Moschino

( ilość produktów: 20 )

Moschino – oryginalne perfumy

Moschino to włoska marka, która trafi w gust osób stawiających na design i mających duże poczucie humoru. Kolekcja tej firmy obejmuje m.in. odzież, obuwie, biżuterię i akcesoria, ale także wody toaletowe i perfumowane dla kobiet i mężczyzn. Jej założycielem jest Franco Moschino, który zamierzał być architektem, ale po studiach na Accademia di Belle Arti dołączył do Versace. W 1983 roku otworzył własny dom mody...

Moschino – oryginalne perfumy dla indywidualistów

 

Jego kolekcje są wyjątkowo designerskie i oryginalne – projektuje pełne humoru ubrania inspirowane m.in. bajkami Disneya. Ma dystans i luz, a także niebanalne pomysły. Dla jednych jego pomysły są odkrywcze i inspirujące, inni odrzucają je ze względu na duże kontrowersje – na pewno jednak budzą duże zainteresowanie. W naszej ofercie znajdziesz z kolei wody perfumowane Moschino, które będą dopełnieniem każdej stylizacji.

 

Pierwsza seria perfum Moschino – dla osób z fantazją

 

Pierwsze sukcesy sprawiły, że już w 1987 roku marka poszerzyła swoją działalność i zadebiutowała na rynku perfumeryjnym. Pierwsza linia perfum – Moschino for Women – okazała się zachęcającym do dalszych prac sukcesem. Kompozycje z logo marki Moschino bazują na soczystych owocach i kwiatach, wyróżniają się świeżością i naturalnością, wybrane z nich czerpią inspirację także ze świata orientu.


Po śmierci Franco Moschino w 1994 roku, prowadzeniem marki zajął się Rossella Jardini, a spopularyzował ją Jeremy Scott, autor projektów, które doceniła ulica i trendsetterzy. Współcześnie jej oferta jest zróżnicowana i bardzo szeroka – również perfumeryjna. Cały asortyment kojarzy się z przekorą, fantazją, świeżością, swobodą i poczuciem humoru.

 

Wody perfumowane Moschino dla kobiet

 

Kolekcje dla pań emanują wdziękiem i kobiecością – są lekkie, orzeźwiające i słodkie. Najsłynniejsze zapachy Moschino to woda toaletowa I Love Moschino oraz Cheap and Chic zamknięta w nieszablonowych buteleczkach, które już same w sobie stanowią ozdobę i ciekawe gadżety. Trafiają one w gust młodych kobiet i dziewczyn i są synonimem odważnego casualu.


Wśród zapachów włoskiego brandu dla kobiet na uwagę zasługuje także Fresh Couture o owocowo-kwiatowym zapachu. Woda toaletowa Moschino Funny to propozycja w prostym flakonie, ale jest niezwykle figlarny i pełen słodyczy. To wybór dla kobiet, które nie lubią narzucanych im trendów, lecz pragną samodzielnie kreować swój wizerunek.

 

Wody perfumowane Moschino dla mężczyzn

 

Moschino pamięta także o mężczyznach – dla nich przeznaczone są ostrzejsze i wyraziste kompozycje. Proponuje m.in. wodę toaletową Moschino Forever dla panów, dla których liczy się elegancja i luksus. Marka szybko zyskała dużą popularność wśród mężczyzn ceniących humor, nonszalancję, pomysłowość, dowcip i nutę prowokacji.


Z kolei świeże i zmysłowe perfumy Moschino Uomo to oryginalna kompozycja orientalnych drzew z dodatkiem cynamonu, kolendry, drzewa różanego, fiołków oraz nuty ambry. Harmonijne elementy i siła odwagi współgrają ze sobą idealnie – doskonały balans sprawia, że to wybór wielu panów. Przekonaj się, co kryją ciekawie zaprojektowane flakony i poznaj głębię włoskich zapachów.

pixel