Moroccanoil

( ilość produktów: 18 )

Moroccanoil – bogactwo oleju arganowego

Marka Moroccanoil powstała w salonie fryzjerskim. To tam założycielka firmy, Carmen Tal, szukała ratunku dla swoich zniszczonych włosów. Kiedy stylista nałożył jej na włosy kosmetyk z marokańskim olejkiem arganowym, jej włosy natychmiast odzyskały blask i zdrowy wygląd. Wtedy właśnie postanowiła rozsławić zalety tego olejku na cały świat. Obecnie jej firma oferuje pełen wachlarz produktów pełnych dobroczynnych właściwości marokańskiego olejku...

Moroccanoil – eZebra.pl

 

dzięki czemu mogą one w pełni odpowiedzieć na potrzeby każdego rodzaju włosów. Dzięki osobistemu doświadczeniu oraz wsłuchiwaniu się w opinie swoich klientek, Carmen stworzyła unikalne kosmetyki, które stały się źródłem piękna nie tylko dla włosów, ale też ciała.

 

Moroccanoil, czyli płynne złoto Maroka

 

Podstawą Moroccanoil jest olejek arganowy, który powstaje z ziaren drzewa arganowego, rosnącego prawie wyłącznie w Maroku. Produkcją olejku zajmowały się tradycyjnie kobiety, które dzięki tej pracy mogły zyskać niezależność finansową i wykształcenie. Obecnie kobiety marokańskie mają najwyższy status materialny i społeczny wśród innych kobiet afrykańskich. Dlatego drzewo arganowe jest nazywane czasem drzewem feministek. Produkcja olejku arganowego to bardzo pracochłonny proces, stąd jego wysoka cena, ale dzięki swoim właściwościom wart jest każdej ceny. Oprócz wielu właściwości leczniczych, regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich wypasaniu, korzystnie wpływa na stan skóry głowy, zmiękcza, nawilża i nadaje włosom blask.

 

Moroccanoil – dla kogo jest najlepszy

 

Kosmetyki Moroccanoil ze względu na szeroką gamę produktów i kompleksowe podejście do pielęgnacji będą odpowiednie dla każdego typu włosów, jednak najbardziej spektakularne efekty dadzą na włosach suchych ze zniszczonymi końcówkami. Włosy będą odbudowane, wzmocnione, pełne blasku, a do tego ochronione przed słońcem, wiatrem oraz mrozem. Właścicielki włosów przetłuszczających się również mogą czerpać z bogactwa olejku marokańskiego, powinny jednak pamiętać o połączeniu go z produktem ograniczającym nadmierną produkcję łoju tak, aby z jednej strony intensywnie je odżywić, a z drugiej przywrócić im prawidłową równowagę kwasowo-zasadową. Każdy może wybrać swój ulubiony sposób korzystania z olejku. Może być to szampon, maska lub serum.

 

Perfect Hair Day każdego dnia

 

Produkty Moroccanoil bardzo szybko stały się ulubieńcami gwiazd Hollywood. Nic dziwnego, ponieważ dzięki nim włosy każdego dnia wyglądają rewelacyjnie. Czyż to nie jest marzenie każdej z nas? Teraz to marzenie może się spełnić. Dzięki drogocennemu olejkowi arganowemu w składzie, kosmetyki Moroccanoil czynią dosłownie cuda, szczególnie na włosach zniszczonych. Jeżeli masz zniszczone włosy po koloryzacji, słonej lub chlorowanej wodzie, silnym wietrze, niskiej temperaturze, promieniach słonecznych, to jest to marka kosmetyków wręcz stworzona dla Ciebie. Dodatkową ich zaletą jest wyjątkowo przyjemny, egzotyczny zapach, który natychmiast wprawi Cię w dobry nastrój i sprawi, że poczujesz się jak w luksusowym salonie SPA. Rozpocznij już dziś swoją historię piękna z Moroccanoil.


Popularne produkty: szampony Moroccanoil, olejki Moroccanoil

pixel