produkt Roll-on Jaico Mosquito – to właśnie on otrzymał najwięcej nagród. To opatentowane przez firmę mleczko na polskim rynku występuje jako Mugga Roll-on – dostępne jest m.in. w naszej drogerii internetowej. Profesjonalny produkt odstraszający owady kłujące, m.in. komary i kleszcze, meszki czy muchy, muchy tse-tse, słynie ze swej skuteczności – jest on powszechnie używany także w wojsku (na początku używany przez armię Stanów Zjednoczonych). Nie zapewni 100 proc. ochrony, ale znacznie zwiększa jej zakres z uwagi na sprawdzone działanie np. na komary Anopheles przenoszące malarię (np. kraje Afryki). Warto stosować go także w okresie wakacyjnym, podczas urlopu w tropikalnych miejscach. Zabezpiecza przed ukąszeniem przez około 8 godzin. Produkty marki Mugga mają przyjemny zapach, są trwałe, łatwe w aplikacji, nie brudzą ubrania i nie wywołują podrażnień na skórze. Powstają na bazie naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych, są delikatne dla ciała, ale wyróżniają się wysoką skutecznością działania.

 

Wysoka skuteczność działania

 

Każdy produkt marki Mugga często podlega badaniom i testom oraz jest porównywany do preparatów konkurencyjnych. Tego typu zestawienia przeprowadzają niezależne organizacje konsumenckie – najczęściej to produkty marki Mugga uzyskują nagrody i wyróżnienia oraz jak najlepsze recenzje. Produkty marki są też poddawane licznym testom terenowym i laboratoryjnym, zanim trafią do sprzedaży. Sprzedaż preparatów Mugga osiąga rocznie kilkadziesiąt milionów środków odstraszających owady. Są one dostępne w większości krajów Europy, Ameryki, Azji, a także nawet na Karaibach. Zobacz produkty firmy Mugga dostępne w naszym sklepie internetowym – to marka specjalizująca się w produkcji preparatów na owady, m.in. komary czy kleszcze. Wybierz wieloletnie doświadczenie i najwyższą jakość oraz skuteczność.

pixel